8 טיפים מקוריים להחזרת הלובן לאסלה

הנה רשימה של 8 טיפים כדי להחזיר את הברק ולחזור הלובן המקורי של מושב האסלה שלך, בלי קרצוף במשך שעות ובלי לבזבז הון.

החלפת המושב

אם מושב האסלה שלך הוא באיכות ירודה מאוד, לא משנה כמה אתה מנקה אותו, הוא יהפוך צהוב שוב בתוך כמה שבועות. סוג זה של אביזר עשוי מחומר זול ונקבובי, שקשה לשמור עליו. במקרה זה, אין ברירה אלא להחליף אותו.

חומץ לבן

חומץ לבן מושלם להסרת אבנית, הלבנת משטחים ונטרול ריחות. האם אתה רוצה להשתמש בחומץ לבן כדי לנקות את מושב האסלה? שפכו חלק מהמרכיב הטבעי הזה על ספוג לח וקרצפו את הפלסטיק במשך מספר דקות לפני השטיפה.

סודה לשתייה

כמו תמיד, ידה של האבקה הרב-תכליתית של הסבתות שלנו על העליונה! ניחשתם נכון, אתם יכולים להשתמש בסודה לשתייה כדי להפוך את מושב האסלה ללבן. כדי לעשות זאת, יוצקים שלוש כפות של סודה לשתיה לתוך מיכל קטן ומוסיפים כמה טיפות מים כדי ליצור קל להחיל להדביק. התמקדו באזורים המסומנים ביותר, ולאחר מכן שטפו במים נקיים וייבשו.

  • במקרה זה, חזור על היישום על ידי הוספת כמה טיפות של חומץ לבן לרסק סודה לשתייה.
  • לאחר השימוש, כל שעליכם לעשות הוא לשטוף את מושב האסלה במים נקיים וסיימתם!

אבן חימר

הנה עוד דרך להחזיר את הלובן למושב אסלה מצהיב: אתם הולכים לשפשף את משטח הפלסטיק באבן חימר. אבן חימר היא חומר טבעי המשמש לניהול משק בית. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לנקות את המוסך ולמטרות רבות אחרות.

האם אתה רוצה לדעת איך ליישם אבן חימר על מושב האסלה שלך? זה פשוט! קחו מעט מהמשחה הזו עם ספוג לח ושפשפו אותה על פני השטח למשך מספר דקות. הניחו לאבן החימר להתייבש לפני השטיפה במים נקיים והתפעלו מתוצאת עבודתכם.

באותו נושא :  תחושה של דז'ה וו. הנה מה שהמדע אומר

מרסיי סבון

בשביל הטיפ הזה, אתם הולכים להשתמש בסבון מוצק עם מבטא דרומי! ניחשתם נכון, אתם הולכים לנקות את מושב האסלה שלכם עם סבון מרסיי. קחו את המוצר הטבעי הזה וספוג לח, שפשפו אותו על מוט הבועות ולאחר מכן נקו את מושב האסלה. סיימו את השטיפה בשטיפה במים נקיים.

לימון

עבור טריק זה, ישנן 2 אפשרויות:

  1. חותכים את הלימון לשניים ומשתמשים בחצי כדי לקרצף את מושב האסלה לפני שטיפה במים נקיים.
  2. סחטו את הלימון ומרחו את המיץ הטרי עם ספוג לח על כל האזורים לניקוי, ולאחר מכן שטפו במי ברז.

לאחר סיום היישום, כל שעליכם לעשות הוא לשטוף את המשטח ולייבש אותו.

מי חמצן

עבור הטריק הזה, אתה הולך להשתמש מי חמצן. פשוט שפכו כמה טיפות של מי חמצן על ספוג לח והשתמשו בו כדי לקרצף את מושב האסלה. ברגע שהמשטח מולבן היטב, כל שעליכם לעשות הוא פשוט לשטוף במים נקיים.

אלכוהול ביתי

הנה הטיפ האחרון שלנו כדי להחזיר את הלובן של מושב האסלה שלך: אתה הולך להשתמש באלכוהול ביתי כדי להסיר כתמים צהובים. בשביל זה, אתה צריך ספוג ובקבוק אלכוהול ביתי. שפכו מעט ממוצר זה על הספוג ולאחר מכן שפשפו את המשטח שיש לנקות.

השיטות הפשוטות המתוארות לעיל לא רק יאפשרו לך להחזיר את הלובן הבהיר של מושב האסלה שלך, אלא גם לשמור על הסביבה באמצעות מוצרים טבעיים וחסכוניים. זה תלוי בך!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.