5 מזלות יחוו תפנית בלתי צפויה בחייהם סביב הירח החדש ב-6 ביוני

השפעת הכוכבים על גורלנו תמיד מעוררת פליאה. כפי ש 6 ביוני ירח חדשכמה מזלות כוכבים יושפעו במיוחד מ- תפנית בלתי צפויה בקיומם. זרקור על השינויים שיבואו.

האנרגיות של הירח החדש

ה ירח חדש היא תופעה שובת לב באסטרולוגיה, שכן היא מסמנת את תחילתו של מחזור ירח חדש. רגע זה קשור לעתים קרובות עם פרץ של רעננות, בד ריק שעליו אנו יכולים לצייר את הקווים של פרק חדש בחיינו. ה 6 ביוניבהשפעת שלב ירח זה, כולנו נוזמן לקבל בברכה שינויים ולדחות את מה שכבר אינו נחוץ., כמו דף ריק לכתוב עליו, הירח החדש מציע לנו הזדמנות לחשוב מחדש על המטרות שלנו ולפתוח את עצמנו לאפשרויות חדשות. עבור חלק מהמזלות, זו תהיה הזדמנות לחוות מטמורפוזה אמיתית, המאירה נתיבים נסתרים ובלתי חשודים.

סרטן: התחדשות רגשית

עבור ילידי ה סרטןמולד הירח הזה הוא שם נרדף להתחדשות רגשית עמוקה., רגשות יהיו בחזית, מה שיאפשר לרפא מחלות ישנות או לחשוף רצונות קבורים. אולי הגיע הזמן להשאיר מאחור מערכת יחסים ישנה או הרגל מושרש, לפנות מקום לחוויות שיעניקו ללב שלכם חיים חדשים. זה יכול לכלול מעבר דירה, פגישה שוב ושוב, או חיבור מחדש עם קרוב משפחה או חבר. הדבר החשוב עבור סרטן יהיה להקשיב ללחישות האינטואיציה שלו ולעקוב אחר גאות רגשותיו בעדינות ובכנות.

דלי: גילויים מפתיעים

בני מזל דלי יחוו רגעים של התגלות טהורה. לעתים קרובות נוטים לחדשנות וחשיבה חופשית, בני מזל דלי יוזמנו להגדיר מחדש את דרך החשיבה שלהם ואולי את חזון העולם שלהם. מולד הירח יביא אותם גילויים זה עלול לערער את אמונתם או לעודד אותם לצאת לפרויקטים נועזים. מפגשים בלתי צפויים או מידע פתאומי יכולים להניע מסע שונה בתכלית ממה שתכננו. בני מזל דלי יצטרכו לגשת לרגע הזה עם ראש פתוח ונכונות לשאול את עצמם.

באותו נושא :  4 מזלות יראו את הונם גדל מסוף השבוע הראשון של אפריל

שור: הקריאה לשינוי

אם הסמל שור ידוע בצורך שלו ביציבות, הירח החדש של 6 ביוני יעודד אותו לצאת מאזור הנוחות שלו. קריאה זו לשינוי היא תוצאה של מודעות עוצמתית המניעה טרנספורמציה. בין אם זה באמצעות שיפור סביבת המגורים שלהם, שינוי מקום עבודה או אפילו חשיבה מחודשת על כיוון המסע האישי שלהם, בני מזל שור יראו הזדמנויות חדשות שצצות ודוחפות אותם להתחדש. עצה למזל שור: להיפתח לשינויים ללא התנגדות יכול לגרום לניסים, אתה רק צריך לעשות את הצעד הראשון.

עקרב: טרנספורמציה פנימית

עבור מזל עקרב, מזל שכבר נלהב ממטמורפוזות, הירח החדש הזה מכריז על מזל חשוב טרנספורמציה פנימית. כוחות הירח ינחו אותם להתבוננות פנימית עמוקה, ויספקו את הדחף לשחרר טינה ישנה או התנהגויות הרסניות. עקרבים עשויים להיאלץ להתמודד עם אמיתות לא נוחות, אך תהליך זה יוביל אותם לחידוש אמיתי של ישותם. משוחררים מכבליהם הפנימיים, הם יוכלו לצאת להרפתקאות רגשיות, רוחניות או מקצועיות חדשות במרץ ובהתחדשות.

מזל דגים: כיוונים יצירתיים חדשים

בני מזל דגים החביבים, עם דמיונם חסר הגבולות, יגלו אופקים יצירתיים חדשים. בחסות הירח החדש, גל של השראה ישטוף אותם, ויניע אותם לחקור אפיקים אמנותיים או רוחניים חדשים. בין אם באמצעות מוזיקה, כתיבה, ציור או כל צורת ביטוי אחרת, בני מזל דגים יקבלו השראה לחלוק את עולמם הפנימי העשיר והחלומי. תקופה זו מייצרת את התפאורה האידיאלית ליזום פרויקט אמנותי או לממש שאיפה יצירתית שנלחשה זמן רב מדי בסוד ליבם.

עצות לניווט בנקודת מפנה זו

עבור כל ifsבהשפעת הירח החדש והמבטיח הזה, הדרך הטובה ביותר לחצות את המים הלא ידועים האלה היא להישאר נאמנים לעצמכם תוך קבלת מתנות היקום. קח זמן ל השתקפות ו התבוננות פנימית. הקשיבו באופן פעיל לאותות שהחיים שולחים לכם והיו מוכנים לנצל הזדמנויות שלא חשבתם עליהן. יכולת ההסתגלות תהיה בעלת הברית הטובה ביותר שלכם, ואמון בתהליך יגרום לכם לגלות את הקסם החבוי מאחורי כל פינה שלא נחקרה בקיומכם. מולד הירח כאן כדי להזכיר לכם שגם בבלתי צפוי, יש יופי ופוטנציאל לצמיחה.

באותו נושא :  למה 4 המזלות האלה אף פעם לא מצליחים להתאהב?
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.