5 המזלות הללו צריכים להיזהר מהיכרויות רעילות, על פי האסטרולוגיה.

ביום שני, 6 בנובמבר, כמה מזלות מומלץ להיות על המשמר שלהם כשמדובר במערכות יחסים רומנטיות. ואכן, על פי האסטרולוגיה, מפגשים מסוימים עלולים להיות רעילים עבור אנשים שנולדו תחת מזלות אלה. גלה מה הם סימנים אלה וכיצד למנוע את המלכודות של מצבים מסובכים אלה.

5 המזלות המודאגים מהיכרויות רעילות ביום שני, 6 בנובמבר

על פי ההורוסקופ של היום, הנה חמשת הסימנים שכדאי להיזהר במיוחד בתחילת השבוע:

  • רם: ילידי מזל טלה נוטים למהר קדימה לאהבה. אימפולסיביות זו יכולה להוביל אותם ליצור קשרים שעלולים להזיק לאיזון הרגשי שלהם.
  • סרטן: אנשים שנולדו תחת סימן סרטן הם בדרך כלל רגישים מאוד לסביבה הרגשית שלהם. כתוצאה מכך, הם פגיעים במיוחד למערכות יחסים רעילות.
  • מאזניים: תמיד מחפשים הרמוניה במערכות היחסים שלהם, מאזניים יכולים למשוך אנשים מניפולטיביים ושתלטניים.
  • עקרב: העקרבים ניחנים בכוח פנימי רב, אך יכולים גם להיקלע למערכות יחסים שבהן הכוח והשליטה קודמים לשלווה.
  • דגים: לבסוף, ילידי מזל דגים הם לעתים קרובות אמפתיים מאוד ולכן יכולים להרגיש משיכה לאנשים סובלים, גם אם זה אומר לשמור על מערכת יחסים לא מאוזנת.

מהו מפגש רעיל?

בהקשר של אהבה, אנחנו בדרך כלל מדברים על מפגש רעיל או מערכת יחסים כאשר אחד מבני הזוג מפעיל השפעה מזיקה על השני. זה יכול ללבוש צורות שונות:

  1. מניפולציה רגשית: בן הזוג הדומיננטי מבקש לשלוט בבן זוגו על ידי משחק על רגשותיו, אשמתו או הערכתו העצמית.
  2. תלות רגשית: במקרה זה, שיווי המשקל של בני הזוג מבוסס על כניעה של אחד לשני, עם רגשות מחריפים ולפעמים לא רציונליים.
  3. התעללות פסיכולוגית או פיזית: כאשר אדם משתמש בכוחו כדי להשפיל, לפגוע או להטיל אימה על בן זוגו.
  4. ערפדיות אנרגטית: חלק מבני הזוג נוטים לספוג את כל אנרגיית החיים של החצי השני שלהם, ומשאירים אותם מותשים ומדוכאים.
באותו נושא :  האם זו אהבת אמת? עשו את המבחן כדי לגלות!

כיצד להימנע ממפגשים רעילים

חמשת המזלות שלנו צריכים לדעת לזהות את סימני האזהרה כדי להגן טוב יותר מפני מערכות יחסים רומנטיות שעלולות להיות מסוכנות. הנה כמה טיפים שידריכו אותם בתהליך:

1. שמור על ההערכה העצמית שלך

על ידי טיפוח הערכה עצמית טובה, אנו נמנעים מליפול למלכודות של אנשים מניפולטיביים המחפשים אנשים פגיעים לתמרונים שלהם. זה חיוני כדי ללמוד לאהוב את עצמך ולכבד את הצרכים שלך ואת הערכים כדי לא להיות מעורער על ידי שותף רעיל.

2. הקשיבו לאינטואיציה שלכם

הרגשות שלנו הם לעתים קרובות ברומטר מצוין כדי לזהות את אי הנוחות השולטת בתוך מערכת יחסים רומנטית. אם אתם מרגישים חרדה, עצב או כעס כשאתם חושבים על בן הזוג שלכם, כנראה שהגיע הזמן לקחת צעד אחורה ולנתח את המצב.

3. הקף את עצמך באנשים אכפתיים

לחברים ולמשפחה שלנו יש לעתים קרובות נקודת מבט חיצונית בעלת ערך שתעזור לנו להיות מודעים למערכת יחסים רעילה. תמיכתם ועצותיהם יכולות להיות בעלי ברית שלא יסולא בפז במאבקנו נגד מפגשים רעים.

4. דעו להציב גבולות

בכל מערכת יחסים, חשוב לסנגר על עצמנו ולהציב גבולות ברורים שאנחנו לא חוצים. בדרך זו, אנו מגנים על היושרה והרווחה שלנו מפני שותפים פולשניים או סמכותיים מדי.

5. אל תפחדו להיפרד

לבסוף, אם, למרות מיטב מאמצינו, הקשר הרומנטי הופך בלתי נסבל ורעיל, אל לנו להסס לשים קץ לקשר הלא בריא הזה. שחרור מאחיזה כזו דורש אומץ ונחישות, אבל זו גם הזדמנות למצוא את עצמך ולהתחיל מחדש.

ביום שני, 6 בנובמבר, מוזהרים ילידי המזלות האסטרולוגיים טלה, סרטן, מאזניים, עקרב ודגים: היו בעלי הבחנה בכל הנוגע למפגשים רומנטיים כדי לא ליפול למלכודת של מערכות יחסים רעילות!

באותו נושא :  ב-30 באוקטובר הקרוב, גלו כישרונות חבויים ל-4 מזלות אסטרולוגיים!
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.