5 המזלות האסטרולוגיים המושפעים ביותר ממאדים בשבוע הראשון של אוקטובר

בתחום האסטרולוגיה, מיקומם של כוכבי הלכת והשפעתם מכריעים בחיי היומיום שלנו. בשבוע הראשון של אוקטובר 2023, נראה כי כוכב הלכת מאדים ממלא תפקיד מוביל ביחס לסימנים מסוימים של גלגל המזלות.

מכיוון שמאדים ידוע ככוכב של אנרגיה, תשוקה, תחרות ולפעמים כעס, הוא יכול להכניס דינמיות כמו מתח לחייהם של המעורבים.

המזלות האסטרולוגיים המושפעים ביותר ממאדים:

בואו נראה יחד מה הם 5 מזלות אסטרולוגיים שהושפעו ביותר ממאדים בתקופה זו.

  1. טלה (21 במרץ – 19 באפריל)
  2. שור (20 באפריל – 20 במאי)
  3. מזל תאומים (21 במאי – 20 ביוני)
  4. סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)
  5. מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

טלה: אנרגיה מוגברת

בשבוע הראשון של אוקטובר 2023, הודות להשפעתו של מאדים, מזל טלה ייהנה מזריקת אנרגיה חסרת תקדים. עודף זה יאפשר להם לצאת לפרויקטים חדשים, אך גם לפתור מצבים החשובים להם. עם זאת, חיוני לשלוט באנרגיה חסרת גבולות זו כדי לא להשאיר מקום לעצבנות וכעס.

למידה:

בני מזל טלה יצטרכו ללמוד בתקופה זו לתעל את כוחם ולהרפות בעת הצורך, כדי לא להיות מוצפים ברגשותיהם.

שור: הזדמנויות לנצל

נוכחותו של מרס לצד מזל שור תעודד אותו לחרוג מגבולותיו ולצאת מאזור הנוחות שלו. תחומים מקצועיים ואישיים יציעו הזדמנויות חדשות שיש לנצל. המזל יכול בהחלט להיות בצד של מזל שור בתקופה נחשקת זו.

ערנות:

עם זאת, מזל שור יצטרך לזכור כי ההשפעה של מאדים יכולה לגרום לכם להיות אימפולסיביים. לכן יהיה חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות לפני קבלת החלטה חשובה.

מזל תאומים: קצת יותר מדי תשוקה

שהותו של מאדים בקבוצת הכוכבים תאומים מעצימה את תשוקתם להרפתקה ומעוררת את יצירתיותם. הדמיון שלהם יהיה פורה מאוד, אשר יכול לדחוף אותם לבצע פרויקטים אמנותיים רבים או להתנסות עם דברים חדשים.

באותו נושא :  תחילת פברואר מביאה אושר ושלווה לשני הסימנים הללו, על פי ההורוסקופ הסיני

זהירות:

למרבה הצער, ההשפעה של מאדים יכולה לגרום גם למתח בתחום האהבה. בני מזל תאומים חייבים להיזהר לא להיות מוצפים בתשוקה ולקחת את הזמן להחליף עם בן זוגם כדי למנוע אי הבנות.

סרטן: זמן לפעולה

בני מזל סרטן, בדרך כלל דיסקרטיים ומסרבים להשתנות, יחושו במהלך השבוע הזה של אוקטובר 2023 תשוקה פתאומית לפעולה, המונעת על ידי מאדים. ניתן להחיות פרויקטים קפואים ולאפשר תקשורת עם הפמליה. עכשיו זה זמן מצוין להקים דברים חדשים.

אמצעי זהירות:

עם זאת, בני מזל סרטן יצטרכו להיזהר שלא למהר קדימה, גם אם זה אומר לדחוף את הסובבים אותם. זה חיוני לשקול את הרגשות של אחרים לפני משחק אימפולסיבי.

מאזניים: איזון הכרחי

בהשפעת מאדים, בני מזל מאזניים ירגישו צורך בלתי נשלט לעמוד על שלהם ולהיות לוחמניים יותר. עוולות אמיתיות או נתפסות ייחקרו והם נוטים לרצות לסגור חשבון. הצלחה אפשרית בסביבה המקצועית הודות לגישה אסרטיבית יותר.

משמעת:

עם זאת, חשוב לבני מזל מאזניים לעבוד על המשמעת הפנימית שלהם כדי למצוא את האיזון בין כוח לעדינות, מבלי ליפול לעימותים מוגזמים או מיותרים.

אין להכחיש כי מעבר מאדים יביא עמו את חלקו באתגרים ובהזדמנויות עבור כל אחד מהמזלות האסטרולוגיים במהלך השבוע הראשון של אוקטובר 2023. לזכור את המוזרויות של הסימן שלו, כמו גם את ההשפעה של הפלנטה הזאת יאפשר לך להבין טוב יותר את השינויים הפוטנציאליים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.