4 מזלות סיניים יהיו בוגדים לפני סוף אפריל

סוף אפריל מבטיח להיות מלא אירועים בגלגל המזלות הסיני. שלטים מסוימים עשויים להתפתות ללכת בשבילים מפותלים. בואו לגלות יחד מה הם ארבעת הסימנים שיכולים להתפתות על ידי בגידה במהלך תקופה מרכזית זו.

הדינמיות הבלתי צפויה של הסוס

הסימן של סוסבתוך האסטרולוגיה הסינית, ידועה האנרגיה הבלתי נדלית שלה ואהבת החופש., ככזה, ילידי סימן זה נמשכים לעתים קרובות לחוויות חדשות, המבקשים לשבור את השגרה ולברוח מהלחצים של חיי היומיום. בגידה יכולה אפוא להתבטא בצורה של חיפוש אחר התחדשות או רצון לבריחה רגשית. הסוס, אימפולסיבי ומלא תשוקה, יכול ללכת אחרי ליבו מבלי לשקול תמיד את ההשלכות של מעשיו.

בתקופה שלפני סוף אפריל, הכוכבים מנבאים תקופה של פעילות גבוהה עבור הסוס. צירופים פלנטריים יכולים להחריף את הצורך של האדם בעצמאות ובשינוי. זה ברגעים אלה כי הסוס, בחיפוש אחר גירוי חדש, יכול לקחת את הסיכון של בגידה. עבור סוסים במערכת יחסים, זהו זמן טוב לתקשר בפתיחות עם בן הזוג שלהם ולחפש דרכים לתבל את מערכת היחסים שלהם יחד.

חיפושו של הנמר אחר הרפתקאות

ה טיגריסעז והרפתקן, בעל אופי חזק ומגנטיות שלעתים קרובות לוקח אותו לטריטוריה לא נודעת, כולל התחום הסנטימנטלי., טיגריסים הם חסרי פחד ואינם נרתעים משום אתגר, מה שלפעמים יכול להוביל אותם לחקור את נתיב הנאמנות השחוק. זהו טבע נלהב ואינטנסיבי המכוון את צעדיהם, המבקשים ללא הרף להצית את חייהם.

בסוף אפריל, תצורות פלנטריות עשויות לעורר את מוחו של הנמר ולעורר תשוקה מוגברת לעצמאות ולהרפתקאות חדשות. השפעות שמימיות אלה יכולות להדגיש את חוסר סבלנותו וסלידתו ממונוטוניות, ובכך ליצור קרקע פורייה לבגידה. כדי למזער את הסיכון, יהיה זה חכם עבור הנמר לתעל את האנרגיה שלו לעיסוקים יצירתיים או ספורטיביים, או לצאת למיזם חדש ומלהיב עם שותפו כדי לחזק קשרים קיימים.

באותו נושא :  בסוף השבוע שבין ה-27 ל-28 באפריל, היזהרו מסכסוכים כלכליים ומשפחתיים לשלושה מזלות, על פי האסטרולוגיה

הרוח החופשית של הקוף

ה קוף הוא התגלמות הזדון והאינטליגנציה באסטרולוגיה הסינית. מחונן בשנינות מהירה ובסקרנות שאינה יודעת שובע, הקוף אוהב לשחק עם גבולות ולעולם אינו רחוק משובבות. הצורך שלו לחקור ונטייתו לחפש עוררות יכולים לפעמים להוביל אותו להתנהגויות הפכפכות אם סביבת היחסים שלו הופכת צפויה מדי.

שלבי הירח המתקרבים לסוף אפריל מצביעים על תקופה של גירוי אינטלקטואלי גדול עבור הקוף, אשר עשוי לדחוף אותו לחפש גירויים חיצוניים. צמא זה להרפתקה וגילוי יכול למרבה הצער להוביל לבגידה אם הקוף אינו מוצא בבת זוגו מקור לאתגר והתרגשות. לכן חיוני לקופים לתקשר עם בן זוגם כדי לחקור דרכים חדשות להצית מחדש את הלהבה ולשמור על עניין במערכת היחסים שלהם.

חולם התרנגול המתוק

ה תרנגולנתפס לעתים קרובות כחולם גלגל המזלות הסיני, שואף לחיות על פי האידיאלים שלו ולפעמים יכול ללכת לאיבוד בפנטזיות שלו., עם דמיונו הרב ושאיפתו לחיים מלאי תשוקה, התרנגול עלול למצוא את עצמו לא מסופק אם המציאות לא תתאים לציפיותיו הגבוהות באהבה. החיפוש הזה אחר אידיאל יכול לפעמים להוביל את התרנגול לחפש סיפוק במקום אחר אם ביתו אינו משקף את התמונה שצייר לעצמו בחלומותיו.

לקראת סוף אפריל, צירופים פלנטריים מסוימים עלולים להפר את האיזון הרגשי של התרנגול, ולהדגיש את רצונו להגיע לשלמות בכל תחומי חייו, כולל ענייני הלב. אם התרנגול יחוש בפער בין שאיפותיו לבין המציאות שלו, הוא עלול להתפתות לחקור מערכות יחסים חיצוניות. עם זאת, זהו זמן טוב עבור תרנגול לקחת צעד אחורה ולבקש להעשיר את מערכת היחסים הנוכחית שלהם על ידי הבאת חידוש ותקשורת אליו על מנת להתחבר מחדש עם החלומות המשותפים עם בן זוגם.

כל מזל אסטרולוגי נושא עמו מאפיינים ייחודיים המעצבים את התנהגויותיו ורצונותיו. הטריק לחיות תקופה מאוזנת, גם כשהאייסיםTres מציע נטייה לחוסר יציבות, אשר מורכב להיות מודעים לתכונות אלה ולעבוד עליהם בהרמוניה עם הסובבים אותך.

באותו נושא :  מזל בלתי צפוי (8 בינואר), אילו סימנים סיניים צריכים לבדוק את ההורוסקופ שלהם?
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.