4 מזלות הידועים באימפולסיביות שלהם, כיצד להימנע מטעויות?

בעולם האסטרולוגיה, ישנן מספר תכונות שניתן לקשר לגלגל המזלות שלנו. אימפולסיביות היא אחד המאפיינים שיכולים לגרום לבעיות במערכות היחסים שלנו עם אחרים. מאמר זה יבחן את ארבעת המזלות האימפולסיביים ביותר: טלה, אריה, בתולה ועקרב. נבחן גם כיצד להבין טוב יותר התנהגויות אלה ולהימנע מטעויות.

טלה: רוח ללא חת

נשלט על ידי כוכב הלכת מאדים, ילידי טלה הם אנשים דינמיים ולוחמניים. כתוצאה מכך, הם נחשבים לעתים קרובות אימפולסיבי ביותר של המזלות. המזג הלוהט שלהם יכול לשחק עליהם טריקים כאשר הפעולות החפוזות שלהם מובילות למצבים קשים או קונפליקטואליים.

הרוח התחרותית של מזל טלה

לבני מזל טלה יש צמא תמידי להצלחה ורצון עז להיות מספר אחת בכל התחומים. דחף זה לעמוד על שלהם כל הזמן יכול לפעמים להוביל אותם לקבל החלטות חפוזות מבלי לשקול באמת את ההשלכות.

גאוות מזל טלה

בגלל אופיים הלוחמני, בני מזל טלה נוטים לקחת ברצינות רבה כל דבר הקשור לתדמיתם. אם מישהו סותר או מבקר מזל טלה, הוא לרוב יגיב בלי לחשוב, מה שעלול לגרום לאי הבנות ומתח.

אריה: אגו לשלוט בו

תחת השפעת השמש, בני מזל אריה ידועים בכריזמה הראוותנית שלהם ובביטחון העצמי שלהם. עם זאת, ביטחון עצמי זה יכול לפעמים לגרום לחוסר שליטה על הדחפים שלהם, המוביל למצבים מביכים או קונפליקטים.

הצורך של ליאו בתשומת לב

בני מזל אריה אוהבים להיות באור הזרקורים ולהרגיש מוערכים על ידי הסובבים אותם. צורך זה בהערצה יכול להפוך במהירות לגורם לאימפולסיביות כאשר ליאו מרגיש שהם לא קיבלו את השבחים המגיעים להם ומחליט לפעול מבלי לחשוב על ההשלכות.

נאמנותו המוגזמת של ליאו

אם בני מזל אריה מרגישים שיקיריהם מאוימים או מטופלים בצורה לא הוגנת, הם לא יהססו לקחת את ההובלה מבלי לנתח באמת את התמונה הגדולה. דחף מגן זה יכול להוביל לטעויות בשיפוט ולסבך את פתרון הבעיות בהן נתקלו.

באותו נושא :  שגשוג יום רביעי (17 בינואר), אילו סימנים ייהנו מהאנרגיה הגוברת של הירח?

מזל בתולה: חיפוש מוגבר אחר שלמות

נשלט על ידי מרקורי, אנשים שנולדו תחת מזל בתולה הם קפדניים ומחפשים כל הזמן לשפר ולשכלל את עצמם. אבל שאיפה זו יכולה לפעמים להוביל אותם לפעול מהר מדי, ללא הבחנה מספקת, תוך סיכון של התגרות הפוכה ממה שהם רצו בהתחלה.

חוש הפרטים של הבתולה

הקפדנות של בני מזל בתולה יכולה לגרום להם לפעול באופן אימפולסיבי כאשר נראה שהסיטואציה אינה בשליטתם. במקום לקחת את הצעד הדרוש אחורה כדי להרהר, הם ממהרים לפעולה כדי לנסות לתקן בעיה באופן מיידי, מבלי לצפות בהכרח את התוצאות האפשריות.

נכונותה של גבירתנו לעזור

ילידי מזל בתולה עוזרים ותמיד מוכנים לעזור לנזקקים. עם זאת, הוראה זו מובילה לעתים לחוסר סבלנות שמוביל אותם לפעול מבלי לקחת בחשבון את רצונותיו או צרכיו האמיתיים של האדם הנוגע בדבר.

עקרב: מזג מלא תשוקה

תחת האנרגיה של פלוטו, אנשים שנולדו תחת מזל עקרב הם מלאי תשוקה. כשהם מרגישים דברים עמוקים, הם נוטים להגיב בעוצמה ובמהירות כאשר משהו נוגע בהם רגשית. התנהגות אינסטינקטיבית זו עלולה להוביל למצבים מורכבים וקונפליקטואליים.

חוסר האמון של עקרב

עקרבים, שלעתים קרובות חרדים מפני בגידה או מניפולציה, יכולים לחיות במצב של חוסר אמון תמידי שמוביל אותם לפעול באופן אימפולסיבי, מבלי לאמת מידע או לקפוץ למסקנות. לכן יש צורך שהם ילמדו לשמור על מרחק מסוים ולהיזהר מתפיסותיהם המיידיות.

התשוקה הכל-יכולה של מזל עקרב

ילידי מזל עקרב נוטים גם למחץ עז שדוחף אותם לפעול בחופזה מבלי להקדיש זמן לחשוב על המציאות או על ההשלכות האפשריות של מעשיהם. דחף זה של אהבה יכול להוביל לבחירות מצערות ופזיזות .

כיצד למנוע טעויות מול אימפולסיביות?

  1. למד לנשום ולספור עד עשר לפני שתגיב באימפולסיביות.
  2. לפתח אמפתיה כדי להבין את הצרכים של אחרים ולאמץ התנהגות הולמת.
  3. התייעצו עם אסטרולוג כדי ללמוד עוד על הטמפרמנט והחולשות האישיות שלנו.
  4. מצא כלים כגון יוגה, מדיטציה או טכניקות הרפיה כדי ללמוד כיצד לשלוט ברגשות שלך אימפולסיביות.
באותו נושא :  בתחילת מרץ, אירוע בלתי צפוי יהפוך את חייהם של 3 מזלות על פיהם

חלק מהסימנים האסטרולוגיים נוטים יותר להפגין אימפולסיביות, אבל כל אחד יכול לעבוד על לקחת צעד אחורה ולחשוב על מנת ליצור מערכות יחסים הרמוניות ולהימנע מטעויות. אסטרולוגיה היא מדריך, המאפשר לנו להכיר את עצמנו טוב יותר ובכך לנהל טוב יותר את הרגשות והפעולות שלנו על בסיס יומיומי.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.