4 המזלות הסיניים האלה עלולים להיות בוגדים לפני סוף אפריל

לקראת סוף אפריל, חלק מהמזלות הסיניים עשויים לחוות גלים של רגשות משתנים, מה שעלול להשפיע על תחום האהבה שלהם. בואו נצלול לתוך מסתרי האסטרולוגיה כדי לגלות אילו סימנים עשויים להתפתות בדרך הבגידה.

הבנת ההשפעות האסטרליות על נאמנות

בבלט הקוסמי של האסטרולוגיה הסינית, נאמנות היא נושא המושפע מגורמים שמימיים רבים. כל סימן של גלגל המזלות הסיני כפוף להשפעה של רכיביכמה מחזורים שנתייםו אינטראקציות מורכבות בין הכוכבים. יחסי גומלין אלה קובעים לעתים קרובות את התנהגותם האהובה של הפרטים תחת חסותם. כדי להבין את הניואנסים האלה, חיוני לדעת את המאפיינים הבסיסיים הקשורים לכל סימן, כמו גם את המעברים הפלנטריים הספציפיים שיכולים לשנות את המהלך הרגיל של הרגשתם והתנהגותם.

אהבה ונאמנות אינן רק עניינים של רצון או בחירה אישית; הם גם מעוצבים על ידי הכוחות האסטרולוגיים הפועלים. באביב הזה, כמה תצורות שמימיות חזקות במיוחד עלולות לעורר מעשי בגידה במזלות מסוימים. כדי לצפות מגמות אלה, נלמד את ההיבטים הפלנטריים ואת השפעתם הפוטנציאלית על מזלות התרנגול, הקוף, הנמר והנחש.

התרנגול

מזל התרנגול באסטרולוגיה הסינית ידוע בזכות ביטוחשלו גאווה והטעם שלו לתשומת לב. אולם, תכונות אלה יכולות לפעמים להוביל לחיפוש אחר אימות חיצוני בתוך מערכות היחסים הרומנטיות שלהם, במיוחד כאשר האנרגיות האסטרליות נסערות. בשבועות הקרובים, עם תצורה מתוחה בין כוכבי לכת משפיעים, תרנגול עשוי להיות נוטה לחפש את האישור הזה מחוץ לקן הנעים שלו, מה שמגדיל את הסיכויים לבגידה. נטיות אלה מחריפות על ידי צורך פנימי להרגיש נערץ ונחשק.

נקודת התורפה הנוספת של התרנגול בשלב זה היא נטייתו להיות תחרותי. עם המעברים הנוכחיים, אם התרנגול מרגיש שבן זוגו הנוכחי לא מעריך אותו מספיק, הוא עלול להתפתות לחפש תחומים אחרים שבהם הוא יכול לזרוח ולקבל הכרה, כולל בתחום הסנטימנטלי. הימים הקרובים הם אפוא קריטיים עבור בני הזוג של התרנגולים, שטוב יעשו אם יכירו ויחגגו את האחר המשמעותי שלהם בצורה ראוותנית יותר.

באותו נושא :  2 מזלות יחוו שינוי משמעותי בחייהם בין ה-8 ל-14 באפריל

הקוף

הקוף, עם השנינות המהירה שלו ואופיו השובב, הוא סימן שאוהב משחק והרפתקאות. החיפוש המתמיד הזה אחר גירוי יכול לפעמים להיסחף לחיפוש אחר חוויות סנטימנטליות חדשות, במיוחד תחת השפעות פלנטריות מסוימות. ההיבט הנוכחי של יופיטר, למשל, יכול להגביר את הרצון של הקופים לריגוש ולבלתי צפוי, מה שמגביר את הסיכוי שהם ייכנעו לפיתוי מחוץ למערכת היחסים הנוכחית שלהם.

כמו כן, יש לזכור כי עבור הקוף, קשר מנטלי חשוב לעתים קרובות כמו משיכה פיזית. אם הפרימטים הסיניים האלה מרגישים שבן זוגם כבר לא מגרה אותם אינטלקטואלית, הם עשויים להרגיש דחף לחפש את הניצוץ הזה במקום אחר. לכן חיוני לשמור על דיאלוג פתוח ומרתק עם הקוף כדי לנווט בתקופה סוערת זו.

הנמר

בתוך האסטרולוגיה הסינית, הנמר ידוע באופיו הנלהב וברוחו העצמאית. מאפיינים אלה יכולים להפוך את הנמר לפגיע במיוחד לאנרגיות של העונה, מה שעלול להשפיע על שיקול הדעת שלהם בכל הנוגע לנאמנות. הנמר אוהב להרגיש שמערכת היחסים שלו היא מחיה ו דינמיואם זה כבר לא המצב, הכוכבים חסרי המנוחה עלולים לדחוף אותו לצאת להרפתקאות מסוכנות יותר.,

ההשפעות של מאדים בעונה זו יכולות להיות הניצוץ שמצית את הנמר, ומחדיר בו תשוקה מוגברת לציד וכיבוש. יציבות ושגרה הן מנוגדות לסימן זה כאשר הן תחת השפעה כזו, והן עשויות לנסות לברוח מהמונוטוניות על ידי חקירת תשוקות אסורות. כדי להכיל את האש היוקדת, חברי הצוות של הטייגרס צריכים לנסות להציג דרכים חדשות להצית מחדש את להבת האהבה.

הנחש

הנחש בהורוסקופ הסיני מגלם פיתוי ואינטואיציה. זהו סימן עדין ולעתים קרובות מסתוריבהתנהגותו החביבה, הוא לא היה היחיד שהיה מסוגל לעשות זאת. נחשים יכולים להיות נאמנים וקשורים עמוקות לבני זוגם, אך הם גם רגישים לאנרגיות המעוררות את הצורך שלהם בשינוי והתחדשות. במהלך תקופה זו, ההיבט של ונוס יכול להדגיש את הצרכים הללו ולהניע את הנחש לחקור מערכות יחסים סודיות או אסורות.

באותו נושא :  4 המזלות האלה צריכים להתכונן להפתעות לא נעימות בחודש מאי

הנחש מחפש קשר רגשי אינטנסיבי, ואם זה דעך במערכת היחסים הנוכחית שלהם, קשה להתעלם מהקריאה של המעברים הנוכחיים. כדי למנוע מהנחש להתפתות לתפוח הבגידה, חשוב לשמור על אקלים של אמון ואינטימיות עמוקה. זמן איכות, מלא הבנה הדדית וחילופי דברים אינטימיים, יכול להיות המפתח לשמירה על הנחש מפותל סביב האח שלו.

הדינמיקה הפלנטרית הכללית של אפריל

חלק גדול מהמורכבות של האסטרולוגיה הסינית בעונה זו קשור ל דינמיקה פלנטרית גדולה שחוצים את גלגל המזלות. תנועות אלה משפיעות על כל הסימנים בדרגות שונות, ויוצרות נוף אנרגטי שיכול להצית התנהגויות מסוימות, במיוחד כשמדובר בנאמנות. אפריל מביא איתו את חלקו במעברים, במיוחד במונחים של היערכויות פלנטריות, נסיגות ומזלות חדשים השולטים בנוף השמימי.

לכן זה חכם עבור כולם, ללא קשר לסימנים שלנו, להישאר מודעים לתנודות אלה ולפעול בזהירות באינטראקציות הסנטימנטליות שלנו. סבלנות, תקשורת ואמפתיה יהיו בעלי ברית יקרי ערך בניווט במים סוערים פוטנציאליים אלה. על ידי תשומת לב לצרכים של השותפים שלנו והפגנת הבנה, ניתן לחזק קשרים רומנטיים ולהתמודד עם אתגרים אסטרליים אלה בשלווה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.