4 המזלות המפנקים ביותר בערב חג המולד, על פי אסטרולוגים

ה ערב חג המולד הוא שם נרדף למפגשים משפחתיים, שמחה ומעל לכל תענוגות קולינריים. בכל שנה, השולחנות ערוכים עם מנות טעימות ומעוררות תיאבון שבטוח ירגשו את בלוטות הטעם שלנו. אבל לדברי אסטרולוגים, כמה סימנים אסטרולוגיים חמדנים יותר מאחרים בלילה קסום זה. גלה במאמר זה את ארבעת המזלות החמדניים ביותר ככל שהחגיגות מתקרבות.

שור: תיאבון שאינו יודע שובע להנאות טעם

המזל האסטרולוגי השני הוא לא אחר מאשר מזל שור, אשר, הנשלט על ידי כוכב הלכת נוגה, יש תיאבון בלתי ניתן למדידה להנאות ארציות ובעיקר לגסטרונומיה. לדוגמה, בערב חג המולד, שור הוא מחפש תחושות טעם עזות שהוא נהנה לחלוק עם יקיריו.

המסורת כמקור לנחמה

מעל לכל, שלט זה אוהב מסורת ומתענג על טעמי הילדות שמזכירים להם את ההיסטוריה המשפחתית שלהם. הוא מוצא נחמה בכוס יין מתובל מתובל שחלק עם חברים לא פחות מאשר בביס פשטידת בשר כבד אווז שהכינה סבתו.

גורמה קריטי מאוד

ראו הוזהרתם, מזל שור יכול להיות גם תובעני מאוד ובלתי מתפשר כשמדובר בארוחת חג. הוא טועם את הכלים בתשומת לב רבה ולא מהסס לבקר אם האיכות לא שם. אתם לא מתעסקים עם התיאבון של מזל שור בערב השנה החדשה!

סרטן: השלט שחוגג כל מנה ברגש

לרגשות שמור מקום מיוחד בחייהם של אנשים שנולדו תחת מזל סרטן. רגישים ורגשניים, הם חשים אהבה עמוקה ליקיריהם, אותה הם מבטאים באמצעות תשוקה לבישול. ערב חג המולד הוא אפוא ההזדמנות המושלמת עבור בני מזל סרטן ליהנות מכל מנה בחברת משפחתם ולהפוך אותה לרגע אמיתי של שיתוף.

אין גבולות לפינוק

כשמדובר להתפנק עם אוכל טעים בערב השנה החדשה, סרטן אין גבולות. האחרון שמח לטרוף את כל הכלים תוצרת בית – מפירות ים, להודו ממולא בערמונים, ליומן המאפה – בהנאה.

באותו נושא :  מהו המזל הכי בר מזל בנובמבר? האסטרולוגים עונים.

האושר נמצא בפרטים הקטנים

מבחינתו, כל המרכיבים חשובים ושווה לחגוג. הנוף היחיד מנות ראשונות מבושלות דק או כוסות יין יפות הוא אוצר אמיתי למזל סרטן שישמח להכין את הלילה הקסום הזה באהבה ובקפדנות.

דגים: מחפשים טעמים מעודנים ועדינים

מזל דגים, המזל האסטרולוגי האחרון של גלגל המזלות, מתואר לעתים קרובות ככזה הכי עדין ומעודן אל מול חוויות קולינריות. מעל הכל, הם מחפשים טעמים חדשים ועדינים שיעניקו להם חווית טעם ייחודית.

המעדנים הטובים ביותר שיקסימו את בלוטות הטעם שלכם

יותר מאשר חובב מנות נדיבות, לה פואסון הוא מעל לכל אנין טעם שיודע להעריך את העדינות של מנה שהוכנה במשורה. הצדפות או גראטן עם שמפניה, הקפון ממולא במורלים או בול עץ יול מצופה שוקולד לבן וקוקוס לא יצליחו לדגדג את החיך שלו!

הזמנה למסע גסטרונומי

זו גם הזדמנות להתרחק מכל זה בשביל הסימן הדמיוני והיצירתי הזה. תבלינים, בשרים אקזוטיים ומתכונים טיפוסיים אחרים מונחים על שולחן חג המולד תחת ידיו המומחיות של מזל דגים שאוהב להעביר את אורחיו עם טעמים וזיכרונות ממקומות אחרים.

מזל תאומים: הסימן של היבטי הגורמה הרבים

לבסוף, הנה מגיע מזל תאומים: מזל שראוי למקומו ברשימה זו לא רק בגלל סקרנותם שאינה יודעת שובע אלא גם בגלל יכולתם היכולת להתרגש עבור כל מנה נהנו בערב ראש השנה.

רוח הגילוי

תמיד להוט לחידושים, מזל תאומים לא אוהב יותר מאשר לקבל שורה של מנות עם טעמים שונים לטרוף ללא מתינות. הוא יטעם בהנאה את כל המנות המוצעות, ולא יסתיר את התלהבותו מהפתעות הטעם שהוא מגלה.

גסטרונומיה ושיחה

אם יש מזל אחד שעבורו השמחה קודמת בערב החגיגי הזה, זה מזל תאומים! הוא אוהב לנהל דיונים בסביב השולחן ולשתף את החוויות הקולינריות שלהם תוך התענגות על כל ביס. בני מזל תאומים הם אלופי השילוב של חמדנות והומור טוב במהלך האירוע המיוחד הזה.

באותו נושא :  הגשמת חלום: 3 המזלות האסטרולוגיים הללו עומדים לראות את שאיפותיהם מתגשמות השבוע!

זה תלוי בך כדי לגלות אם אתה אחד אלה foodies נהדר

  • שור: נלהב מהנאות ומעדנים ארציים
  • סרטן: חגיגה משפחתית מהולה בחיבה וגרגרנות
  • דגים: בחיפוש אחר טעמים מעודנים ועדינים
  • מזל תאומים: טורף נלהב של כל סוגי המזון
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.