4 דברים לעשות בראש סדר העדיפויות כדי להיות מאושר ומסופק באמת

החיפוש אחר האושר: שאיפה אוניברסלית

כולנו שואפים באופן בלתי נמנע ל אושר וה-התפתחותתשוקות על-זמניות העוברות בלבבות בני האדם לאורך הדורות., אבל לפעמים, בנתיב הזוהר של החיפוש הזה, אנחנו הולכים בדרכים מפותלות שמסיטות אותנו מהיעד שלנו. במאמר זה נשפוך אור על המעקפים הללו ונציג את ארבע פעולות עדיפות להרגיש באמת מאושר ומסופק.

הצורך באישור: החומה הבלתי נראית

לעתים קרובות זה מתחיל בכוונה הטבעית ביותר: הרצון לרצות לסובבים אותנו. מי לא הרגיש סיפוק להיות מוערך ומקובל? עם זאת, כאשר החיפוש הזה אחר אישור הופך לציווי מתמיד, אנו מקימים חומה בינינו לבין האושר שלנו. הצורך הבלתי פוסק בתיקוף חיצוני מרוקן את האנרגיה שלנו ולזרוע את זרעי ה טינה.

הדרך לאושר אותנטי

אז איך מפילים את החומה הזאת? הנה אבני היסוד של קיום הרמוני המקשר בין אושר לאותנטיות אישית:

ללמוד להגיד לא

לפעמים, הפשטות של "לא" יכולה להיות משחררת. זו לא שאלה של סירוב לשם סירוב, אלא של לכבד את הגבולות של עצמך. להגיד לא פירושו גם לעמוד על שלך ולא לחשוש מאכזבה מזדמנת או מורת רוח זמנית.

הצבת גבולות משלך

במערבולת חיי היומיום, חיוני להציב אמצעי הגנה, הגדרת המקובל או לא לעצמך. הצבת גבולות ברורים היא פעולה של כבוד עצמי ומסייעת למנוע בלאי רגשי.

לשים את עצמך בחזרה במרכז החיים שלך

הגיע הזמן לוקח בחזרה את מושכות קיומו. זה לא אומר לחיות כנזיר, אדיש לאחרים, אלא לתת עדיפות בעת הצורך ולא לתת לעצמך להיתפס בזרם של דעת הקהל.

נאמנות לערכיה

ובלב כל זה, ערכים אישיים. הם המגדלור בערפל הקיום, המנחים כל צעד, כל בחירה. להיות נאמן לעקרונות שלך הוא חיוני כדי לא ללכת לאיבוד לאורך הדרך ולהישאר כנים במסע שלך לאושר.

באותו נושא :  למד כיצד להרגיע את הכעס שלך עם טיפים מבוססי מדע אלה

החיפוש אחר איזון: הגילוי האולטימטיבי של האושר

אושר אמיתי מבוסס על איזון עדין בין מחויבות לאחרים לבין מחויבות לעצמך. זה סובב סביב היכולת עזרה לזולת תוך כדי לא לשכוח דואגים לעצמכם. יישום ארבעת העקרונות המהותיים הללו פותח פתח להגשמה עמוקה ומתמשכת.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.