31 בדצמבר סילבסטר, 3 מזלות שלא יעריכו את הערב הסמלי הזה

ערב השנה החדשה ב -31 בדצמבר הוא לעתים קרובות שם נרדף לערבים חגיגיים מוקפים חברים, משפחה, או ערבים בלתי נשכחים שבהם זיקוקים מאירים את השמיים כדי להכריז על שנה חדשה מלאה בהבטחה. אעפ״כ חלק מהמזלות חווים את המעבר הזה עם אי נוחות מסוימתלא מצאו את מקומם בהמולת השמחה הזו., גלו את שלושת המזלות האסטרולוגיים האלה שעבורם הערב הסמלי של 31 בדצמבר יהווה אתגר אמיתי.

סרטן: חלל רגשי בסוף השנה

רגישים ורגשניים, בני מזל סרטן נוטים להעדיף רגעים שלווים עם יקיריהם ולא מסיבות רועשות ופולשניות. צליל פקקי הפקקים והצחוק הרועם יכול להיות מקור לאי נוחות עבור אנשים אלה שרגילים לטפל בפקעת שלהם וביקיריהם שמרכיבים אותה.

חרדה מחוסר הוודאות של השנה החדשה

כסימן מים, בני מזל סרטן פגיעים במיוחד לשינויים במצב הרוח ובאנרגיות הסביבה. הרגש המוחשי שעולה במהלך ערב השנה החדשה יכול להיות מקור ללחץ עבור חברים רגישים אלה של גלגל המזלות. הלא נודע של השנה הקרובה מזין את חרדתםמה שהופך את תקופת המעבר הזו לקשה עוד יותר עבורם.,

מבט לאחור ולא קדימה

כשהם מחוברים לזיכרונותיהם, לבני מזל סרטן יש לעתים קרובות נוסטלגיה בולטת לעבר. סופה של שנה נחווה אפוא באופן הגיוני כאבל עבור חלק מילידי המזל האסטרולוגי הזה. הם אוהבים לשחזר את רגעי השיא של השנה האחרונה, את הטעויות שנעשו, במקום להסתכל על העתיד באופטימיות.

מזל גדי: ערב סמלי רחוק מהדאגות הרגילות שלהם

עובדים קשה ושאפתנים, בני מזל גדי מחפשים כל הזמן הצלחה מקצועית וחומרית. החגיגות של 31 בדצמבר לא ממש תואמות את תפיסת החיים הרצינית והפרגמטית שלהם. הפחד לבזבז את זמנם וחוסר פרודוקטיביות יכול לגרום להם להתרחק מההמולה הלילית הזו.

באותו נושא :  הירח הכחול הוא להיום! איזו השפעה ישירה על הדמות שלך? אסטרולוגיה עונה לכם!

הצורך בתכנון ומתודולוגיה

בני מזל גדי ידועים בגישתם השיטתית וביסודיותם, במיוחד בכל הנוגע להתכוננות לעתידם. שינוי הכיוון שנכפה על ידי השנה החדשה יכול לגרום להם להרגיש חוסר ביטחון. הרעיון של הבלתי צפוי הקשור לחגיגות הסילבסטר הוא מקור לאי נוחות עבור ילידים אלה הלהוטים לשליטה וארגון.

ממוקדים במטרות ובעסקים, הם לפעמים מזניחים הנאות

עבור בני מזל גדי, המעבר לשנה חדשה מייצג לעתים קרובות הזדמנות נוספת לחשוב על שאיפותיהם ועל הצעדים הבאים. עסוקים מדי במחשבות על הקריירה והכספים שלהם, הם עלולים לאבד עניין בחגיגות שנראות להם חסרות תועלת.

מזל בתולה: החזקה לרוגע ולסדר שתקועים אתכם במסיבה

בני מזל בתולה נתפסים לעתים קרובות כפרפקציוניסטים וקפדניים, וידועים גם בחרדתם לנוכח הכאוס. ערב ראש השנה עם צחוק, ריקודים וחיבוקים לא תמיד תואמים את רוח הפיוס והאיפוק המאפיינת אנשים שנולדו תחת סימן זה.

חשיבותו של ארגון קפדני

בין התכונות הספציפיות לילידי מזל בתולה, אנו מוצאים במיוחד את הטעם לעבודה עשויה היטב ודיוק. האופי המבולגן והספונטני של חגיגות ה-31 בדצמבר יכול אפוא להפר את האיזון הפנימי של האנשים המסודרים האלה. הצורך הזה בסביבה נקייה ומסודרת עומד בניגוד לרוח הבלתי מרוסנת של מסיבות סוף השנה.

מתח מול הבלתי צפוי

למרות שהם מודעים לצורך להירגע, בני מזל בתולה עדיין מתקשים מאוד "לשחרר". כמו שאר מזלות כדור הארץ (שור וגדי), שניהם שלווים ויציבים,אך גם צרי אופקים כשמדובר ביציאה מאזור הנוחות שלהם או בהתמודדות עם הבלתי צפוי., הסערה של 31 בדצמבר מהווה אתגר אמיתי עבור אנשים אלה המעוגנים בהרגלים שלהם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.