3 מזלות שיחוו נקודת מפנה מכרעת בחייהם בשבוע שבין 13 ל -19 במאי

אסטרולוגיה תמיד מחכה לנו הפתעות, ויש שבועות שהם מכריעים יותר מאחרים. בין התאריכים 13 עד 19 במאי, שלושה מזלות מושפעים במיוחד משינויים אפשריים. בואו לגלות איך סימנים אלה יוכלו לחיות וליהנות רגעים מכריעים אלה.

מזל שור: יום הולדת טרנספורמטיבי

זה לא יום הולדת כמו כל יום הולדת אחר עבור ילידי מזל שור. כשהשמש זורחת באור בהיר על המזל שלהם, הם לא רק חוגגים שנה נוספת, אלא גם את תחילתו של פרק חדש בחייהם שמבטיח להיות בעל עושר שאין דומה לו. כאשר ונוס, כוכב הלכת השליט שלהם, חושף את השפעותיו, בני מזל שור יכולים לצפות להגברה של הכריזמה שלהם ולבהירות רבה יותר לגבי הרצונות והשאיפות שלהם.

במהלך תקופה זו, חשוב מאוד לבני מזל שור להקשיב לאינטואיציה שלהם ולתת לחושים שלהם להנחות אותם, וזה הזמן המושלם להניח בסיס מוצק לפרויקטים עתידיים ולבחון מה באמת חשוב. האנרגיה הטאוראית מזמינה אותנו לחפש יציבות וסיפוק בטווח הארוך, תוך הימנעות מהחלטות חפוזות. טוב יעשו בני מזל שור אם ינצלו את גל החיוניות הזה כדי ליזום צעדים נועזים ולהיפתח להזדמנויות חדשות שנקרות בדרכם בביטחון ובנחישות.

עקרב: גילויים עמוקים

העקרבים המסתוריים עשויים לחוות השבוע תקופה אינטנסיבית של תגליות פנימיות ואמיתות בלתי צפויות. עקרב, שתמיד להוט להבין מה מסתתר מתחת לפני השטח, ימצא את עצמו מתמודד עם גילויים שעלולים להטיל ספק בסיכוייו הנוכחיים. באמצעות השפעת מעברים פלנטריים, במיוחד הניגוד של המזל שלהם עם מזל שור, הם מוזמנים לשחרר ולקבל את השינויים הללו שמבטיחים להיות משחררים.

כדי לאמץ באופן מלא את השלב הזה, ילידי סימן זה צריכים להיות פתוחים וכנים עם עצמם ועם אחרים. לעקרבים מומלץ לא להתנגד לשינוי ולשנות את גישתם במידת הצורך. רגעים של התבוננות פנימית יכולים להקל על המעבר הזה ולהוביל להתאמה טובה יותר בין שאיפותיהם לבין המציאות. לאחר מכן עקרבים יכולים לקבל בברכה גילויים עם חוצפה ולהפוך את קיומם לגרסה אותנטית יותר.

באותו נושא :  הירח המלא במרץ במאזניים ישפיע על 5 מזלות אסטרולוגיים

דלי: חידוש מפתיע

מזל דלי האוונגרדי מחפש לעתים קרובות אבולוציה והשבוע הזה אינו יוצא מן הכלל. האנרגיה הקוסמית מעודדת את בני מזל דלי לחקור אופקים בלתי צפויים ולהביט אל העתיד בעיניים רעננות. עם שבתאי, אשר ממלא תפקיד מכריע בקביעת גורלם, הילידים האלה עשויים להרגיש נדחפים קדימה, לעסוק ברעיונות מהפכניים או פרויקטים שמשנים את מהלך חיי היומיום שלהם.

מומלץ להם להיזהר שלא להתפשט דק מדי ולהישאר מעוגנים כשהם מנווטים במים חדשניים אלה. טיפוח סבלנות והתמדה יועיל להם, שכן חדשנות דורשת לעתים קרובות בנייה לטווח ארוך. בני מזל דלי חייבים גם לזכור לחלוק את חזונם עם הסובבים אותם כדי לגייס את התמיכה הדרושה למימוש הפרויקטים שלהם. על ידי גישה לתקופה זו עם גמישות מסוימת ונכונות לשתף פעולה, מזל דלי יכול להפוך את נקודת המפנה המכרעת הזו לקרש קפיצה לעתיד.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.