3 מזלות יקבלו כסף ואהבה החל מה-14 בדצמבר, על פי האסטרולוגיה המזרחית

האם אתה נמנה עם הפריבילגים שתהיה להם תקופת שגשוג רגשית וכלכלית? האסטרולוגיה המזרחית שופכת אור על הנושא על ידי הדגשת שלושה מזלות, שיחוו מהפך חיובי אמיתי החל מה-14 בדצמבר.

השפעת האסטרולוגיה המזרחית

בניגוד לאסטרולוגיה המערבית המבוססת על שנים עשר המזלות המוכרים לכולנו, האסטרולוגיה המזרחית מבוססת על תפיסת חמשת היסודות (עץ, אש, אדמה, מתכת ומים) וכן על מחזור סקסגסימלילפיכך כוללים 60 שילובים אפשריים של יסודות אלה הקשורים לשנים עשר בעלי חיים., לפיכך, כל שנה ממוקמת תחת השפעתו של אלמנט בעל חיים מסוים, וקובעת במיוחד את מחזורי הכלכלה והאהבה על פי עקרונות אסיה המילניום.

שלושת המזלות באהבה ובכסף מה-14 בדצמבר

גלו ללא עיכובים נוספים את שלושת המזלות של גלגל המזלות שיהיו מועדפים על ידי הכוכבים וייהנו מגל המזל המדהים הזה במונחים של יחסים סנטימנטליים ופיננסיים:

1. כלב העץ

כלב העץ יהיה כנראה גלגל המזלות שסביר להניח שיחווה קפיצת מדרגה אמיתית בכל החזיתות מה-14 בדצמבר ואילך. יחסים רומנטיים יהיו מועילים במיוחד עבור סימן זה, אשר יוכלו לסמוך על שותפות גדולה עם בן זוגו על המראה של הזדמנויות אמיתיות להגשמה.

גם מבחינה כלכלית, התקופה מבטיחה להיות בהירה עבור אלה שנולדו תחת סימן זה. לא רק שהם יוכלו לראות תזרימי מזומנים יוצאי דופן, אלא שהניהול החכם שלהם יבטיח שהרווחים האלה יהיו הכל חוץ מבני חלוף.

2. נמר האש

נמר האש תמיד ניחן בדינמיות שאין דומה לה, ואין פלא שאנרגיה זו מאפשרת לו להשיג את מטרותיו. החל מה-14 בדצמבר, סימן זה יוכל לראות את תוכניותיהם מתממשות, במיוחד ברמה הסנטימנטלית. בין אם נמר האש הוא רווק או כבר במערכת יחסים, התקופה המוצהרת צריכה לתרום למפגש ולחיזוק הקשרים הקיימים.

באותו נושא :  2 המזלות הללו מושפעים מעושר בינואר על פי הכוכבים

מבחינה פיננסית, נמר האש נכנס לשלב חיובי שבו השקעות נבונות וקבלת החלטות נבונה אמורות להבטיח לו הצלחה חומרית מסוימת. לפרויקטים מקצועיים ואישיים תהיה כל הזדמנות לשגשג.

3. ארנבת המים

לבסוף, בל נשכח את ארנבת המים, שהרגישות והאינטואיציה שלה הן כולן נכסים לניווט במגוון הקשרים. הודות לאינטליגנציה רגשית זו, ילידי השלט יראו את מערכות היחסים שלהם פורחות מ -14 בדצמבר. השותפויות יקבלו דינמיקה חדשה, וירוויחו מהאמייל המגן שארנבות המים עונדות כעת בעניינים רגשיים.

מערכת היחסים שלהם עם כסף תתבסס גם היא על אותה אינטואיציה שתנחה אותם לעבר הזדמנויות פיננסיות מבטיחות. הילידים תחת סימן זה יוכלו להגדיל טוב יותר את נכסיהם, תוך הגנה על עצמם מפני הבלתי צפוי.

מדוע אירוע זה מתקיים דווקא ב-14 בדצמבר

על פי האסטרולוגיה המזרחית, שינוי מחזור מתרחש בדרך כלל כל 60 שנה – ולכן הגיוני שמעברים מסוימים מסומנים על ידי נקודות מפתח ספציפיות. ה-14 בדצמבר מתברר כאחד מאותם תאריכים מכריעים שבהם כל התנאים האסטרליים מתקיימים לטובת שלושת מזלות המזל הללו באהבה ומבחינה כלכלית.

תצורה אסטרולוגית זו לא תחזור על עצמה במשך מספר שנים, מה שמדגיש את החשיבות של הפקת המרב מזרמים מועילים אלה כל עוד הם נמשכים. בין אם אתם מושפעים ישירות ובין אם אתם מכירים מישהו השייך לאחד המזלות הללו, אל תהססו לנצל את ההזדמנויות שיציגו את עצמן בדרככם לנצל את מלוא תקופת השגשוג הזו.

לילידי כלב העץ, נמר האש וארנבת המים יש את כל הסיבות לשמוח החל מה-14 בדצמבר – כסף ואהבה אכן יהיו שם הודות לתצורה אסטרולוגית חיובית. כדי להפיק את המרב מתקופת מזל זו, חשוב לשים לב לאותות הנשלחים על ידי הכוכבים ולהישאר פתוחים לאפשרויות הזמינות במישורי חיים חיוניים אלה.

באותו נושא :  גל של מזל לסימנים האסטרולוגיים האלה: קיץ 2023 מגיע מלא בבשורות טובות!
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.