3 המזלות האסטרולוגיים הללו צריכים להימנע מנטילת סיכונים ב-12 בנובמבר

12 בנובמבר הוא תאריך שאולי נראה תמים, אבל הוא בהחלט יכול להביא מתח ודאגות קטנות עבור כמה סימנים אסטרולוגיים. לכן כדאי להתבונן באנרגיות הקיימות באותו יום, כדי להימנע מלקיחת סיכונים מיותרת. במאמר זה נפענח את ההשפעות האסטרליות של ה-12 בנובמבר ונקבע מהם שלושת הסימנים שיש לנקוט משנה זהירות בהזדמנות זו כדי להימנע מדפוסים חוזרים.

מדוע 12 בנובמבר הוא יום מיוחד?

ימים מסוימים בשבוע יכולים להיות קשים יותר מאחרים עבור אנשים מסוימים בהתאם לגלגל המזלות שלהם. 12 בנובמבר אינו יוצא מן הכלל הזה. חשוב לקחת בחשבון מעברים פלנטריים בהורוסקופים האישיים שלנו. אלה לפעמים ממלאים תפקיד מכריע בחיי היומיום שלנו, משפיעים על מצבי הרוח וההתנהגויות שלנו במצבים השונים בהם נתקלנו. בהתאם לתצורות השמימיות של הרגע, כל מזל אסטרולוגי יחווה תנודות רטט משלו.

הירח בעקרב: חוסר יציבות רגשית

ב-12 בנובמבר הירח יהיה בעקרב, מזל הידוע בעוצמתו הרגשית. הילידים הנוגעים בדבר יוכלו אז להרגיש מתחים מביתמתקשים הרבה יותר להתמודד עם רגשותיהם ורגשותיהם., זה יכול להוביל לקונפליקטים עם אחרים, או ליצור תחושה של אי נוחות.

מאדים ריבוע פלוטו: מתח ואימפולסיביות

בנוסף, כוכב הלכת מאדים יהווה היבט דיסהרמוני (מרובע) עם פלוטו ביום זה. מעבר שמימי זה בדרך כלל מעורר מתחים בסיסיים וגורם עלייה באימפולסיביות. לכן חשוב להיות קשובים לפעולות שלכם כדי לא ליפול למלכודת של דפוסים חוזרים בתקופה זו.

3 המזלות האסטרולוגיים המושפעים מהשפעות אסטרליות אלה

כאן, אנו מגלים אילו הם שלושת המזלות כי צריך להיות זהיר במיוחד ב -12 בנובמבר.

באותו נושא :  תתכוננו, הכוכבים משתלבים לטובת שלושת המזלות האסטרולוגיים האלה: סיכוי מדהים נראה באופק!

שור

מזל שור הוא אחד המזלות האסטרולוגיים המושפעים ביותר מהצמידות האסטרלית הזו ב-12 בנובמבר. ואכן, הוא מודאג ישירות מההיבט המתוח בין מאדים לפלוטו, ובכך מרמז על מתח באופן שבו הוא פועל ומגיב לאירועים. לכן לילידי מזל שור יהיה כל אינטרס לעמוד על המשמר כדי להימנע מלקיחת סיכונים מיותרת. בדרך זו, הם יוכלו לתעל את האנרגיה שלהם ולצאת ללא פגע מיום רב אירועים זה.

אריה

ליאו עלול להיות פגיע במיוחד למתחים הנוכחיים ב-12 בנובמבר. לכן, ילידי המזל האסטרולוגי הזה יצטרכו להיות זהירים במיוחד כדי להימנע ממלכודות מיותרות ולקיחת סיכונים. בפרט, ימליצו להם להיות מודעים לדפוסים החוזרים על עצמם שהם עשויים לפעמים להיות קורבנות שלהם, על מנת לעקוף אותם בצורה אינטליגנטית.

דלי

לבסוף, מזל דלי עוסק גם בהשפעות האסטרליות המסוימות של ה-12 בנובמבר. ואכן, היום הזה יכול להפריע לצד האלטרואיסטי והיצירתי שלו. לכן לבני מזל דלי יהיה כל עניין לאמץ גישה זהירה, אפילו קצת מאופקת, כדי לא לשקוע בעודף ולהתמודד עם מעברים ריקים שהם עלולים לעבור בתקופה זו.

מה ניתן לעשות כדי להגביל את לקיחת הסיכונים?

לנוכח תצורות שמימיות אלה, ניתן לאמץ כמה שיטות טובות כדי למנוע לקיחת סיכונים מיותרת:

  • היו סבלניים: האטת הקצב ולקחת את הזמן לחשוב לפני פעולה לעתים קרובות עוזר למנוע טעויות אימפולסיביות.
  • אל תיכנעו לפרובוקציות: להישאר רגוע מול מצבי סכסוך ולא להיסחף על ידי היבריס יכול לעזור להקל על המתחים.
  • הקשיבו לאינטואיציות שלכם: סמכו על רגשותיכם כדי לקבל החלטות חשובות במקום להיכנע להשפעות חיצוניות.

על ידי מודעות לאנרגיות הפלנטריות הפועלות, זה בהחלט אפשרי להוציא את שלושת המזלות האסטרולוגיים הללו מצרות, אשר מושפעים במיוחד מלקיחת סיכונים ב-12 בנובמבר. אימוץ התנהגות זהירה ומתחשבת יאפשר לילידי שור, אריה ודלי לעבור את התקופה הזו בשלווה ולהימנע מהפתעות לא נעימות.

באותו נושא :  המזלות הכי תואמים והכי פחות תואמים: מיתוסים ומציאות
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.