3 המזלות האלה שונאים את יום האהבה, הנה הסיבה

בעולם הכוכבים והמזלות האסטרולוגיים, חלקם ידועים כמעריצים אהבה, חיבוקים וחיבה. אחרים, לעומת זאת, מעדיפים לשמור מרחק ונשבעים בעצמאותם.

חג האהבה, אירוע מפחיד

בעוד עבור רבים, יום האהבה הוא שם נרדף לרומנטיקה ותשומת לב מיוחדת ליקירם, ישנם אנשים שנולדו תחת מזלות נוטים להירתע מגילויי אהבה מוגזמים.

הנה שלושת המזלות האסטרולוגיים שמחשיכים מדי שנה כשהם רואים את ה-14 בפברואר מתקרב:

  • בתולה
  • קשת
  • דלי

בתולה, פרגמטיסט בודד

ציפיות גבוהות מדי

הסימן הראשון לרתיעה מאהבה הוא כנראה מזל בתולה. לילידי המזל האסטרולוגי הזה יש לעתים קרובות חזון ברור של מה שהם רוצים ממערכת יחסים רומנטית וכיצד הם רוצים שיתייחסו אליהם על ידי בן זוגם. ציפיות אלה יכולות להוביל לאכזבה כאשר הפעולות שננקטו במהלך יום האהבה אינן עומדות בציפיות שלהם.

היצמדות לשגרה

בנוסף, בני מזל בתולה מעריכים שגרה ויציבות בחיי היומיום שלהם. עבור אנשים שיטתיים אלה, הגעתו של יום האהבה עלולה לשבש את לוחות הזמנים המעוצבים בקפידה שלהם. הם מעדיפים להביע את אהבתם בצורה פשוטה ודיסקרטית לאורך כל השנה ולא בפעולות גרנדיוזיות ביום האהבה.

אהבה חסרת אנוכיות

לבסוף, לילידי מזל בתולה יש לעתים קרובות תחושה חזקה של אלטרואיזם ומאמינים שאין צורך לחכות לתאריך מסוים כדי להראות רוך כלפי יקיריהם. גילויי חיבה בולטים הם בדרך כלל לא התה שלהם, וזו חלק מהסיבה שהם מתרחקים מהתצוגות הצוהלות הקשורות ליום האהבה.

מזל קשת, הרפתקן עצמאי

מערכת יחסים מונוגמית היא לא תמיד חומר לחלומות

בני מזל קשת, לעומת זאת, מייחסים לעתים קרובות חשיבות רבה יותר לחופש שלהם ולצורך שלהם בעצמאות מאשר למערכת יחסים רומנטית בלעדית. מעל לכל, מזל אסטרולוגי זה שואף לחוות חוויות מגוונות ומרגשות, ללא הפרעה על ידי מוסכמות חברתיות וציפיות נורמטיביות לרומנטיקה.

באותו נושא :  2 מזלות שירוויחו הכי הרבה כסף בתחילת פברואר

פחד משעמום

כתוצאה מכך, ילידי מזל קשת עשויים להחשיב את יום האהבה כאירוע שחוזר על עצמו ומשעמם, כך שהם לא בהכרח מרגישים מודאגים מהחג הזה המוקדש לאוהבים. עבורם, אהבה צריכה להיות שם נרדף להרפתקה וחידוש, רחוק מהטקסים המסורתיים הקשורים ליום זה.

חשיבות האוטונומיה

מצד שני, בני מזל קשת משגשגים בצורה הטובה ביותר במערכות יחסים שבהן כולם שומרים על האוטונומיה שלהם ומטפחים את האינטרסים שלהם. אנשים אלה מייחסים ערך גבוה לכיבוד שאיפותיהם האישיות ועלולים להידחות כאשר בני הזוג שלהם נאלצים להשתתף בפעילויות רומנטיות טרומיות כמו אלה המוצעות ביום האהבה.

מזל דלי, רוח חופשית ונון-קונפורמיסטית

צורך חיוני בחופש

לבסוף, גם ילידי מזל דלי נוטים להירתע מיום האהבה. בדיוק כמו בני מזל קשת, הם מוקירים את עצמאותם מעל לכל דבר אחר ובאופן כללי אינם רוצים להיות נעולים בכבלי החברה. עצם הרעיון של חגיגת אהבה תחת תנופה של לוחות שנה מסחריים הוא לעתים קרובות דוחה אותם.

משימה בלתי אפשרית: מקוריות

קשה לרוחות חופשיות אלה למצוא את מבוקשן על ידי השתתפות באירוע שחוגג אהבה בצורה אחידה וסטריאוטיפית. בני מזל דלי מעריכים לחלוטין את מקוריותם ורוצים להיות מסוגלים לבטא את רגשותיהם בתנאים שלהם, מבלי שיצטרכו להתאים לתכתיבי הרומנטיקה המסורתית.

גישה חלופית

מעל לכל, ילידים אלה רוצים לחיות מערכות יחסים כנות ואותנטיות שבהן כל אחד מבני הזוג יכול לפרוח מבלי להיות מוגבל על ידי מפרטים שנקבעו מראש כדי לרצות כמה שיותר אנשים. זו הסיבה שהם עשויים להתפתות לדחות את יום האהבה ואת הקודים הנוקשים שלו לטובת רעיון פתוח ואישי יותר של אהבה.

בסך הכל, אם יום האהבה הוא בדרך כלל לכלנתפס כיום המוקדש לחגיגת התשוקה והרומנטיקה, אין לשכוח כי לחג זה אין את אותה תהודה לכל המעורבים, במיוחד אלה ממזלות אסטרולוגיים כמו בתולה, קשת ודלי. אנשים אלה מעדיפים לעתים קרובות דרכים אחרות להראות את אהבתם לאורך כל השנה, הרחק מאור הזרקורים הצרכני והחסות של האירוע השנתי הזה.

באותו נושא :  אסטרולוג מגלה את משמעות מזל הכוכבים שלכם
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.