3 אפליקציות שעוקבות אחריך לכל מקום באמצעות מיקום גיאוגרפי. תכונות שניתן להשבית במהירות

במונחים של פרטיותהכיסים שלך פגיעים יותר מאי פעם., במכשיר הקטן הזה אתה לוקח לכל מקום, שלך טלפון חכםשיש חור פעור: שימוש לרעה בנתוני מיקום. בעוד חששות סביב ניהול נתונים אישיים להגיע לגבהים חדשים, חלק מהאפליקציות מושכות בשקט בחוטי הפרטיות הגיאוגרפית שלנו. היום, אנו שופכים אור על אפליקציות אלה שייתכן שתרצה לכבות במהירות כדי לקחת בחזרה את מושכות הפרטיות הדיגיטלית שלך.

סיכונים לפרטיות

כשזה מגיע לפרטיות שלנו, לוקליזציה הם אולי האישיים והחושפניים ביותר. הם עוקבים לא רק אחר המקום שבו אנו גרים, אלא גם אחר ההרגלים שלנו, המקומות האהובים עלינו והתנועות שלנו. איסוף מופרז של מידע זה על ידי אפליקציות יכול להוביל לתרחישים מדאיגים, החל מחשיפה לפושעי סייבר עד ש מכירה חתרנית של הנתונים שלנו לחברות פרסום המבקשות ליצור פרופיל לכל רצון שלנו.

יישומים מושפעים

ישנם שלושה סוגים עיקריים של יישומים שיש להיזהר מהם במיוחד. ראשון אפליקציות כושראשר עוקבים אחר כל צעד, כל קילומטר נסע, בטענה לשפר את בריאותנו., לאחר מכן, הסמל אפליקציות מדיה חברתיתבמסווה של קשר עם חברינו, לבחון את מקום הימצאנו., ולבסוף, אפליקציות ניווטחברינו כביכול לחקר העיר, אך משננים כל יעד אליו אנו מגיעים., אפליקציות אלה יכולות לעשות שימוש לרעה בנתונים שלנו, לעתים קרובות ללא ידיעתנו.

  1. פייסבוק
  2. אינסטגרם
  3. וואטסאפ

פתרונות להגנה על פרטיותך

אל מול הפרה זו של המשיבה הדיגיטלית שלנו, קיימים פתרונות. ה VPNאו רשתות וירטואליות פרטיות, הן נשק רב ערך., על ידי מיסוך שלנו כתובת IP ועל ידי הצפנת החיבור שלנו, הם מקשים הרבה יותר על אפליקציות לעקוב אחר נתוני המיקום שלנו. זוהי הגנה ראשונה יעילה מפני מעקב אחר הסמארטפונים שלנו.

באותו נושא :  אמוג'י חדש מופיע בוואטסאפ

טיפים

לבסוף, קח שליטה על הפרטיות שלך באמצעות מחוות פשוטות. השבת את פונקציית מיקום ביישומים שאינם דורשים מידע זה לצורך פעולתם. סקור את הגדרות פרטיות והגדר אותם להגביל את הגישה שלהם לנתונים שלך. הגדר מחדש את תנאי השימוש באפליקציות שלך, ותהיה בדרך להגן על המרחב האישי שלך בעולם הדיגיטלי.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.