20 בדצמבר יביא שלום פנימי ופיוס עבור 2 המזלות הללו

לכוכבים יכולה להיות השפעה מדהימה על חיינו, וזה מדהים איך המיקום שלהם יכול להשפיע על מצב הרוח שלנו, מערכות יחסים, ואת הרווחה הכללית שלנו. ה דצמבר 20 לא יהיה יוצא מן הכלל לכלל זה, שכן על פי תחזיות אסטרולוגיות, שני מזלות בפרט יחוו רגע של שלווה פנימית ופיוס עם יקיריהם. בואו נצלול יחד לעולם האסטרולוגיה כדי לגלות מי הם ברי המזל שיחוו את תקופת ההרמוניה הזו.

סרטן: התבוננות פנימית הכרחית

הסימן הראשון ליום זה המסומן בשלווה הוא סרטן יהיה רגע מיוחד מאוד ב -20 בדצמבר. ואכן, למזל מים זה הנשלט על ידי הירח תהיה הזדמנות לבצע התבוננות פנימית אמיתית כדי לגלות את עצמו (מחדש) ולהרגיע מתחים פנימיים מסוימים. צלילה זו לתוך עצמה תתאפשר על ידי התצורה האסטרלית החיובית.

היערכות מועילה של כוכבי הלכת

אין לזלזל בתפקידם של כוכבי הלכת כשמדובר בהשפעה על חיי היומיום שלנו, וזה במיוחד המקרה של סרטן ב -20 בדצמבר. כוכבי הלכת העיקריים המעורבים בהיערכות מחדש ובהתבוננות פנימית זו הם:

  • מרץ הפלנטה תביא את אנרגיית הלחימה שלה כדי לאפשר לסרטן להתמודד עם השדים שלו.:
  • פלוטו מתנהג כזרז, פלוטו מדגיש טרנספורמציה פנימית.:
  • שבתאי כוכב הזמן והאחריות יעזור למזל סרטן להשלים עם טעויות העבר על ידי שימוש בהן כחוויה לעתיד.

פיוס באופק עם יקיריהם

בנוסף להשפעה על חייהם האינטימיים של ילידי סרטן, יום זה תחת השפעה אסטרלית גבוהה יקדם גם קרבה ופיוס עם יקיריהם. ואכן, לאחר תקופה כאוטית למדי במונחים של יחסי משפחה או חברות, מזל סרטן ימצא מכנה משותף התורם לביטחון וחילופי דברים. אין ספק שתקופה זו תסייע לחזק את הקשרים איתם.

מזל גדי: עידן חדש מגיע

הסימן השני הנוגע להרמוניה זו השולטת ב-20 בדצמבר הוא גדי ייהנו גם מתצורת כוכבים נוחה זו. כמזל אדמה הנשלט על ידי שבתאי, מזל גדי בדרך כלל משדר קור ונוקשות מסוימים שתהיה להם הזדמנות לשים בצד בשלב זה.

באותו נושא :  שפע כלכלי מגיע החל מה-11 בפברואר למזלות הללו?

ללמוד מחדש כיצד לתקשר עם הרגשות שלך

אם מזל גדי נתפס לעיתים כישות רחוקה ולא נוטה להביע את רגשותיו בקלות, היום הזה של 20 בדצמבר יציע לו הזדמנות להתחבר מחדש לרגישותו וליצור תקשורת אותנטית יותר עם פמלייתו. בהדרכת ונוס במיוחד, מזל גדי יהיה פתוח ופתוח יותר, מה שיעודד חילופי דברים כנים ורגעי שיתוף.

מצבי סכסוך שלווים

בנוסף, מזל גדי יוכל לנצל את האנרגיה ההרמונית הזו כדי ליישב מצבים קונפליקטואליים מסוימים שנמשכו זמן מה במשפחתם, חבריהם או במעגל המקצועי שלהם. המודעות שהוא יעשה בתקופה זו תאפשר לו לגשת לדברים מזווית חדשה ולמצוא פתרונות קונסטרוקטיביים כדי לשים קץ לחילוקי הדעות.

השפעת אורנוס ונפטון על נתיב החיים

לבסוף, מעניין לציין כי לשני כוכבי לכת נוספים תהיה השפעה מיוחדת על מסעו של מזל גדי ביום זה: אורנוס ונפטון. אכן

  • אורנוס כוכב השינוי ידחוף את בני מזל גדי אל מחוץ לאזור הנוחות שלהם ויחשוב מחדש על היבטים מסוימים בחייהם.
  • נפטון יעודד יצירתיות ואינטואיציה, ויעזור לבני מזל גדי להתחבר מחדש לתשוקות ולפוטנציאל העמוקים ביותר שלהם.:

גם אם סימנים מסוימים נראים מודאגים יותר מאחרים עם תחזיות אסטרולוגיות אלה, חשוב לזכור כי כולם יכולים לנצל את ההזדמנויות שיציגו את עצמם ב -20 בדצמבר. ואכן, השפעת הכוכבים משתנה בהתאם לאדם, אך כולם יכולים לתפוס את היתרונות שמביא היום המיוחד הזה במונחים של שלום פנימי ופיוס משפחתי או ידידות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.