2 מזלות כוכבי המים הללו יסומנו על ידי אירועי מפתח השבוע

בואו נצא יחד למסע אסטרולוגי ונגלה את אירועי המפתח שיציינו את מזלות המים – עקרב, דגים וסרטן – במהלך השבוע הזה מלא רגשות והזדמנויות.

עקרב: אינטואיציות והתגלויות

השבוע הזה מבטיח להיות מלא אינטואיציות למי שנולד במזל עקרב. היבט חזק במיוחד בין פלוטוהפלנטה השלטת שלכם, וה ירח יגלה אמיתות נסתרות ויעורר את החוש השישי שלכם. עקרבים עשויים להרגיש חיבור עמוק יותר עם הרצונות והשאיפות הפנימיים שלהם. הגיע הזמן לסמוך על האינסטינקטים המיוחדים שלכם כדי לזהות את הדקויות והלא מדוברות של הסביבה סביבכם.

זהו זמן להתבוננות פנימית שיכולה להשפיע על תחומים כמו יחסים אישיים וקריירה. מילה של עצה: שימו לב לסימנים או סינכרוניות שיכולים להנחות אתכם. בין אם מדובר במפגש מקרי או בהצעה בלתי צפויה, היו מוכנים לקבל בברכה גילויים בראש פתוח. אנרגיה פלנטרית תומכת בכם לקבל החלטות מפתח בביטחון.

מזל דגים: גל של הזדמנויות

מזל דגים, המזל העדין והחולמני הזה, יירגע על ידי גל של הזדמנויות השבוע. תחת ההשפעה הנדיבה של נפטוןרגישותך לאמנות ולחמלה עלולה לפתוח בפניך דלתות בלתי צפויות, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית., השפעות הירח יעודדו את ילידי מזל דגים לבטא את היצירתיות והאמפתיה שלהם, תכונות אופייניות למזל זה.

יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לאירועים חברתיים, שכן הם יכולים לשמש זרז עבור שיתופי פעולה חדשים מתגמל. אל תפחדו לצלול לתוך פרויקטים חדשים, במיוחד אלה המערבים את דמיון פורייה. בני מזל דגים ימצאו סיפוק בביטוי העצמי האמיתי שלהם, ואותנטיות זו תהיה המפתח להצלחתכם. השאירו את רגליכם על הקרקע, אך גם הניחו לעצמכם להיסחף על ידי זרימת האנרגיה הטרנספורמטיבית הזו.

סרטן: נתון לחסדי רגשות

סרטן, סימן לרגישות ואמפתיה, פתוח במיוחד לתנועות הירח. בנוכחות מרץ בשמיים שלכם, צפו להגברה של רגשותיכם השבוע. זה יכול להתבטא בתשוקה מוגברת בפעילויות שלך או במערכות יחסים אינטנסיביות יותר. אנרגיית מאדים תעורר בכם השראה לעמוד על היקר לכם במרץ.

באותו נושא :  3 המזלות החברתיים ביותר לגלות

עם זאת, על מנת לנווט ברוגע את הגל הרגשי הזה, חיוני לאמץ גישה מאוזנת. קחו זמן לעשות מדיטציה או להתמכר לתרגולי הרגעה כדי לתעל את האנרגיה הזו בתבונה. אל תשכחו שהרגשות האלה הם גם כוח מניע לשינוי ולצמיחה אישית. דע כיצד להקשיב למה שהרגשות שלך מנסים לומר לך ולהשתמש באינטליגנציה רגשית מוגברת זו כדי לחזק את הקשרים הרגשיים שלך ולהשיג את השאיפות שלך.

טיפים לכל סימני המים

עבור כל מזלות המים, השבוע הזה מביא איתו את חלקו באנרגיות משתנות הדורשות ניהול טוב. חשוב להישאר מקורקעים תוך פתיחות לדקויות של זרמי אנרגיה אלה. בין אם זה דרך מדיטציהה פרקטיקה אמנותית או על טבעמצא את דרכך לשמור על הרמוניה פנימית.,

ההאינטואיציה ישחק תפקיד מפתח לכולם; בטחו בו שינחה אתכם דרך הגאות והשפל של החיים. גמישות תהיה גם בעלת ברית יקרה: לדעת איך להסתגל למצבים בלתי צפויים שעלולים להתעורר. לכן, על ידי אימוץ הדינמיקה של כוחות אלה, עקרבים, דגים וסרטן יוכלו לנווט השבוע הזה בחן ובביטחון, מוכנים לקבל בברכה את אירועי המפתח שנמצאים באופק.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.