2 מזלות יחוו שינוי משמעותי בחייהם בין ה-8 ל-14 באפריל

הכוכבים מלאים כל הזמן בהפתעות ובנקודות מפנה. עבור סימנים מסוימים, השבוע של 8 עד 14 באפריל יהיה מסומן על ידי שינויים משמעותיים בחיים. בואו נזהה אילו מזלות יושפעו מגל ההתחדשות הזה.

טלה – לידה מחדש אנרגטית

האנרגיה הנמהרת והחלוצית של רם יהיה מוחשי עוד יותר במהלך השבוע המכריע הזה. ילידי מזל זה עומדים לחוות תקופה של רנסאנסכאילו היקום נותן להם אור ירוק להתחיל משהו חדש או לטעון את הסוללות שלהם., השפעת השמש במזל אש זה מעניקה כוח חיים מוגבר ורצון לצאת להרפתקאות חדשות עם תעוזה.

עבור מזל טלה, זהו זמן מצוין לצאת לפרויקטים או מערכות יחסים הדורשים אנרגיה והתלהבות. עם זאת, כדי להפיק את המרב מההתלהבות הקוסמית הזו, מומלץ תרגול סבלנות ולהישאר פתוחים ללקחים שתקופה זו מביאה. אין לראות את המכשולים הנתקלים בהם כמכשולים, אלא כהזדמנויות לצמוח ולהתפתח. חיוני להישאר מקורקעים ולא להיסחף באימפולסיביות האופיינית למזל טלה. ניהול חכם של אנרגיה זו יכול באמת להיות נקודת מפנה בחייהם.

עקרב – טרנספורמציה פנימית

הסימן של עקרבמקושר לעתים קרובות עם טרנספורמציה ועומק רגשי, הוא בדרך לשבוע מאוד אינטרוספקטיבי., עקרבים יוזמנו לצלול למעמקי ישותם כדי לחפש ולהתעמת עם אמיתות לא נוחות לעיתים. מסע אינטרוספקטיבי זה תורם ל טרנספורמציה פנימית אשר יכול להתגלות כרגע מכונן במסע חייהם. במהלך שלב זה, אין זה מפתיע כי גילויים בלתי צפויים להופיע, לשנות את התפיסה שלהם את עצמם ואת הסובבים אותם.

כדי לנווט בצורה הטובה ביותר במים העכורים לעיתים, חשוב שהעקרבים יהיו כנים מאוד עם עצמם. הם צריכים לקבל את הצורך לשחרר דברים מסוימים ולקחת פרספקטיבה חדשה. האנרגיות האסטרליות מזמינות אותם להיות אמיצים ולהשתמש בתהליך זה של מטמורפוזה כדי להשתחרר מהכבלים המעכבים אותם. המפתח עבור מזל עקרב הואמאמצים שינוילראות מעבר לאתגרים מיידיים, ולזהות הזדמנויות לצמיחה רוחנית ורגשית., על ידי אימוץ טרנספורמציות אלה בפתיחות, הם יוכלו להיערך בדרך אותנטית ומספקת יותר.

באותו נושא :  סימנים לשמירה על ערנות מפני הזדמנויות מפוקפקות היום (15 בינואר)
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.