2 המזלות הללו יראו את הונם גדל בתחילת יולי

ככל שהימים מתארכים והקיץ בעיצומו, יולי מבטיח להביא איתו לא מעט הפתעות, בעיקר בחזית הפיננסית. שני מזלות במיוחד יכולים לצפות לראות את מזלם זורח. בואו נגלה יחד מי ייגע בסימן המשמח הזה!

הכוכבים מחייכים על המזל

באסטרולוגיה, לכל מעבר כוכב לכת וקבוצת כוכבים יש השפעה שיכולה להשפיע על היבטים שונים של חיינו, כולל מצבנו הכלכלי. בתחילת יולי, מערכת של היערכות אסטרלית למזלות מסוימים מבטיחה חיזוק של המזל והשפע שלהם. תנועות פלנטריות משמעותיות, כמו המעבר של נוגה לסרטן, מציעות קרקע פורייה לאנרגיות של העשרה. נוגה, פלנטת האהבה והעושר, תעדיף אפוא את אלה שיודעים כיצד ללכוד את תמצית הרטטים החיוביים שלה. במקביל, נדיבות ג'וביאנית עשויה להיות מופעלת על ידי מעברו של יופיטר, הנמצא כעת במזל טלה, מה שמצביע על פוטנציאל מוגבר לרווחים בלתי צפויים.

ה השפעות פלנטריות הם לא היחידים ששיחקו לטובת המזל בתקופה זו. מעברי הירח, כמו הירח החדש, מביאים אנרגיה של התחדשות והזדמנות להקים פרויקטים או השקעות חדשות עם פרספקטיבה של צמיחה. לכן חיוני להיות קשובים לתצורות האסטרולוגיות של תחילת יולי זה ולנצל את ההזדמנויות העומדות באופק עבור המזלות המיוחסים לכך.

סרטן: ברכות הירח החדש

מולד הירח תמיד מסמן זמן של חידוש וחניכה. עבור מזל סרטן, תקופה זו משגשגת במיוחד. בסביבות ה-9 ביולי, הירח החדש יהיה במזל שלהם, מה שיעניק להם הזדמנות יוצאת דופן להחיות את הסוג הכלכלי שלהם. זה עלול לגרום להכנסה בלתי צפויה או הצעות עבודה מבטיחות. בני מזל סרטן ידועים בחוש האינטואיציה שלהם ובגישתם הזהירה לכספים, שתאפשר להם לרתום את אנרגיות הירח הללו בחוכמה ובהבחנה.

ה הזדמנויות פיננסיות זה יציג את עצמם ידרוש פעולה ואמון מצד הילידים של סימן זה. זה יהיה נוח עבור סרטן להשקיע בנדל"ן או להתחיל פרויקטים חדשים, במיוחד אלה הקשורים לרווחתם האישית. זהו זמן אידיאלי עבור בני מזל סרטן לסמוך על שיקול דעתם ולקחת את מושכות חייהם החומריים.

באותו נושא :  3 המזלות האלה שונאים את יום האהבה, הנה הסיבה

אריה: בהירות השמש מושכת שפע

מזל אריה, מזל השמש פר אקסלנס, ינצל את מלוא האנרגיה הקורנת של תחילת העונה שלו. ואכן, כניסתה של השמש למזל אריה בסביבות ה-22 ביולי מגבירה באופן טבעי את הכריזמה שלהם ואת יכולתם למשוך שפע. זה כאילו היקום מיישר את הכוכבים כדי להאיר את דרכם של האריות לשגשוג. פרויקטים אישיים או השקעות נועזות שנעשו בתקופה זו צפויים להשתלם הרבה יותר מהר מהצפוי.

בני מזל אריה מוזמנים ללכת בעקבות האינסטינקטים שלהם ולהציג את היצירתיות שלהם כדי למקסם את היתרונות של תקופה זו. כמה ייעוץ אסטרולוגי רלוונטי עבורם יהיה לנצל את יכולת המנהיגות שלהם ולא להסס להמציא את עצמם מחדש. בין אם מדובר בפתיחת עסק חדש או קבלת החלטות השקעה, זה הזמן של האריות לזרוח ולפעול מתוך אמונה.

שילוב שגשוג בחיי היומיום שלך

האסטרולוגיה מלמדת אותנו שהמזל הוא גם מצב נפשי. שילוב נקודת המבט של השפע בשגרת היומיום יכול להשפיע רבות על המציאות החומרית שלנו. אישור פתיחותו של האדם לשגשוג על בסיס יומי, הכרת תודה על מה שכבר יש לו, והכנה נפשית לקבל יותר הם תרגולים מומלצים ביותר. גישות אלה מטפחות סביבה חיובית שמושכת באופן טבעי הון.

ה טקסים והצהרות חיוביות הם כלים רבי עוצמה לגילוי שפע. לדוגמה, ניהול יומן הכרת תודה, תרגול ויזואליזציה על ידי דמיון היתרונות של הגדלת העושר, או הקמת הצהרות חיוביות חדשות המתמקדות בשגשוג. ניתן לשלב תרגולים פשוטים אלה בחיי היומיום ולעזור לשמור על תדר רטט גבוה בתהודה מושלמת עם זרימת הרישיםבעוד.

פעולות שיש להימנע מהן כדי לשמור על מזל טוב

הצד השני של הסצנה האסטרולוגית הוא שיש התנהגויות שיכולות שלא במתכוון להדוף את המזל. כדי לשמור על זרימת השגשוג, חיוני להימנע מפעולות וגישות מסוימות. הזנחת כספים, ביטחון עצמי מופרז ללא הכנה מתאימה, או התנגדות לשינוי הם כולם מכשולים שיכולים לשבש את זרם המזל.

באותו נושא :  רבע הירח האחרון ב-4 בינואר מביא פתרונות יפים לשלושת המזלות האסטרולוגיים הללו

כמה מלכודות אסטרולוגיותכגון נטייתו של מזל סרטן להיקשר יותר מדי לעבר או של מזל אריה לגאווה מוגזמת, חייבים להיות מודעים ומנוהלים בזהירות., למידה מטעויות העבר מבלי להיאחז בהן ולגשת לעתיד בענווה ובפתיחות מחשבתית הם תרגולים טובים לעידוד המשכיות המזל הטוב. מומלץ להישאר מתונים, להתמקד במטרות ארוכות טווח, ולזכור שכל מחזור אסטרלי מציע אתגרים והזדמנויות שיש לנצל.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.