2 המזלות האסטרולוגיים שצריכים להיזהר מחברים מזויפים באוקטובר

הכוכבים משפיעים על חיי היומיום שלנו, וכולנו יודעים שחלק מהמזלות נוטים יותר מאחרים לחיות במצבים קשים מסוימים. בפרט, חברים מזויפים הם בעיה שאף אחד לא רוצה להיתקל בה, אבל יש תקופות מפתח שבהן נוכחותם יכולה להחמיר. עבור שני מזלות אסטרולוגיים במיוחד, אוקטובר 2023 יהיה זמן מסוכן שבו תידרש זהירות.

מהו חבר שקר?

לפני שנצלול לשלטים הנוגעים לנושא באוקטובר 2023, חשוב להבין מהו חבר מזויף. אחד חבר שקר הוא אדם שטוען שהוא איש סודך, או אפילו החבר הכי טוב שלך, בעוד כוונותיו שונות לגמרי. חברים כוזבים יכולים לגרום נזק רב מבחינה רגשית וחברתית, ולכן חיוני להישאר ערניים מול אנשים חסרי מצפון אלה.

כיצד לזהות חבר שקר?

סימנים שונים יכולים לשים את השבב באוזן לגבי כנות הידידות:

  • חוסר עניין אמיתי חבר כוזב בדרך כלל לא באמת דואג לרווחתך ולא נותן מספיק חשיבות לבעיות ולהצלחות שלך.:
  • קנאה מוגזמת קנאה היא נורמלית במצבים מסוימים, אבל חבר שקר יכול להביע קנאה לא בריאה וקנאה, מעכב את התוכניות שלך ואת ההצלחה.:
  • רכילות ושמועות חבר כוזב יכול להפיץ רכילות ושמועות עליך, לעתים קרובות במטרה לפגוע במוניטין שלך.:
  • מניפולציה חברים כוזבים מבקשים לתמרן אחרים כדי לספק את צרכיהם האישיים, אותם הם תמיד מעדיפים על פני אלה של אחרים.:

לקראת תקופה בעייתית באוקטובר 2023

כל חודש מביא את חלקו בשינויים ובהשפעות אסטרולוגיות. באוקטובר 2023, שני מזלות חייבים להיות ערניים במיוחד מפני חברים מזויפים שעלולים להתגנב סביבם:

  1. ג'מיני
  2. עקרב

שני מזלות אלה יצטרכו להיות קשובים במיוחד במהלך החודש הזה, מכיוון שכוכבי הלכת והגופים השמימיים אינם משחקים לטובתם באזור זה. התוצאות יכולות להזיק אם אתה לא שם לב, במיוחד ברמה מקצועית, סנטימנטלית או משפחתית.

באותו נושא :  מהו גלגל המזלות הזה שמבלה את זמנו בגניחות?

מזל תאומים: תקופה של בדיקות

עבור מזל תאומים, פני השטח החברתיים יהיו סוערים באוקטובר 2023. זה יהיה חיוני להישאר קשובים לאנשים שטוענים שהם חברים, אבל מעשיהם והתנהגויותיהם באופן קבוע מסתבכים בצרות. קודם כל בני מזל תאומים צריכים להימנע מלהיקלע למצבים מורכבים שעלולים להיות שליליים.

הישאר ערני מפני אופורטוניסטים

לבני מזל תאומים יש מוח חד ואופי חברותי, מה שיכול להפוך אותם לפגיעים לחברים מזויפים המחפשים לנצל אותם. באוקטובר 2023, עדיף לילידי המזל האסטרולוגי הזה לקחת את הזמן כדי לוודא שאלה שהם מחשיבים את יקיריהם באמת אמינים.

עקרב: צפוי לסבול את בגידתם של אחרים

עבור מזל עקרב, אוקטובר 2023 יהיה זמן שבו כמה "חברים" יבקשו לנצל לרעה את נדיבותם ונאמנותם. הילידים של מזל עקרב קשורים לעתים קרובות מאוד לאנשים סביבם, ויש אנשים שעשויים לנסות לנצל זאת כדי לקבל משהו בתמורה.

אל תתנו לעצמכם להסתנוור ממראה חיצוני

בין כל המזלות האסטרולוגיים, מזל עקרב הוא בין אלה שעשויים ליפול בסבירות הגבוהה ביותר למלכודת של חברים מזויפים. כדי להימנע מכך, חשוב שהעקרבים לא יתנו למילים היפות ולחיוכים הצבועים להטעות אותם, ויישארו קשובים לכוונות האמיתיות של הסובבים אותם באוקטובר 2023.

טיפים לכל הסימנים האסטרולוגיים

למרות שמזל תאומים ועקרב מודאגים באופן ספציפי מערנות מוגברת נגד חברים מזויפים באוקטובר 2023, אין זה אומר שמזלות אסטרולוגיים אחרים חסינים מפני בעיה זו. כדי למנוע התמודדות עם מצבים לא נעימים אלה, כמה טיפים ניתן ליישם:

  • קחו צעד אחורה כדי לראות את התמונה הגדולה קח את הזמן כדי להעריך את החברויות שלך, כמו גם את האנשים שאתה מבלה עם;
  • לפתח את האינטואיציה שלך :למד הקשיבו לאינסטינקטים שלכם כאשר הם מזהירים אתכם שמישהו עלול להיות לא כנה איתכם.
  • הקף את האנשים הנכונים חפש את עצמך עם אנשים אכפתיים וישרים שיכולים לכבד ולתמוך בחיים האישיים והמקצועיים שלך.:
באותו נושא :  2 המזלות האסטרולוגיים שיחוו התפתחות רוחנית החודש.

בקיצור, אם מזל תאומים ועקרב חייבים להיזהר מחברים מזויפים באוקטובר 2023, חשוב גם לזכור שכולם חייבים לעמוד על המשמר לגבי האנשים סביבנו והכוונות שהם נושאים. הכוכבים בהחלט יכולים לתת לנו אינדיקציות, אבל זה תלוי בכולם להראות ראייה רוחית והבחנה בבחירות היחסיות שלהם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.