2 המזלות האסטרולוגיים הללו מתקשים מאוד למצוא אהבה. בשביל מה?

כשמדובר באהבה, חלק ממזלות הכוכבים מתקשים יותר מאחרים ליצור זוג מספק. מזל טלה וסרטן נחשבים לעתים קרובות להכי פחות ברי מזל באהבה. אבל למה כל כך קשה להם לפגוש את הנפש התאומה שלהם? הנה כמה תובנות על שני המזלות האלה שמתקשים כל כך למצוא את האחר המשמעותי שלהם.

טלה: לב בוער וקשיים במחויבות

טלה הוא מזל אשנשלט על ידי מאדים., הוא ידוע במזגו הפזיז, בכוחו ובכוח הרצון שלו. למזל זה חיוניות יוצאת דופן והוא מלא באנרגיה תקשורתית. עם זאת, דינמיות זו יכולה להיות מאיימת עבור אנשים מסוימים, וליצור מכשולים ביצירת מערכת יחסים רומנטית.

רושם ראשוני ובעיות תקשורת

מזל טלה יכול לתת מרגיש אנוכי או גס מדי כבר מהפגישות הראשונות. למרות שהם נדיבים מטבעם, הם יכולים לפגוע שלא במתכוון בגלל כנותם המוגזמת לפעמים. לכן תקשורת עם מזלות אחרים יכולה להיות מסובכת, במיוחד עם מזלות רגישים יותר כמו מזל דגים או סרטן.

הפחד ממחויבות והצמא לחופש

גם בני מזל טלה הם מסרבים להתחייב מוקדם במערכת יחסים. הצמא שלהם לחופש ולאוטונומיה מוביל אותם לעתים קרובות לתעדף את הקריירה המקצועית שלהם על פני החיים כזוג. עדיפות זו עלולה להוביל לקשיים בביסוס דיאלוג ובמערכת יחסים רומנטית רצינית.

סרטן: רגישות יתר וחרדה מאהבה

מזל סרטן הוא מזל מים, הנשלט על ידי הירח. לעתים קרובות הוא מתואר כרגיש, אמפתי ומופנם. מאפיינים אלה יכולים לשחק טריקים עליו כשמדובר ביצירת קשרים רומנטיים, למרות הרצון העמוק שלו להקים משפחה.

החשיבות הניתנת לרגשות

בני מזל סרטן קשורים מאוד לרגשות שלהם, מה שיכול להפוך את המסעות הרומנטיים שלהם למייגעים. אכן, לפעמים יש להם מתקשים לקחת סיכונים כדי לפגוש מישהושמא תהיו שבורי לב., מזלות אחרים צריכים להיות סבלניים כדי לרכוש את אמונו של מזל סרטן וליצור קשר כנה איתם.

באותו נושא :  הירח המלא בעקרב ב-24 באפריל מנבא סערה עמוקה עבור 5 מזלות אסטרולוגיים

שבריריות רגשית וחוסר ביטחון

בנוסף, סרטן חווה לעתים קרובות חוסר ביטחון במערכות היחסים שלו. השבריריות הרגשית שלה מקשה עליה להתמודד עם הלחץ שמגיע עם התחלת רומן. לעתים קרובות הוא מרגיש פגיע לאהבה ונוטה לסגת לתוך עצמו כאשר יש קשיים בחיי האהבה שלו.

אילו מזלות אסטרולוגיים מתאימים למזל טלה ולסרטן?

למרות ששני מזלות אלה חווים מכשולים במציאת הנפש התאומה שלהם, קיימים כמה שילובים חיוביים. הנה כמה רעיונות להתאמות כדי להקל על החיפוש אחר אהבה ממזל טלה וסרטן.

תאימות למזל טלה

  • אשת מזל שור מביא רוגע ויציבות לחייו של גבר טלה, אשר יכול לאזן ולהעמיק את היחסים.
  • איש מזל גדיבדיוק כמו האישה במזל שור, קשורה מאוד למושג המשפחה., איכות זו מושכת את בני מזל טלה ויוצרת גרעין חזק לאיחוד מתמשך.
  • קשת סימן אש נוסף, יכול לחלוק את אותה תשוקה להרפתקאות והחלטות חדשות, וליצור דינמיקה נפיצה ומאתגרת.

תאימות לסרטן

  • הבתולה הוא מזל אדמה המאפשר תחושת ביטחון ולכן משחרר את החרדה הקיימת בסרטן.
  • דגיםאמפתית במיוחד, מבססת בעדינות תקשורת על רגשות עמוקים כדי לפענח את רגשות הסרטן.,
  • גדיגם מזל אדמה, יכול לעזור לסרטן להרגיש בבית ולהתגבר על חוסר ביטחון לגבי הצורך במחויבות., שתי הדמויות ממלאות בכך את הפערים ההדדיים ביניהן כאשר שותפות זו יכולה להוביל לאיחוד מתמשך.

לסיכום, למרות שבני מזל טלה וסרטן מתקשים לעיתים קרובות למצוא את האחר המשמעותי שלהם מאוהב, בהחלט ישנם בני זוג תואמים שיכולים להשלים את אישיותם ולעזור להם להתגבר על מכשולים אלה. זה חיוני להם להכיר היטב את הדמויות אחד של השני, כדי להיות מסוגלים לתקשר אחד עם השני.ולהיות סבלניים מאוד בחיפוש אחר אהבה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.