2 המזלות האסטרולוגיים האלה יסתדרו נפלא בתחילת השבוע

אם אתה נלהב סימנים אסטרולוגיים הורוסקופ, אתה בטח יודע כי כמה סימנים תואמים יותר אחד לשני מאשר אחרים. השבוע, השמיים מציעים הרמוניה אמיתית לשני מזלות. גלו מהם הסימנים הללו שיסתדרו נפלא בתחילת השבוע הודות למידע רב הערך שמספק המומחה שלנו ז'אן-איב.

תנועת כוכבי הלכת לטובת ילידי מזל תאומים ודגים

סימנים אסטרולוגיים

תאומים ודגים יחיו הבנה יוצאת דופן בימים הראשונים של השבוע. ואכן, מיקומם של כוכבי הלכת בבתיהם מעדיף מאוד את שיתוף הפעולה השמימי הזה. ילידי שני המזלות הללו ירגישו קשר עמוק זה עם זה, הן בחיי האהבה שלהם והן בחברויות שלהם.

מסעות ותגליות למזל תאומים ודגים

כדור הארץ נמצא בתנועה מתמדת, אין זה נדיר שסימנים אסטרולוגיים מושפעים מהמיקומים השונים של כוכבי הלכת. כך למזל תאומים ודגים תהיה הזדמנות לגלות דברים חדשים יחד, במיוחד באמצעות טיולים או טיולי תרבות.

מזל תאומים, שתמיד מחפש הרפתקאות, יידע איך לגרור את מזל דגים בעקבותיהם. באשר למזל דגים, הם יביאו מגע של מתיקות ושמחה למזל תאומים כדי שיוכלו לקחת את הזמן ליהנות מכל רגע.

סימנים אסטרולוגיים אחרים: הזדמנויות ואתגרים

כמובן, שני המזלות המיוחסים השבוע אינם היחידים שיכולים ליהנות מיתרונות השמיים. להלן סקירה כללית של היחסים בין המזלות האסטרולוגיים האחרים בתקופה זו:

  1. שור: גם ילידי מזל שור יוכלו למצוא הנאה ואהבה עם מזל עקרב בזכות התאמה רגשית חשובה. עם זאת, הם יתמודדו עם כמה קשיים להסתגל לשינויים המהירים שנכפו על ידי בני זוגם.
  2. עקרב: גם בני מזל עקרב יימשכו למזל שור ויבלו איתם. אבל הם יצטרכו הרבה סבלנות מול הנטייה האגוצנטרית של מזל שור.
  3. סימנים נוספים: לשאר המזלות יהיו גם הזדמנויות לחיות חוויות מעשירות, כזוג או עם חברים קרובים, גם אם הן לא יהיו יוצאות דופן כמו אלה שחוו תאומים ודגים.
באותו נושא :  לקראת סוף השבוע, 4 סימנים אסטרולוגיים ירגישו עייפות בלתי מוסברת בתחילת שנת הלימודים

אהבה והתאמה ידידותית על פי אסטרולוגים

אסטרולוגים מסכימים כי סימנים מסוימים תואמים יותר בידידות או באהבה מאחרים. בהתאם למיקום כוכבי הלכת, ניתן לחזות כמה טוב שני אנשים ממזלות שונים יסתדרו.

עם זאת, חשוב לציין כי כל אדם הוא ייחודי וכי אין לראות בהשפעת הכוכבים על חיינו כלל מוחלט. ה-cusps, תקופות המעבר הללו בין שני מזלות, הן דוגמה מצוינת לתורת היחסות הזו: לחלק מהאנשים שנולדו תחת סימן זה עשויים להיות מאפיינים השייכים לשני המזלות הנוגעים בדבר, מה שהופך את התאמתם לסימנים אחרים למורכבת עוד יותר.

ידידות פיוז'ן בין מזל תאומים למזל דגים

כדי לחזור לשני המזלות האהובים עלינו של השבוע, כדאי להדגיש עד כמה ההבנה שלהם תהיה הרמונית בכל התחומים. החברות בין מזל תאומים למזל דגים תהיה אינטנסיבית במיוחד בימים הראשונים של השבועכפי שהם ירגישו מחוברים זה לזה, מסוגלים לחלוק את שמחותיהם, צערם ושאיפותיהם ללא כל מעצור.,

סביר מאוד להניח שידידות פיוז'ן זו תימשך מעבר לתקופה משגשגת זו, שכן תאומים ודגים מסוגלים להבין זה את זה ללא קושי, ובכך יוצרים צמד בלתי נפרד ומשלים.

בקיצור, תחילת השבוע מבטיחה להיות עשירה ברגשות ותגליות עבור מזל תאומים ודגים. המזלות האחרים של גלגל המזלות לא נשארים בחוץ, אבל המסע שלהם יהיה זרוע מלכודות שהם יצטרכו להתגבר עליהם כדי לנצל את מלוא ההזדמנויות שמציע היקום. אז, האם אתם מוכנים להתמודד עם השבוע החדש הזה בחסות הכוכבים?

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.