11 ביולי מבטיח מפגשים מרגשים עבור 4 המזלות האסטרולוגיים הללו, על פי האסטרולוגיה

11 ביולי מבטיח להיות יום בהיר לאהבה, שכן קבוצות כוכבים מסוימות יעדיפו מפגשים תוססים לארבעה מזלות אסטרולוגיים. תכננו מראש, כי בשמיים יש אירועים בלתי נשכחים בחנות!

האש הפנימית של מזל טלה ניצתת

ה רם ידועה בדינמיות שלה וביכולתה לקחת את ההובלה. ב-11 ביולי, סביר מאוד להניח שמזגו הלוהט יהפוך אותו לאטרקטיבי במיוחד. ההיבט הנועז והספונטני של סימן זה יכול לזכות אותו במפגשים סנסציוניים. הכוכבים מציעים אנרגיה של התחדשות שתעצים את קסמו, ותהפוך את מזל טלה לבלתי נשלט. זהו יום מושלם להיפתח לדברים חדשים, לקבל תשומת לב, או פשוט לתת לכובש הטבעי שלך לעבוד. עצת הכוכב למזל טלה היא לא להסס לצאת מאזור הנוחות שלכם; בין אם זה באירוע חברתי או בטיול מאולתר, האהבה עשויה להיות רק בסיבוב הבא.

בהקשר האסטרלי של ה-11 ביולי, הביטחון העצמי יהיה בעל הברית הטוב ביותר של מזל טלה. כוכבי הלכת יהיו נוחים לו, וייצרו את התנאים לאינטראקציות לוהטות. בין אם זה מוביל לחברויות מלהיבות או רומנים מרגשים, כל מזל טלה צריך לחבק את היום הזה בהתלהבות ולפתות עם כל חיוך משותף.

הקסם שאי אפשר לעמוד בפניו של מזל תאומים בפעולה

ה ג'מיני הוא מוכשר באופן טבעי בתקשורת; היכולת שלו לנווט בין נושאי שיחה שונים הופכת אותו למרתק מאוד. תחת התנודות האסטרולוגיות של ה-11 ביולי, מזל תאומים יכול בהחלט להפוך דיון פשוט לתחילתו של רומן שובה לב. התצורות הפלנטריות מצביעות על כך שדיבורו של מזל תאומים יהיה זורם במיוחד, הרפרטואר שלו נוקב, וההומור שלו חריף. יום זה אידיאלי להשתתפות באירועים חברתיים, שבהם חילופי דברים נוצצים עשויים להוביל לקשרים עמוקים.

מזל תאומים יצטרך לשים לב לסקרנות הטבעית שלו, מכיוון שהיא תפתח את הדלתות לאינטראקציות הבלתי צפויות ביותר. שמחת החיים המאפיינת אותו תהיה הנכס הטוב ביותר שלו ותמשוך אליו נשמות פתוחות ועליזות. הכוכבים מייעצים למזל תאומים להישאר מעודכנים וליהנות מכל רגע משותף, מכיוון שהרגעים האלה הם שיכולים בהחלט להפוך לתחילתם של סיפורים מרתקים.

באותו נושא :  ארבעה מזלות שיתחילו את פברואר עם אנרגיה ואופטימיות, תלוי בכוכבים

רגישות לסרטן מושכת רוחות טובות

עבור סרטןה-11 ביולי הזה יכול להיראות כמו חלום ערות מתוק., זהו מזל מים הנשלט על ידי הירח, מה שהופך אותו אינטואיטיבי להפליא ורגיש לרגשות של אחרים. בתאריך הזה, האינסטינקט שלו יגיד לו שהגיע הזמן להוריד את המחסומים ולהיפתח למפגשים. המיקום האסטרלי מבטיח אקלים של נדיבות שיגביר את העוצמה הרגשית של מזל סרטן, ויהפוך אותו לאטרקטיבי עוד יותר עבור אלה המחפשים קשר אותנטי.

בני מזל סרטן יפיקו תועלת משיתוף רגשותיהם הכנים, מכיוון שזה מה שיוצר קשרים מתמשכים. האסטרולוגיה של ימינו מציעה לו לטבול את עצמו בסביבות שבהן הוא מרגיש בנוח, כמו מפגשים קטנים עם חברים או סדנאות יצירה, שבהן טבעו העמוק יכול לזרוח ולרתק. הרוך וההבנה שיפגין הסרטן יהיו המפתחות שיפתחו את ליבו לאפשרויות רכות.

מאזניים וכוח הפיתוי המוגבר שלו

הסימן של מאזניים מהדהד הרמוניה ושותפות. אלה שנולדו תחת מזל זה באופן טבעי אוהבים חברה ומחפשים ללא הרף איזון במערכות היחסים שלהם. האסטרולוגיה מצביעה על כך שה-11 ביולי יהיה רגע מכריע עבור מאזניים, כאשר כוח הפיתוי שלו, שכבר הוכרז, יהיה סובלימציה על ידי תצורות שמימיות. היום מבטיח להיות תורם במיוחד למפגשים חדשים ומעניינים, בין אם באהבה או בחברות.

האדם שנולד תחת מזל מאזניים צריך לנצל את ההזדמנות הזו כדי להתרועע ולהראות את עצמם באור הטוב ביותר שלהם. הכוכבים מייעצים לו ליצור הרמוניה בין הפתיחות שלו לבין הצורך שלו בחיבור, שללא ספק ימשוך אנשים שמוכנים לחלוק את אותו חיפוש אחר הבנה. בין אם זה במהלך טיולי תרבות או אירועים חברתיים, מאזניים עשוי לגלות שהדלתות למפגשים בלתי נשכחים נפתחות עם כל חיוך ומילה משותפים.

פקחו את עיניכם לרווחה ותנו ל הלב ינחה את צעדיכם ב-11 ביולי, מכיוון שנראה שהכוכבים ערוכים להציע רגעים עשירים ברגשות ובמפגשים. בין אם אתם בני מזל טלה, תאומים, סרטן או מאזניים, היקום סיפק לכם רשת של קשרים ספונטניים שיכולים בהחלט להצית את מסעות האהבה שלכם. היו מוכנים לקבל!

באותו נושא :  איזה מזל אסטרולוגי מעורר התפעלות מהכריזמה והנוכחות שלו?
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.