10 ביולי, יום התורם לאהבה עבור 2 מזלות סיניים

אהבה נראית בהירה בזה 10 ביולי עבור הדרקון והארנב, שני סימנים סיניים שנגעו בחסד שמימי. בואו נגלה מה צופן להם היום הזה ביום הזה, כאשר נראה שהכוכבים מאחדים כוחות כדי ליצור קשרי לב חזקים יותר ומפגשים קסומים.

הרטטים הקוסמיים של ה-10 ביולי

התנועות השמימיות מנגנות סימפוניה מסוימת על 10 ביוליגורם למיתרי האהבה לרטוט יותר., יום זה נמצא תחת ההשפעות המיטיבות של ונוס, מה שמגדיל את יכולתם של כל הסימנים לתפוס ולהביע רגשות של אהבה. עם זאת, שניים מהם, הדרקון והארנב, נבדלים על ידי פתיחותם לאנרגיות עדינות אלה.

באסטרולוגיה הסינית, ימים מסוימים ידועים כמחזקים היבטים מסוימים של החיים, וה-10 ביולי הוא יום מפתח לתחום האהבה. ה דרקונים וארנבים לכן מומלץ להיות קשובים במיוחד לסביבתם החברתית כמו גם להקשיב לרגשותיהם, על מנת לנצל הזדמנויות להעשרת מפגשים או דיאלוגים שיכולים להוליד זיקות מפתיעות או קשרים עמוקים יותר.

סימן הדרקון והלב הבוער

דרקונים, סימן האש פר אקסלנס, כבר ידועים באופיים הנלהב והמהפנט. עם זאת, 10 ביולי הוא צומת דרכים אסטרלי שמבטיח להעצים את הכריזמה המגנטית שלהם. ביום זה, האנרגיה הפנימית שלהם מתאימה באופן אידיאלי לרטטים האוניברסליים, כאילו השמיים עצמם דוחפים אותם לעבר חקירות אהובות נועזות.

מומלץ לאנשים שנולדו תחת סימן הדרקון לתת יד חופשית ליוזמה שלהם במונחים של פיתוי. בין אם מדובר בחיוך הרסני, מסר מהורהר או הזמנה ספונטנית, ניתן להעצים את המחווה הקלה ביותר על ידי ניצוצות המזל. דרקונים שכבר נמצאים במערכת יחסים יכולים לחוות רגעים של שותפות יוצאת דופן, להצית מחדש את הלהבה באמצעות הפתעה או הצהרה כנה.

סימן הארנב והמתיקות הרומנטית

הארנבים, עם טבעם השליו באופן טבעי ושאיפותיהם להרמוניה, ימצאו את היום הזה של 10 ביולי כמזור על ליבם. ההיערכויות הפלנטריות ישחררו אנרגיות שיעניקו להן הילה של מתיקות שאין לעמוד בפניה, מה שהופך את היום הזה לקרקע האידיאלית ליצירת קשרי אהבה כנים ועדינים.

באותו נושא :  8 באפריל תחת מולד הירח במזל טלה, אירועים מועילים באופק עבור 4 מזלות

הכוכבים מייעצים לארנבים להעדיף סביבות שקטות ורומנטיות כדי למקסם את סיכוייהם להיפגש. למי שכבר נמצא במערכת יחסים, זה הזמן לחלוק קצת זמן איכות, בין אם זה הליכה יד ביד או ערב אינטימי, הידוק קשרים בצורה עדינה ומשמעותית.

למקסם את הסיכויים באהבה

יישור הכוכבים לטובת האהבה מציג את עצמו כהזדמנות שאסור להחמיץ למזלות הדרקון והארנב. ההוא 10 ביוליאינטואיציה תהיה בעלת הברית הטובה ביותר שלהם, לעזור להם לזהות הזדמנויות לחזק או לגלות אהבה., מפגשים מקריים צריכים להתקבל בפתיחות, בעוד רגעים מתוכננים יכולים לחשוף את הצד הקסום שלהם, פשוטו כמשמעו.

פעילויות הקשורות לאמנות, מוסיקה או טבע מועדפות במיוחד כדי ליצור אווירה תורמת לרומנטיקה. זה גם חכם להימנע עימותים ואי הבנות על ידי תקשורת ברורה והקשבה לצרכים אחד של השני. כך, הדרקונים יוכלו לבטא את ראוותנותם, בעוד שהארנבים יוכלו לטוות את רשת המתיקות שלהם, מה שהופך את היום הזה לתאריך מפתח בלוח השנה הסנטימנטלי שלהם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.