תחילת פברואר מביאה אושר ושלווה לשני הסימנים הללו, על פי ההורוסקופ הסיני

תחילת השנה מביאה לנו לא פעם את חלקה בהפתעות, תקוות והחלטות. בין אלה, חלקנו מבקשים למצוא יותר אושר ושלווה בחיי היומיום שלנו. על פי ההורוסקופ הסיני, שני שלטים ייהנו במיוחד מתקופה זו בתחילת פברואר כדי לנצל את האווירה החיובית השור והנחש.:

Le Boeuf: אנרגיה מחודשת תחת סימן של פרחים

עבור מזל השור, המחצית הראשונה של פברואר תהיה מסומנת על ידי נוכחות סמלית ומועילה של מינים שונים של פרחיםחלקם, ביניהם:,

  • רקפת – צמח יפה וצבעוני, הרקפת היא סמל לכנות ונאמנות. זה מייצג באופן מושלם את מה שאנשים של מזל שור מחפשים בתחילת השנה: יציבות וביטחון עצמי.
  • Hosta – צמח רב שנתי זה בעל עלים רחבים ובשרניים המזכירים את מוצקותו וסיבולתו של הבקר. הירוק של עליו מסמל את השלווה והרוגע שסימן זה ייהנה מהם בתקופה זו.

האנרגיות הקשורות לפרחים אלה יציעו לילידי לה בוף דחיפה של חיוניות ויאפשרו להם להתקרב לתחילת השנה בתנאים הטובים ביותר. זה ישפיע על תחומים שונים בחייהם:

התוכנית המקצועית

להוטים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם, ילידי Le Bœuf ישקיעו את כל האנרגיה שלהם כדי להשיג את המטרות המקצועיות שלהם. האנשים האלה יוכלו לנצל את ההזדמנויות שיבואו בדרכם ולהראות התמדה רבה. אילוצים או מכשולים רק יחזקו את הסימן הזה במאבקו להצלחה.

ההיבט היחסי

קשור מאוד לחברויות ולקשרי המשפחה שלו, השור יהיה נוכח במיוחד בתקופה זו עם אלה החשובים לו. קשרים חזקים ואותנטיים ייווצרו או יוצתו מחדש, ויביאו סיפוק רב ורווחה עמוקה לילידי לה בוף.

הנחש: לקראת חיפוש אחר התבוננות פנימית ורוחניות

הנחש מצידו גם יראה בתחילת פברואר מביא איתו אושר ושלווה. נלהב ידע ומיסטיקה, סימן זה ירגיש מאותגר במיוחד על ידי שאלות בעלות אופי אינטרוספקטיבי ורוחני. מסע זה יוביל אותם להבנה טובה יותר של עצמם ושל אחרים.

באותו נושא :  גלה מה הכוכבים מצפים לכל גלגל המזלות לחודש מאי 2024

מדיטציה ככלי להגשמה עצמית

ילידי הנחש ינצלו את הזמן הזה כדי להתמקד מחדש במחשבותיהם ולהתחבר למהותם הפנימית. ישנן טכניקות מדיטציה רבות שניתן להשתמש בהן, כולל:

  1. מיינדפולנס – הנחש מתרגל צורה זו של מדיטציה על ידי תשומת לב מכוונת לנשימה ולתחושות הגוף שלו. שיטה זו מאפשרת לך ללמוד לחיות ברגע הנוכחי ומפתחת טוב לב כלפי עצמך.
  2. מנטרה – אנשים תחת סימן הנחש חוזרים מנטלית או אוראלית על משפט או מילה עם רטט אנרגטי עוצמתי. מנטרה זו תעזור ליליד למקד את מוחו במטרה ספציפית תוך פיתוח שלווה.

התבוננות פנימית כדי ללמוד על החיים

במהלך תקופה חיובית זו, הנחש ייקח את הזמן לחשוב על אירועי העבר או ההווה על מנת להבין טוב יותר את המנגנונים השולטים בחייו ובחיי יקיריו. באמצעות תהליך אינטרוספקטיבי זה, הוא ימצא את המפתחות שיאפשרו לו להבין טוב יותר את עצמך ולהציץ לדרכים אפשריות לשינוי.

חיזוק קשרים רגשיים ורוחניים

כל האלמנטים הללו יחד ידחפו את ילידי הנחש להתחיל או להעמיק דיונים בנושאים החשובים להם. זה יתבטא ברצון לחלוק את תגליותיהם והשתקפויותיהם עם הסובבים אותם, במטרה להשיג יחד איזון רוחני ורגשי חדש.

המחצית הראשונה של פברואר תהיה אפוא הזדמנות עבור שני המזלות הסיניים הללו לגדול, להתפתח ולחיות בעוצמה רבה יותר. השור ימצא אושר ושלווה בזכות המוצקות והקביעות של הפרחים, ואילו הנחש יתפתח בדרך של התבוננות פנימית ורוחניות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.