תחילת נובמבר תאפשר סוף סוף לשלושת המזלות הללו לברוח

כאשר הסתיו בעיצומו והטמפרטורות מתחילות לרדת, לחלק מהמזלות תהיה הזדמנות לחוות רגעים של בריחה וקלילות. ואכן, בימים הראשונים של נובמבר, שלושת המזלות הללו יוכלו סוף סוף לנצל את התקופה הזו כדי להתחיל מחדש ולחקור אופקים חדשים.

סימן ראשון: טלה

דינמי והרפתקני, מזל טלה הוא מזל אש שאוהב לקחת יוזמה ולקחת על עצמו אתגרים. ישנם זמנים בהם סימן זה צריך להיטען מחדש ולצאת לחוויות חדשות כדי להרגיש מסופק במלואו. השבוע הראשון של נובמבר יהיה נוח במיוחד עבור פרויקטים והרפתקאות עבור טלה. שינוי השגרה יאפשר להם לבחון את שאיפותיהם ושאיפותיהם.

משאבים והזדמנויות עבור מזל טלה

במהלך תקופה זו, בני מזל טלה יראו את כוחם גדל פי עשרה ויידעו לנצל את ההזדמנויות הנקרות בדרכם. יהיו תחומים רבים שיתרמו לאסקפיזם:

  1. נסיעות בין אם זה הולך לבד או מלווה, טלה יוכל לנצל את התקופה הזו כדי לגלות יעדים ותרבויות חדשות.:
  2. היכרויות רווקים ורווקות של המזל עשויים להתפתות לפלירטוטים ומפגשים מלאי תשוקה, בעוד שבני מזל טלה במערכת יחסים יכולים לתת דחיפה למערכת היחסים שלהם.:
  3. התפתחות אישית מכיוון שבני מזל טלה תמיד מחפשים אתגרים חדשים, תקופה זו תיתן להם את הדחיפה הדרושה לצאת לפרויקטים אישיים, מקצועיים או ספורטיביים חדשים.:

מזל שני: בתולה

אנליטי ומאורגן, מזל בתולה הוא מזל אדמה שצריך להבין ולשלוט ברגשותיו כדי להרגיש טוב. תחילת נובמבר תהיה משמחת במיוחד עבור ילידי גלגל המזלות הזה, שיוכלו להשתחרר מאילוצי חיי היומיום ולאפשר לעצמם רגעים של רגיעה ובריחה.

אופקים חדשים למזל בתולה

לבני מזל בתולה תהיה הזדמנות לקחת צעד אחורה מההרגלים שלהם ולשקול שינויים מועילים:

  • שגרה חדשה הודות לזריקת אנרגיה, בני מזל בתולה יוכלו לחשוב מחדש על לוח הזמנים שלהם ולשלב פעילויות חדשות מרגיעות ומעוררות השראה.:
  • מפגשים מעשירים לבני מזל בתולה תהיה הזדמנות להתחבר לאנשים מעניינים שיספקו להם רעיונות ועצות לשיפור חיי היומיום שלהם.:
  • גילוי עצמי תקופה זו תתרום במיוחד להתבוננות והתבוננות פנימית עבור ילידי סימן זה, אשר יוכלו לבחון את שאיפותיהם וצרכיהם.:
באותו נושא :  הירח המלא ב-27 בדצמבר יגרום לנדודי שינה בחלק מהמזלות

סימן שלישי: מזל קשת

אופטימי ושובב, מזל קשת הוא מזל אש תמיד בחיפוש אחר חידוש והרפתקה. בתחילת נובמבר, תהיה להם גם הזדמנות לנצל את מלוא התקופה הזו כדי להתרחק מכל זה ולקחת זמן לעצמם.

אסקפיזם והתחדשות למזל קשת

תקופה זו תאפשר לבני מזל קשת להטעין את המצברים שלהם ולשים את הרצונות שלהם בפרספקטיבה:

  1. הרפתקאות רחוקות בני מזל קשת ישמחו לגלות אופקים חדשים, בין אם באמצעות נסיעות או מפגש עם אנשים מתרבויות אחרות.:
  2. הישגים אישיים ילידי שלט זה יוכלו להראות מוטיבציה בלתי פוסקת להשלים את הפרויקטים שלהם שנדחו זמן רב, בין אם מקצועיים או אישיים.:
  3. הנאות פשוטות בני מזל קשת יידעו ליהנות מכל רגע ולטעום מהנאות החיים הפשוטות, כמו בילוי עם יקיריהם או שקיעה בפעילות יצירתית.:

בסך הכל, תחילת נובמבר נראית מבטיחה במיוחד עבור בני מזל טלה, בתולה וקשת. הם יוכלו לנצל תקופה שתורמת לשינוי, בריחה וחוויות חדשות שיעזרו להם להתקדם בפרויקטים ובשאיפות שלהם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.