שינה חסרת מנוחה? 2 מזלות אסטרולוגיים שעשויים למצוא את הירח המלא ב-27 בנובמבר מטרידים במיוחד.

כבר שמתם לב ש ירח מלא האם זה יכול להשפיע על השינה שלך? לילות ירח מלא נקשרו לעתים קרובות להשפעה על מצב הרוח שלנו, על הרגשות ובמיוחד על השינה שלנו. הירח המלא הבא יהיה ב-27 בנובמבר, וזה יכול להיות מטריד במיוחד עבור חלק מהאנשים שנולדו בתנאים מסוימים. מזלות. באופן ספציפי, אנשים השייכים למזלות אוויר כמו תאומים ומאזניים עשויים להתקשות למצוא מנוחה בתקופה זו.

הירח המלא ב-27 בנובמבר: השפעה על השינה שלכם

ראשית, חיוני להבין מדוע הירח המלא יכול להשפיע על השינה שלנו. על פי מספר מחקרים, לילות ירח מלא קשורים בדרך כלל לירידה בזמן השינה הכולל ולעלייה בתנועה במהלך השינה. בנוסף, נראה כי הייצור של מלטונין, ההורמון האחראי על ויסות השינה, מושפע גם על ידי נוכחות של ירח מלא. אם אתם רגישים לתנודות הירח, ייתכן שלירח המלא ב-27 בנובמבר יש השפעה שלילית על השינה שלכם באמצעות תהליכים שונים.

השפעה על שלבי השינה

שלבי השינה מווסתים על ידי גורמים שונים. בין אלה, האור הוא מרכיב מפתח: השינה שלנו היא בדרך כלל קלה יותר במהלך לילות ירח מלא, בשל בהירות מוגברת. כתוצאה מכך, הגוף שלנו מתקשה להיכנס לשלבים העמוקים יותר של השינה ואנחנו מתעוררים בקלות רבה יותר.

השפעה על הורמונים

כפי שהוזכר קודם לכן, ייצור מלטונין הוא אמר גם להיות מושפע בלילות ירח מלא. הורמון זה חיוני לוויסות מחזור השינה, והפחתתו עלולה להוביל לירידה בזמן השינה הכולל ולעלייה בהתעוררויות בלילה.

תאומים ומאזניים: מזלות הכוכבים בעלי הסבירות הגבוהה ביותר להיות מופרעים

מבין 12 המזלות האסטרולוגיים, אלה המיוצגים על ידי יסוד האוויר (תאומים, מאזניים ובמידה פחותה גם דלי) נחשבים לרגישים ביותר לשינויים בירח. לכן, אנשים שנולדו תחת מזלות אלה יכולים להיות מושפעים במיוחד מההשפעות של הירח המלא ב -27 בנובמבר.

באותו נושא :  ברגע שהחורף יסתיים, החיים הסנטימנטליים של 3 המזלות הללו יתהפכו

מזל תאומים: מוח חסר מנוחה במהלך הירח המלא

נולד בין ה-21 במאי ל-21 ביוני, ג'מיני ידועים באינטליגנציה החדה שלהם ובסקרנות שאינה יודעת שובע. עם זאת, אנרגיה אינטלקטואלית זו יכולה לחזור כבומרנג במהלך הירח המלא, מה שהופך אותם לחסרי מנוחה יותר ונוטים לנדודי שינה.

המחשבות שלהם לעתים קרובות מתקשות לזרום במהלך הזמן הזה, והם יכולים להיות מוצפים על ידי שפע של מחשבות, מחשבות ודאגות שמפריעות לשנתם. בנוסף, בני מזל תאומים רגישים מאוד לשינויים בסביבתם, והבהירות המוגברת של לילות ירח מלא יכולה גם למנוע מהם למצוא מנוחה.

מאזניים: בחיפוש אחר איזון

מזל האוויר השני שעשוי להיות מופרע במיוחד במהלך הירח המלא ב-27 בנובמבר הוא מאזנייםנולד בין ה-23 בספטמבר ל-22 באוקטובר., אנשים השייכים למזל אסטרולוגי זה ניחנים בתחושה נהדרת של הרמוניה ואיזון, והם מחפשים כל הזמן שלווה ושלווה פנימית.

עם זאת, שאיפות אלה יכולות לעמוד למבחן בלילות ירח מלא. האנרגיה האינטנסיבית שמשתחררת על ידי הירח המלא יכולה להפר את האיזון היקר הזה עבור מאזניים, שיכולים לחוות רגעים של חרדה, מתח ותסיסה. שינה חסרת מנוחה תהיה אפוא תוצאה הגיונית של הפרעה זו.

איך לישון טוב יותר במהלך הירח המלא?

אם אתם בני מזל תאומים או מאזניים ואתם מודאגים מהשפעות הירח המלא ב-27 בנובמבר על השינה שלכם, ניתן לאמץ אסטרטגיות שונות כדי להקל על המנוחה בתקופה זו:

  • בחר סביבה שקטה וחשוכה כדי להגביל את ההשפעה של אור מוגבר בלילות ירח מלא, ודא שחדר השינה שלך מבודד היטב מאור, למשל באמצעות וילונות האפלה.:
  • קדמו הרפיה לפני השינה כמה דקות של מדיטציה, יוגה או סתם קצת נשימות עמוקות:רוח לעזור לגוף ולנפש להירגע לפני השינה.
  • לשמור על שגרה קבועה היצמדות לשעת השינה וללוח הזמנים של ההשכמה יכולה לעזור לגוף להסתגל טוב יותר לשינויים בירח.
  • הימנעו מממריצים קפה, תה, ניקוטין וממריצים אחרים יש להימנע בסוף היום, במיוחד אם אתה רגיש להשפעות של הירח המלא.
באותו נושא :  כך החורף ישפיע כלכלית על 2 המזלות הללו

על ידי יישום טיפים אלה, סביר להניח שתוכלו למתן את ההשפעות השליליות של הירח המלא על השינה שלכם. כמו כן, אל תהססו להתייעץ עם מומחה שינה אם הבעיות נמשכות, על מנת למצוא פתרונות המותאמים למצבכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.