שגשוג יום רביעי (17 בינואר), אילו סימנים ייהנו מהאנרגיה הגוברת של הירח?

ה ירח מלא הוא רגע מפתח לרווחתנו הפיזית והנפשית. לשלב הירחי הזה יש השפעה על הרגשות שלנו והתפיסה שלנו את עצמנו, שמשפיעה ישירות על האופן שבו אנו ניגשים לדברים בחיי היומיום שלנו. לכן, ביום רביעי הבא של השפע, זה אפשרי לנצל את האנרגיה הגדלה הזו על ידי הצבת כמה טקסי ירח מלא. כמה מזלות אסטרולוגיים הם ברי מזל מספיק כדי להיות מסוגלים לנצל את התקופה הזאת כדי להגביר את המשמעת העצמית שלהם ואת ההתמדה ובכך לקדם את שחרורם. בואו לגלות יחד מה הם סימנים אלה.

מזלות מים: סרטן, עקרב ודגים

ילידי מזלות המים פתוחים במיוחד לאנרגיות המשתנות של הירח. ואכן, האחרון הוא הכוכב הקשור ליסוד המים, הוא משפיע מאוד על אנשים שנולדו תחת המזלות האלה.

סרטן: פוטנציאל יצירתי מוגבר

מזל סרטן הוא מזל רגיש מאוד ומלא דמיון, שיכול לנצל את שלב הירח המלא הזה כדי להגדיל את הפוטנציאל היצירתי שלו. לשם כך, מומלץ כי הילידים של סימן זה בפועל ויזואליזציה וה- מדיטציה. לקחת את הזמן להתמקד מחדש בעצמך ולדמיין אופקים חדשים יכול להביא הגשמה אמיתית בחייהם האישיים והמקצועיים.

עקרב: חיזוק המשמעת העצמית וההתמדה

עקרב הוא מזל נחוש ושאפתני, שתמיד יודע מה הוא רוצה. עם זאת, לפעמים יש מכשולים שיכולים להאט אותם. לכן מומלץ לילידי מזל עקרב להיות מודעים לאלמנטים שמעכבים אותם ולהפוך אותם למנועים, על מנת לחזק את המשמעת העצמית וההתמדה שלהם.

מזל דגים: התעוררות רוחנית

למזל דגים יש קשר עמוק עם הלא נודע והבלתי מוחשי, אשר יכול להתעצם במהלך הירח המלא. אנשים שנולדו תחת סימן זה מעודדים לעשות מדיטציה ולהקדיש את עצמם להתפתחות הרוחנית שלהם, במיוחד באמצעות קריאה או תרגול דיסציפלינות בנות אלפי שנים כגון יוגה או טאי צ’י.

באותו נושא :  בחודש אפריל, 4 המזלות הללו יחוו עושר שאין שני לו

מזלות אדמה: שור, בתולה וגדי

אנשים שנולדו מתחת למזלות האדמה ידועים בפרגמטיות ובצלילות שלהם. תכונות אלה מקלות על אילוף האנרגיה הגוברת של הירח, על מנת ליצור הזדמנויות מעניינות להישגיהם האישיים והמקצועיים.

שור: שחרור חסימות רגשיות

מזל שור הוא מזל יציב ומתחשב, שלעיתים מתקשה לבטא את רגשותיו. במהלך הירח המלא, הילידים מוזמנים לשחרר חסימות רגשיות ולהפוך אנרגיה זו לכוח כדי להתקדם בנתיב חייהם.

מזל בתולה: לקחת אחריות על גורלכם

קפדני ושיטתי, מזל בתולה יודע טוב יותר מכל אחד אחר איך לתכנן ולנהל את הפרטים של חיי היומיום שלהם. ב -17 בינואר, אנשים שנולדו תחת סימן זה מומלץ לקחת את הזמן כדי לבחון את המטרות שלהם, על מנת להרגיש יותר בשליטה על גורלם.

גדי: התמדה ומשמעת עצמית כדי להשיג את השאיפות שלך

שאפתנים ונחושים, ילידי מזל גדי יודעים לאן הם הולכים וששום דבר לא נבנה ללא מאמץ. הירח המלא הזה הוא הזדמנות עבורם לחזק את ההתמדה והמשמעת העצמית שלהם, על מנת להשיג את מטרותיהם בצורה מבריקה.

מזלות אוויר: תאומים, מאזניים ודלי

האנרגיה הגוברת של הירח יכולה להביא מתח לכמה מזלות אוויר, אך גם להיות הזדמנות חיובית להגביר את הביטחון שלהם ולקחת על עצמם פרויקטים חדשים.

מזל תאומים: שיפור התקשורת

Geminis הם תקשורת זריז. ב-17 בינואר הם יכולים לנצל את אנרגיית הירח כדי לשפר עוד יותר את הנוחות שלהם באזור זה, כולל האזנה פעילה יותר ותשומת לב רבה לאופן שבו הם מדברים.

מאזניים: איזון מערכות יחסים

מזל מאזניים קשור מאוד להרמוניה ולחילופי דברים הוגנים. ירח מלא זה מספק הזדמנות אידיאלית לחזק היבט חשוב זה של חייהם. על ידי תרגול טוב לב וכבוד, הילידים יוכלו למצוא איזון טוב יותר במערכות היחסים שלהם עם אחרים.

באותו נושא :  מתנה מהכוכבים מחכה לשלושת המזלות האסטרולוגיים הללו בשבוע האחרון של מרץ

מזל דלי: התגשמות שאיפות חדשות

יצירתי ומקורי, מזל דלי אוהב לחלום בגדול ולהתנסות. הירח המלא מציע לו הזדמנות לתת צורה לשאיפותיו הפרועות ביותר. מגורה על ידי אנרגיות הירח, הוא ללא ספק יהיה מסוגל להפוך את חלומותיו למציאות.

מזלות אש: טלה, אריה וקשת

מלאי חיוניות והתלהבות, מזלות האש יכולים לנצל את הזמן הזה כדי לתעל את כוחם ולבטא את מלוא הפוטנציאל שלהם.

טלה: גירוי הכוח הפנימי שלך

נועז ובעל רצון חזק, טלה לא חסר אומץ להתמודד עם אתגרי החיים. ב-17 בינואר הוא מוזמן לגייס את משאביו העמוקים כדי לעורר את כוחו הפנימי ולקחת על עצמו פרויקטים חדשים.

אריה: להעז לזרוח במלוא הדרו

בני מזל אריה אוהבים לזרוח ולמשוך תשומת לב לעצמם. כדי להפיק תועלת מלאה מהאנרגיה הגוברת של הירח, הוא יכול להעז לצאת מאזור הנוחות שלו כדי להראות מה יש לו בבטן ולהצהיר בגאווה על כשרונותיו וכישוריו.

מזל קשת: לחיות עם התלהבות ואופטימיות

תוסס ונמרץ, מזל קשת הוא מזל בעל אנרגיה חיובית יפה. הוא יוכל לנצל את הירח המלא הבא כדי לעלות על גדותיו עוד יותר בהתלהבות ולחיות כל יום כהרפתקה חדשה.

לסיכום, לכל המזלות יש הזדמנויות לתפוס במהלך שלב הירח המלא הזה של 17 בינואר. בין אם זה על ידי חיזוק המשמעת העצמית, התמדה, או עבודה על שחרורם, כולם יכולים לנצל את תנודות הירח הללו כדי לפרוח ולהתקדם בפרויקטים שלהם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.