שבוע המסומן באירועים חשובים עבור 3 סימנים אסטרולוגיים אלה של מים (מ -20 עד 26 במאי)

תתכוננו, ילידים יקרים של סרטן, עקרב ו דגיםלצלול לתוך שבוע יוצא דופן., המזלות שלכם נמצאים בלב האירועים האסטרליים הגדולים בין ה-20 ל-26 במאי. הפליגו להרפתקה קוסמית זו!

השפעת תנועות עולמיות על סרטן

השבוע שבין 20 ל -26 במאי שמור לילידי סרטן גל של רגשות ומצבים בלתי צפויים. מעברים פלנטריים, במיוחד זה של הירח, הכוכב שלכם, יעוררו דינמיקה של התחדשות שלפעמים יכולה להיראות מערערת. באינטימיות של הקליפה שלכם תמצאו את הכוח להתמודד עם גלי שינוי אלה.

בעולם המקצועי שלך, הזדמנויות חדשות יכולות לצוץ. כדי לתפוס אותם, הישאר קשוב לאותות עדינים וסמוך על האינטואיציה שלך, אשר תהיה לעזר רב. בצד הלב, יישור הכוכבים מקדם רגעים של שותפות מחוזקת. הביעו את עצמכם בכנות והשתמשו באנרגיית השבוע כדי לבנות קשרים עמוקים יותר עם יקיריכם.

מזל עקרב: שבוע של טרנספורמציה עמוקה

ה עקרב עומד לחוות ימים של מטמורפוזה. הכוחות הפלנטריים, כולל השפעתו של פלוטו, הפלנטה השלטת שלכם, מבטיחים תקופה של התגלות פנימית. אתם תתמודדו עם אמיתות הדורשות את מלוא תשומת הלב והאומץ שלכם, איכויות שיש לכם בשפע. זהו זמן טוב להשאיר מאחור את מה שכבר לא משרת את האבולוציה שלכם.

ברמה הרגשית, כמה קשרים רגשיים יכולים להתיר, לשחרר אותך מצער ישן. מבחינה מקצועית, זה הזמן להיות נועזים ולאמץ את השינוי. אל תחששו לנקוט יוזמות חדות; הם יכולים להשתלם. השבוע קורא לכם להתחדשות, ללידה מחדש שמנצנצת תחת סימן העוצמה הרגשית.

מזל דגים: ניווט בזרמי היצירתיות

ה דגיםהחולמים המתוקים של גלגל המזלות, ימצאו באופוריה האסטרלית של השבוע מקור השראה בלתי נדלה., נפטון, כוכב הלכת שלכם, הוא המוזה של חלומותיכם בהקיץ והדחפים היצירתיים שלכם. זה זמן נהדר לצלול לתוך התשוקות האמנותיות שלך ולתת לדמיון הפורה שלך להשתולל.

באותו נושא :  מה חוזה האסטרולוגיה הסינית לסוף פברואר לפי המזל שלכם?

מערכות יחסים אישיות ייהנו גם הן מההתלהבות היצירתית הזו, ותציע דרכים חדשות לתקשר ולתקשר עם אחרים. פרויקטים משותפים וחילופי רעיונות הם היבטים טובים במיוחד. בעבודה, הגיע הזמן להציע את אותם פרויקטים חדשניים ששוכבים רדומים בכם. הכוכבים מעודדים אתכם לעקוב אחר האינטואיציות שלכם ולהסתמך על הרגישות הטבעית שלכם כדי לנווט בחן במהלך השבוע.

איחוד סימני המים: כוח קולקטיבי ותמיכה הדדית

כאשר הנהרות מתכנסים על האוקיינוס, סרטןה עקרב וה- דגים מוזמנים להכיר השבוע בכוחו של האיגוד שלהם. תקופה אסטרלית זו מדגישה את חשיבות הסולידריות והעזרה ההדדית בין מזלות המים. יחד, תוכלו לנווט טוב יותר בזמנים סוערים ולחגוג ניצחונות.

הרמוניה שמימית דוחפת אתכם לחפש תמיכה הדדית, בין אם באמצעות חילופים נדיבים או שיתופי פעולה פוריים. באמצעות סינרגיה זו, מזלות מים יכולים להעצים את כוחם הרגשי והאינטואיטיבי, ולסלול את הדרך להישגים משותפים יוצאי דופן. כל אחד מביא איתו זרם של מיומנויות ורגישויות משלו, ויוצר פסיפס של חוויות מעשירות. השבוע, זכרו שיש כוח במספרים, במיוחד בחסות הכוכבים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.