רק הגאונים מצליחים לפתור חישוב זה. 99% של האחרים נכשלים… הגיע הזמן לשחק!

מבחן IQ הוא כלי שנוצר על מנת למדוד את האינטיליגנציה האנושית בהתאם ליכולות קוגניטיביות ספציפיות. המטרה העיקרית של מבחן IQ היא להעריך את היכולת של אדם לפתור בעיות, להבין מושגים מורכבים ולהחיל ידע שנלמד על מצבות חדשות.

המבחן שאנחנו מציעים היום מבחן את היכולות שלך במתמטיקה, ובדיוק את היכולת שלך להשתמש בארבע פעולות החשבון הבסיסיות.

האם תוכל למצוא את הסימנים (+, -, x, /), וגם את המרובעיים והסוגריים, שצריך להכניס בין ארבעה מספרים כדי לקבל תוצאה מדויקת? ננסה ביחד.

בתמונה הבאה, יראו את ארבעת המספרים (7,3,7,3), את הסימן שווה (=) ואת התוצאה (24). המשחק הוא למצוא את הסימנים (+,-,x או /), את המרובעיים או את הסוגריים, שצריך לשים בין ארבעת המספרים כדי שהתוצאה תהיה 24.

 

הפתרון

אם אתה איבד מתינות או מרגיש נכשל, אל דאגה. אחת המטרות העיקריות של משחקים כאלה היא ל עורר את הדעת שלך כדי לשמור על פעילות. אנחנו נתן לך כאן את הפתרון.

השלב הראשון הוא לשים סימן 'חילוק' בין ה-3 ל-7, ולהקיף אותם במרובעיים. לאחר מכן, הסימן 'על' מושם לפני ה-3 האחרון. לבסוף, סימן 'כפל' מתווסף בין ה-7 הראשון ולפני המרובעיים.

לכן, התשובה היא: 7 x ( (3/7) + 3 ) = 24

  • 7 x ( (3/7) + 3) = 24
  • 7 x (0.4285714285714286 + 3) = 24
  • 7 x 3.428571428571429 = 24.

חשוב לזכור שעם מרובעיים וסוגריים, עליך לפתור תחילה את הפעולה ביניהם, ואז את הפעולה בין הסוגריים, ולבסוף את הפעולה שנמצאת מחוץ לשניים.

אנו מקווים שנהנת ממבחן IQ זה ושמצאת מעניין לעורר את יכולות המתמטיקה שלך. מבחנים כאלה הם דרך מצוינת לשמר את הדעת שלך פעילה וחדה.

אם אהבת את המבחן הזה, למה שלא תחלוק אותו עם החברים שלך ותראה איך הם מתקדמים? זהו דרך כיפית ומעניינת לשהות ולחזק את יכולותיך הקוגניטיביות.

באותו נושא :  מבחן אישיות: מה שאתה רואה ב 1st מגלה את ההתנהגות שלך באהבה!
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.