רבע הירח האחרון ב-4 בינואר מביא פתרונות יפים לשלושת המזלות האסטרולוגיים הללו

מחזורי הירח תמיד היו קשורים קשר הדוק לרגשות ולאנרגיה שלנו, כאשר כל שלב מביא שיעורים או אתגרים אך גם פתרונות. ה רבע ירח אחרון אשר יתרחש ב -4 בינואר אינו יוצא דופן ויתברר כמועיל במיוחד עבור שלושה מזלות אסטרולוגיים במיוחד: סרטן, מאזניים ודגים.

הסרטן מוצא חיים חדשים

סרטן נחשב לעתים קרובות כקשור קשר הדוק לירח, שכן הוא הכוכב השליט שלו. אנרגיות הירח ממלאות אפוא תפקיד מרכזי במזל אסטרולוגי זה ויכולות להשפיע על מצב רוחם כמו גם על החלטותיהם.

תחייה רגשית

במהלך רבע הירח האחרון, ילידי מזל סרטן ירגישו קלים יותר ומשוחררים ממשקל שהם נשאו זמן רב על כתפיהם. תקופה זו תאפשר להםאני יכול להתבונן ברגשות שלהם ולקבל בברכה חוויות חדשות המציגות את עצמן ללא פחד או חשש. הם יוכלו להחזיר לעצמם את הביטחון באינטואיציה שלהם ויעודדו אותם ללכת בעקבות האינסטינקטים הטבעיים שלהם כדי להתקדם.

מעוררים תנופה יצירתית

שלב ירח זה יתרום גם לתחיית היצירתיות עבור ילידי סרטן. המכשולים שחסמו את השראתם יוסרו, והם יוכלו לבטא באופן מלא את מה שחשוב להם באמצעות אנרגיה מחודשת זו.

מאזניים חוזר לאיזון

מזל אסטרולוגי נוסף שיוכל ליהנות מהיתרונות של רבע הירח האחרון הוא מאזניים. האנרגיות של תקופה זו יסייעו לילידים אלה למצוא נקודה של הרמוניה בחייהם ולפתור חלק מהבעיות שעמדו בפניהם.

יחסי שלום

במהלך מחזור זה, ילידי מאזניים יוכלו להסתמך על הקשבה קשובה ותקשורת טובה יותר לפתרון קונפליקטים או אי הבנות עם הסובבים אותם. הם גם יזדקקו לשיתוף פעולה, אז אל תופתעו אם תבחינו בהם מובילים ומריצים פרויקטים כקבוצה.

החלטות מחושבות היטב

השלב האחרון של הירח גם מזמין אנשים שנולדו תחת מזל מאזניים לחשוב על המטרות שלהם לעתיד. הם ינצלו את הבהירות שמעניקה תקופה זו כדי קבל החלטות חכמות זה יעזור להם להתקדם בחייהם המקצועיים והאישיים.

באותו נושא :  בין התאריכים 22-28 באפריל, חדשות חיוביות ואנרגיה שופעת עבור 3 מזלות

מזל דגים מפליג במים רגועים

מזל דגים יכול להעריך את היתרונות של רבע הירח האחרון, שכן אנרגיות אלה עוזרות להם להרגיש בהרמוניה עם גלי רגשותיהם ומביאות להם תחושה של רוגע.

התבוננות פנימית שלווה

שלב ירח זה הוא הזדמנות עבור ילידי מזל דגים לנתח את רגשותיהם ולהבין מה באמת חשוב להם. באמצעות התבוננות פנימית זו, הם יבינו טוב יותר את עצמם ויהיו מודעים לצרכים ולשאיפות האישיים שלהם.

תחושת הקודש

במהלך רבע הירח האחרון, אתם עשויים גם לראות את הרוחניות שלכם מתעוררת אם אתם בני מזל דגים. החיבור הזה לקודש יעזור לכם לטפח הכרת תודה ולשאול את עצמכם את השאלות הנכונות לגבי מה שבאמת חשוב בחייכם.

כששמי הלילה מציעים לנו את פתרונותיהם

  • מעבר לסרטן, מאזניים ודגים, כל אחד יכול ליהנות מהיתרונות של רבע הירח האחרון הזה עם קצת השתקפות והתבוננות פנימית.
  • לקחת זמן לעצמכם ולהיות מודעים לרגשות שלכם יאפשר לכם להבין טוב יותר את האתגרים ששלב ירח זה טומן בחובו.
  • כמו כן, יש לזכור כי הירח המלא לפני תקופה זו מביא לעתים קרובות שינויים משמעותיים, ולכן זה יהיה חכם לא להתעסק יותר מדי במהלך שלב זה.

לכן, רבע הירח האחרון ב-4 בינואר הוא תקופה שטומנת בחובה הזדמנויות אמיתיות לסרטן, מאזניים ודגים. אז נצלו את ההזדמנות להקשיב לרגשות שלכם ולהתחבר לאינטואיציה שלכם תוך קבלת החלטות מושכלות וטיפוח מערכות היחסים שלכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.