רבעון הירח האחרון ביום שישי והשפעתו על 2 מזלות מושפעים במיוחד על פי אסטרולוגים

הקסם פועל שוב בשמי הלילה עם הגעתו של הרובע הירחי האחרון של יום שישי הקרוב. אירוע שמימי שאסטרולוגים בוחנים בקפידה, במיוחד עבור שני מזלות שירגישו יותר את השפעותיו. סקרנים לדעת מהם שני המזלות הללו וכיצד לנווט באנרגיות אלה? בואו נצלול יחד לתעלומות שלהם.

המסתורין של רבע הירח האחרון

ה הרובע הירחי האחרוןסמל של סגירת מעגל והתבוננות, מציע זמן טוב להתבוננות פנימית ולשחרור., שלב ירח זה מבוסס על העמעום הנראה לעין של הירח בשמיים ומסמן זמן של הכנה לפני הירח החדש. זהו זמן שבו האנרגיה מתחילה לפנות פנימה, מעודדת אנשים להשלים פרויקטים מתמשכים ולהעריך את התוצאות שהושגו מאז הירח המלא האחרון. אין להזניח את ההשפעות של מחזור ירח זה, המשפיעות הן על המים הפנימיים – הרגשות שלנו ותת המודע שלנו – והן על המצבים החיצוניים, ולעיתים מובילות לסיומים הכרחיים ולהבנות הכרחיות. הבנת המאפיינים הייחודיים של שלב זה מאפשרת לך לצפות ולנווט טוב יותר את האתגרים וההזדמנויות שלך.

רבע הירח האחרון גם יוזם תנועה של שפיכה, הממהרת לשאול מה כבר לא עולה בקנה אחד עם השאיפות העמוקות ביותר שלנו. הסמליות של "שחרור" הירח הדועך מדגישה את הצורך לשחרר הרגלים מיושנים ומחשבות מגבילות. זוהי הזמנה למדיטציה, מנוחה והתבוננות, על מנת להטעין מצברים לפני המחזור החדש שיבוא. היערכות אסטרונומית מסוימת זו היא חלון זמן מיוחס לטקסי טיהור והתחדשות, מה שהופך את רבעי הירח האחרונים לתקופות עוצמתיות במיוחד להתפתחות אישית ורוחנית.

ההשפעה האסטרולוגית על המזלות

כל גלגל המזלות מרגיש את התנודות של רבע הירח האחרון בדרך שונה. אסטרולוגיה, על ידי התבוננות במיקום הכוכבים בשלב זה, חושפת את ההשפעה שיכולה להיות לו על התנהגותנו ומצבנו הרגשי. אנרגיות קוסמיות מסתגלות ויוצרות השפעות שונות על המזלות, מה שגורם לכל אדם להעריך מחדש את הבחירות והכוונות שלו. תקופה זו היא לעתים קרובות הזדמנות לבצע התאמות בתחומי החיים השונים שלנו, בין אם זה הקריירה שלנו, מערכות היחסים שלנו או השאיפות האישיות שלנו. עצתם הנבונה של אסטרולוגים מסייעת לנו לזהות את נקודות המתח והזדמנויות הצמיחה הנכונות עבור כל מזל במהלך תקופת מעבר זו.

הרבע האחרון של הירח פועל כזרז, מאיץ את תהליכי השינוי והעידון. עבור חלק, זהו שלב של התבוננות פנימית אינטנסיבית שיכולה להוביל לנקודות מפנה או מסקנות חשובות. עבור אחרים, תקופה זו מתבטאת בצורך מוגבר בבדידות או בשלווה פנימית. בעוד שכל המזלות חשים קריאה זו לשינוי, חיוני לדעת ששני מזלות יושפעו באופן בולט יותר מהאחרים, ואליהם נפנה כעת כדי להבין לעומק את ההשפעות של שלב ירח זה על מסעם האסטרולוגי.

באותו נושא :  סוף השבוע של 13 עד 14 באפריל מבטיח להיות נפלא עבור 4 המזלות האלה

שני הסימנים השפיעו במיוחד

בין כל המזלות, רם וה- שור בולטים ברגישותם המוגברת במהלך הרבעון הירחי האחרון ביום שישי. עבור מזל טלה, מזל אש הידוע באופיו האימפולסיבי וברצונו לפעולה, שלב ירח זה ממתן את האנרגיה שלו ומעודד השלמת פרויקטים ולא את תחילתם של פרויקטים חדשים. לפיכך, בני מזל טלה יכולים לחוות לחץ חריג לסגור תיקים תלויים ועומדים ולהבחין לגבי ההתחייבויות שיש לבצע. אתגרים אלה, למרות הפוטנציאל המרתיע, בכל זאת פותחים את הדלת להישגים משמעותיים ולצמיחה אישית.

מזל שור, מזל אדמה הנשלט על ידי נוגה, עלול להיתקל בהתנגדות לאנרגיות הטרנספורמציה שהציע רבע הירח האחרון. טבעו האוהב של נוחות ויציבות יכול להתנגש עם הצורך להרפות ולהתקדם. בני מזל שור מוזמנים אפוא לאמץ את השינוי, להשתחרר מהחזקות ולקבל בחוכמה ובסבלנות את ההזדמנויות החדשות שעשויות לצוץ. תקופה זו היאזה תורם למזל שור לשקול מחדש את ערכיו וליישר קו יותר עם מטרותיו האמיתיות. הלקחים שנלמדו כאן יכולים לבשר טובות ליתרונות ארוכי טווח בני קיימא.

הדרכה אסטרולוגית למזל טלה

בני מזל טלה הדינמיים מוצאים את עצמם לעתים קרובות בצומת דרכים במהלך הרבעון האחרון של הירח, ומומלץ להם לתעל את האנרגיה העולה בדרך כלל על גדותיה למימוש העסק שלהם. זהו זמן טוב עבור בני מזל טלה לחזור על צעדיהם ולהרהר בבחירות האחרונות שלהם. סבלנות היא לא תמיד המעלה הטבעית ביותר עבור סימן זה, אבל שימוש מושכל בו בשלב זה יכול לפתוח אופקים חדשים ולהביא סיפוק רב. בני מזל טלה מוזמנים למדוט על הרעיון של מחזור, מתוך הכרה שכל סוף הוא המבשר של התחלה חדשה.

הנוהג של משמעת עצמית הוא אידיאלי גם עבור מזל טלה במהלך הרבעון הירחי האחרון. זה יכול להיות כרוך בניהול זהיר יותר של כעס ואימפולסיביות, סימנים נפוצים של סימן זה. התמקדות מחדש בשאיפות המהותיות של האדם תעזור לבני מזל טלה למיין את פעילויותיהם ולקבוע היכן לתעל את הכוח המניע שלהם להשגת תוצאות קונקרטיות. על ידי הנחת מחשבה לפני פעולה, מזל טלה ימקסם את היתרונות של תקופה זו ויניח בסיס מוצק לצעדים הבאים.

באותו נושא :  אפרוריות ומלנכוליה, שלושת המזלות האסטרולוגיים שמעדיפים את השמש על פני החורף

שור והירח הדועך

עבור מזל שור, רבע הירח האחרון מייצג חלון חשוב של התפתחות. אמנם הזמן הזה יכול להיות לא נוח, אימוץ השינויים הדרושים ופתיחה לדרכי חשיבה חדשות יתגמל את הסבלנות של סימן זה. בני מזל שור מעודדים להעריך מחדש את המשאבים החומריים והרגשיים שלהם, ולמיין את מה שעדיין משרת אותם ממה ששייך לעבר. פשטות היא המפתח לחזור ליסודות ולשחרר את עצמך מסיבוכים מיותרים.

מזל שור, נאמן לטבעו, מרוויח מקביעת טקסים שיכבדו שלב זה של בגרות והשתלבות. לדוגמה, פעילויות כגון גינון, הליכה בטבע, או כל צורה אחרת של מעורבות מוחשית עם העולם הפיזי יכולות להתגלות כמרגיעות ובונות ביותר. על ידי הכרה בחשיבות של מתן זמן לעצמם לעבד מעברים פנימיים וחיצוניים, בני מזל שור ימצאו אנרגיה מחודשת ומשמעות עמוקה יותר בשגרת היומיום שלהם. זה יכין את המזל לגישה טובה יותר להזדמנויות החדשות שיצוצו עם שחר מחזור הירח הבא.

ניווט ברובע הירחי האחרון בהרמוניה

ללא קשר למזל האסטרולוגי, ניווט רבע הירח האחרון בהרמוניה כרוך בקבלת הקצב הטבעי של הדברים ופעולה בקוהרנטיות עם האנרגיות הקוסמיות הנוכחיות. זהו זמן לאזן בין עשייה והוויה, תכנון וספונטניות, ולכבד את החוכמה שהטבע מציע לנו באמצעות מחזורי הירח. לתת לעצמך מקום להתבוננות והתבוננות פנימית יכול להועיל מאוד לכולם בתקופה זו.

מעקב אחר עצות אסטרולוגיות המותאמות למזל האישי שלנו יכול להתגלות כמצפן יקר. שילוב תרגולים קטנים, אינטואיטיביים ואישיים, כגון יומן הכרת תודה או מדיטציה, יכול לעזור לחזק את הקשר עם ישותנו הפנימית ועם היקום. לבסוף, זכרו שכל שלב ירחי עובר מחזור רציף, מה שמבטיח שלכל שלב, אפילו העדין ביותר, יש את המקום והאובייקטיביות שלו במסע שלנו. הרמוניה נמצאת בהישג ידם של כולם, פשוט הקשיבו ותנו לעצמכם להיות מודרכים על ידי הלחישות הרכות של הירח.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.