ראש השנה הסיני מביא מזל ואושר, לגלות את הסימנים המועדפים

ראש השנה הסיני הוא חג סמלי של התרבות האסייתית, המביא איתו את ההבטחה של מזל, אושר ושגשוג. על פי לוח השנה הירחי, כל שנה ממוקמת תחת סימן של חיה של גלגל המזלות הסיניעם מאפיינים משלה., השנה 10 בפברואר 2024, תאריך השנה הסינית החדשה יוצב תחת קוף הדרקון.

האסטרולוגיה הסינית מציעה כי שנים מסוימות יהיו משמחות יותר עבור מזלות אסטרולוגיים מסוימים מאשר אחרים. אז, בואו לגלות יחד מה אלה סימנים מועדפים הם בשנה החדשה על פי גלגל המזלות הסיני.

למה אכפת מגלגל המזלות הסיני?

השפעת גלגל המזלות כמו גם המזלות האסטרולוגיים המערביים אינה סוד. עם זאת, מעניין לציין כי למרות ההבדלים המשמעותיים בין המערכות והגישות שלהם, גלגל המזלות הסיני מעביר גם מסרים דומים לגבי מזל, אושר והצלחה בחיים. כך, מי שמאמין בכוחם של הכוכבים יוכל לנצל את הידע הזה כדי לשפר את גורלו.

חיות גלגל המזלות הסיניות ותכונותיהן

גלגל המזלות הסיני, המורכב משנים עשר בעלי חיים סמליים, פועל במחזור ירח בן שתים-עשרה שנים, כאשר כל חיה שולטת בשנה מסוימת. הנה הרשימה:

 1. חולדה
 2. באפלו (או בקר)
 3. טיגריס
 4. ארנב (או ארנבת או חתול)
 5. דרקון
 6. נחש
 7. סוס
 8. עז (או כבשה)
 9. קוף
 10. תרנגול
 11. כלב
 12. חזיר (או חזיר בר או חזיר)

לכל בעל חיים תכונות ומאפיינים ייחודיים המעצבים את גורלם של אלה שנולדו תחת שלטונו. לדוגמה, אנשים שנולדו תחת סימן הדרקון ידועים כאמיצים ושאפתניים, בעוד שאלו שנולדו תחת סימן הארנב קשורים לעתים קרובות עם טוב לב וחמלה.

מזלות מועדפים בראש השנה הסיני

עם כל שנת ירח חדשה, נראה שכמה סימנים של גלגל המזלות הסיני מקבלים דחיפה מועילה במיוחד מהכוכבים. מזלות אלו ייהנו אז ממזל מוגבר בכל הנוגע לאהבה, עבודה, כספים וכו'. הנה רשימה של הסימנים האסטרולוגיים המועדפים במהלך ראש השנה הסיני:

באותו נושא :  מה הופך את ה-29 בפברואר 2024 לכל כך מיוחד ואיזו השפעה תהיה לו על מזל הכוכבים שלכם?

העכברוש

נחשב החיה הכי בת מזל מבין גלגל המזלות הסיני, החולדה מטבעה היא בעלת תושייה ואינטליגנציה רבה. עבור ילידי עכברושים, השנה החדשה מביאה שפע של הזדמנויות מקצועיות חדשות, כמו גם תמיכה חזקה מחברים ועמיתים. זה עושה את זה זמן אידיאלי לבצע פרויקטים לטווח ארוך.

השור

אלה שנולדו תחת סימן שור יכולים לצפות לעלייה במעמדם החברתי והמקצועי במהלך השנה. עם הנחישות והסיבולת שלהם, הם יגיעו לגבהים חדשים בקריירה שלהם. בנוסף, בריאות ואהבה נמצאים גם על סדר היום עבור ילידים אלה.

הדרקון

עבור ילידי הדרקון, השנה החדשה הזו היא זמן טוב להגשמה עצמית בחייהם האישיים. ואכן, רווקים או במערכת יחסים, מצב היחסים שלהם ישתפר. כמו כן, יהיו הזדמנויות עסקיות רבות, שיאפשרו לדרקונים להגדיל את עושרם.

יתרונות לכל הסימנים האסטרולוגיים

חשוב לציין כי ברכת ראש השנה הסיני אינה מוגבלת לשלושת הסימנים שהוזכרו לעיל. למעשה, כל בעל חיים בגלגל המזלות יכול לנצל את הזמן הזה כדי ליזום שינויים חיוביים בחייו. הדרך הטובה ביותר להפיק תועלת מהשפעה אסטרלית זו היא ללמוד על עצמכם ולהבין את נקודות החוזק והחולשה של המזל האסטרולוגי שלכם.

כיצד להגדיל את המזל שלך במהלך השנה הסינית החדשה?

בנוסף ללמוד על הסיכויים המוצעים על ידי גלגל המזלות שלך, ישנם טקסים רבים ומסורות שמטרתם למשוך מזל, אושר, ושגשוג במהלך השנה הסינית החדשה. הנה כמה מהטקסים הפופולריים ביותר:

 • טאטוא נקי: ביצוע ניקוי יסודי לפני תחילת השנה החדשה עוזר לחסל את האנרגיות השליליות שנצברו בשנה האחרונה.
 • קישוטים: קישוטים אדומים מסורתיים, פנסים וצמדים פואטיים משמשים לקישוט בתים, עסקים ו הרחובות כדי למשוך מזל טוב.
 • מנחות לאלים ולאבות קדמונים: מזבחות הוקמו בקמינים, עליהם הונחו מנחות שונות (מזון, שתייה וכו ') לאלים הפטרונים ולאבות המתים.
 • זיקוקים וחזיזים: פיצוצי קול אלה דוחים רוחות רעות ובכך מושכים מזל טוב ויברציות טובות.
באותו נושא :  בתחילת מרץ 2024, המזלות הסיניים הללו יעוררו תגובות חזקות.

על ידי ביצוע טיפים אלה ותשומת לב רבה לגלגל המזלות הסיני שלך, תוכל לנצל את מלוא הברכות של השנה הסינית החדשה. מי ייתן והשנה תביא לכם מזל, אושר ושגשוג!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.