צורה מדהימה מחכה לשני מזלות כדור הארץ הללו מתחילת מרץ

חודש מרץ מגיע עם התחדשות אנרגטית, וזה נוגע במיוחד לשני מזלות אסטרולוגיים, אלה של כדור הארץ: שור ו גדי. שני המזלות הללו יתפתחו באופן דרמטי במהלך תקופה זו. במאמר זה, נחקור בפירוט מה צפוי לשלטים אלה וכיצד הם יכולים לנצל את ההזדמנויות העומדות לרשותם.

התחלה לשנה מלאת הפתעות ותמורות

שנת 2023 התאפיינה עד כה בשינויים אסטרונומיים ואסטרליים רבים. היערכויות פלנטריות כבר השפיעו על מספר מזלות, וגרמו למעברים משמעותיים בחייהם האישיים והמקצועיים. שור וגדי הושפעו במיוחד מהתנועות השמימיות האחרונות. זה לא מפתיע מכיוון ששניהם נשלטים על ידי יסוד האדמה, אשר מושפע מאוד מגחמות הכוכבים.

מתחילת מרץ, עידן חדש מוכרז עבור שני מזלות אדמה אלה

מרץ הוא חודש צפוי מאוד עבור ילידי שור וגדי. אכן, תחילת החודש מסמן את הופעתן של הזדמנויות חדשות עבור סימנים אלה, כמו גם תהפוכות משמעותיות בחיי היומיום שלהם. תחזיות אסטרולוגיות רבות מכריזות כי שינויים אלה יהיו חיוביים ומועילים עבור ילידים אלה.

שור: האמנציפציה והעצמאות חזרו

עבור מזל שור, השנה החלה עם צורך בקרקוע ויציבות. הרצון למצוא איזון כלשהו בחייהם היה השולט. עם זאת, נכון ל תחילת מרץהמצב עומד להתהפך באופן דרסטי., מזל שור סוף סוף ירגיש מסופק, בטוח בעצמו ומלא ביטחון.

תקופה זו תתאפיין ברצון עז לאוטונומיה ועצמאות למזל שור. הם יהיו להוטים לקחת את גורלם בידיהם ולא יהססו לבטא בחופשיות את רצונותיהם וצרכיהם. זה חל על חייהם האישיים והמקצועיים כאחד. הילידים ירגישו שהגיע הזמן להפגין את אישיותם ולכפות את עצמם יותר בעולם הסובב אותם.

מזל גדי: תחייה ולקיחת סיכונים מחושבת

אין להתעלות על בני מזל גדי והם גם יחוו כמה תהפוכות משמעותיות במהלך תקופה זו. מחודש מרץ, רוח של חידוש תנשב על חייהם, תביא אנרגיה ונשימה דינמיות מסוימת. הטמפרמנט הזהיר והמוקפד של בני מזל גדי יעמוד בניגוד לרצון החדש שלהם לנסות חוויות חדשות ולחשוב מחוץ לקופסה.

באותו נושא :  רבע הירח הראשון (מזל בתולה) ב-14 ביוני יאיר את המזל האסטרולוגי הזה

עם זאת, מזל גדי יישאר מזל אדמה ולא ייצא להרפתקאות פזיזות. הוא יוכל לנתח את ההזדמנויות שנקרות בדרכו וייקח סיכונים מחושבים כדי להשיג הצלחה מסוימת. תקופה זו תהיה הזדמנות מצוינת עבור סימן זה להתנתק מהשגרה ולהעז לחקור את התשוקות והחלומות שלהם.

הכוכבים לתמיכה במזלות כדור הארץ

בחיפושם אחר אבולוציה וטרנספורמציה, שור וגדי ייהנו מתמיכת הכוכבים, במיוחד בתקופה קריטית זו של תחילת מרץ. מספר כוכבי לכת ימלאו תפקיד מפתח בשינויים אלה.

  • נוגה על ידי מעבר דרך מזל דגים, ונוס תביא אהבה, הרמוניה ויצירתיות לילידי שני המזלות הללו.: אלמנטים אלה יקדמו את הצמיחה האישית שלהם ואת הביטחון העצמי.
  • מרץ גם בכניסה למזל דגים, מרס ינחיל אומץ, מוטיבציה וכוח במזל שור ובמזל גדי.: תכונות אלה יעזרו להם לקבל החלטות אמיצות ולהעז להתקדם.
  • צדק ממוקם במזל טלה, כוכב לכת זה יביא מזל, התרחבות וצמיחה עבור שני המזלות. זה יקל על תהליך השגת הפרויקטים והיעדים שלהם.

לכן, תחילת מרס תהיה תקופת מפתח עבור בני מזל שור ומזל גדי אשר ייהנו מדחיפה אסטרלית להתחיל מחזור חדש בחייהם. הודות לאנרגיות חיוביות אלה, הם ירגישו מסוגלים להתמודד עם האתגרים שיתעוררו ויהיו מסוגלים לאמץ באופן מלא שלב זה של טרנספורמציה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.