ערב השנה החדשה ב -31 בדצמבר יביא קונפליקטים גדולים בין 2 המזלות האסטרולוגיים הללו

ה ערב השנה החדשה זהו זמן חגיגי ושמח בו אנו מתכנסים עם יקירנו כדי לחגוג את סיומה של שנה ותחילתה של שנה חדשה. עם זאת, אירוע זה יכול לפעמים להיות מקור למתח בין האורחים, בעיקר בגלל האישיות השונה הנוכחים. לדעת את הספציפיות של שונים מזלות יכול להציע כמה רמזים כדי להבין טוב יותר את הקונפליקטים שעלולים להתעורר במהלך חגיגות אלה.

מאפייני הסימנים האסטרולוגיים בקונפליקט

על פי תחזיות אסטרולוגיות, שני מזלות נראים לא מתאימים במיוחד לערב הרמוני: רם ו סרטן. לסימנים אלה יש מעט במשותף וההבדלים ביניהם עלולים לגרום למתח משמעותי בערב השנה החדשה. בואו נסתכל מקרוב על הסיבות העיקריות למחלוקת.

טלה: מנהיג אימפולסיבי

מזל טלה הוא מזל אש המייצג אנשים נחושים, עצמאיים ונועזים. אנשים שנולדו תחת סימן זה הם לעתים קרובות בעלי מזג חזק והם ממהרים לקחת יוזמה, גם אם זה אומר לדחוף אחרים קצת. במהלך הסילבסטר, בני מזל טלה נוטים לרצות להוביל את הערב על פי רצונותיהם או לכפות את בחירותיהם על האורחים האחרים, מה שעלול להוות מקור לחילוקי דעות.

סרטן: אמן רגיש

סרטן הוא סימן מים, ואנשים שנולדו תחת סימן זה הם בדרך כלל רגישים, יצירתיים ואמפתיים. מזל סרטן יחפש מעל לכל את טובתם של האנשים סביבו וינסה ליצור אווירה נעימה לכולם. מצד שני, הם יכולים לפעמים להיות רגישים ולהתקשות עם ביקורת או קונפליקט. זו הסיבה שבערב השנה החדשה, מזל סרטן עלול לקחת חלק מההערות של בני מזל טלה בצורה קשה או להרגיש פגוע מהתנהגותם.

מריבות אפשריות במהלך ערב השנה החדשה

כאשר שני המזלות האסטרולוגיים הללו מבלים יחד בבילוי לילי כמו ערב השנה החדשה, הסיכונים לעימות הם רבים, במיוחד בגלל דרכי התקשורת השונות שלהם והשקפתם ההפוכה על החיים.

באותו נושא :  בעיות משפחתיות מחכות לשני המזלות האלה, מיום רביעי!

עימותים על רעיונות ודעות

בני מזל טלה מביעים ברצון את דעותיהם ללא פילטר ואינם חוששים להגן על נקודת מבטם בלהט, גם אם זה אומר ללכת נגד אלה של אחרים. לנוכח זאת, סרטן ירגיש לא נוח, אפילו מותקף, כי הוא מעדיף לשים לב לרגשות ולרגשות של האנשים סביבו. לפיכך, הדיונים צפויים להתחמם במהירות בין שני הסימנים הללו.

סכסוכים על ארגון הערב

ארגון הסילבסטר יכול להיות גם מקור לקונפליקט בין מזל טלה לסרטן. הראשונים ירצו לקחת את העניינים לידיים ולהחליט על האווירה, הארוחה או הפעילויות, ואילו האחרונים ירצו להתמקד בהתייעצות וחילופי דברים עם האורחים האחרים כדי למצוא קונצנזוס.

חוסר הבנה הדדית ואמפתיה

  • פרשנות שגויה של כוונות: בני מזל טלה יכולים לפעמים להיראות חסרי רגישות או מביכים בדבריהם, מה שיוצר את הרושם שהם לועגים לדאגותיו של מזל סרטן. סרטן, לעומת זאת, עשוי לראות את ההתערבויות של מזל טלה כאגרסיביות או מערערות.
  • חוסר הבנה של הצרכים אחד של השני: מזל טלה זקוק לפעולה ולגירוי כדי להרגיש טוב, בעוד שמזל סרטן מחפש יותר ביטחון ושלווה. הבדלים אלה יכולים ליצור מתח אם כל אדם מנסה לכפות את חזונו מבלי לקחת בחשבון את הרצונות והצרכים של בן זוגו.

כמה טיפים כדי למנוע מתח במהלך ערב השנה החדשה

למרות שהם נראים שונים מאוד, טלה וסרטן עדיין יכולים למצוא מכנה משותף וליהנות יחד בערב השנה החדשה אם תנאים מסוימים מתקיימים:

  1. הפגינו כבוד הדדי: כל סימן צריך להימנע מלשפוט את תגובותיו או דעותיו של האחר, ולהיות קשוב לצרכיו ולרצונותיו.
  2. הימנעו מנושאים רגישים: על מנת להימנע מדיונים סוערים ופצעים רגשיים, מומלץ להתמקד בנושאים קלילים ומשעשעים בערב השנה החדשה.
  3. טיפוח שיתוף פעולה: מאמץ קולקטיבי לארגן ערב נעים והרמוני יאפשר לנוה הדגישו זה את תכונותיו של זה, תוך הימנעות מניגודי סמכות או קבלת החלטות.
באותו נושא :  המזלות במגמת עלייה, צפו לחשוף את עצמכם במלואם בסוף פברואר.

למרות שיש להם הבדלים משמעותיים באישיותם ובדפוסי התקשורת שלהם, טלה וסרטן יכולים להצליח לבלות יחד בערב השנה החדשה, אם הם מודעים להבדלים ביניהם ומראים סובלנות ופתיחות. המתחים בין שני המזלות האסטרולוגיים הללו אינם אפוא בלתי נמנעים, אך ניהולם דורש הבנה וסבלנות משני הצדדים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.