ענה על 3 השאלות הבאות וגלה אם אתה גאון

האם אתה שנינות מהירה, גאון בהתהוות, או פשוט טוב בהסקת מסקנות? הושק ב ינואר 7, 2023מבחן האינטליגנציה הקצר ביותר בעולם, שתוכנן על ידי שיין פרדריק, עורר התרגשות וסקרנות., עם שלוש שאלות בלבד, הוא מציע לאתגר את האינטלקט שלך ומתיימר לחשוף את הגאונות של מי שעומד מולם. אז, מוכן לגלות אם אתה אחד האליטות של חשיבה קוגניטיבית? עקבו אחרינו להרפתקה מרתקת זו בצומת של נוירונים ופאזלים!

מקור המבחן ועקרונותיו:

הפסיכולוג שיין פרדריק חשף לעולם את ילד הפלא שלו: מבחן שנראה פשטני אבל יש לו בסיס עמוק. מורכב משלוש שאלות, זה מבחן אינטליגנציה משיקה אתגר גדול. לא על ידי המורכבות לכאורה של הנושאים, אלא על ידי העדינות המסתתרת מאחורי הראיות המטעות שלהם. למה כל כך מעט שאלות? כי לפי פרידריך, אינטליגנציה אמיתית מתגלה על ידי היכולת לתפוס מעבר למובן מאליו.

שלישיית ההשתקפות

כל שאלה במבחן נראית, במבט ראשון, קלה להתייחסות. עם זאת, הפשטות שלהם היא המלכודת שלהם. אפשר לשאול, למשל, את מהירותו של עצם נע בתנאים מסוימים. מה שצריך להבין הוא שמאחורי הקלות לכאורה הזו עומדת האמנות של השתקפות קוגניטיבית. הקדשת זמן לנתח ולפקפק באינטואיציה הראשונה שלך היא קריטית כדי לנצח את המראה המטעה.

פענוח הציונים

כאשר אוניברסיטאות יוקרתיות הגישו את תלמידיהן למבחן זה, רק 17% מהן מצאו את כל שלוש התשובות נכונות. תוצאות אלה מאתגרות ושואלות את השאלה: מה אנחנו באמת מודדים כשאנחנו מדברים על אינטליגנציה? ציון נמוך זה מאשר כי אינטליגנציה אינה שאלה של מהירות או צבירת ידע, אלא של הבחנה והבנה עמוקה של הבעיות.

מה התשובות שלך אומרות עליך

פירוש תשובות אלה חורג מעבר לייחוס מנת משכל או תואר כלשהו של גאונות. הם מצביעים על האופן שבו אנו ניגשים לבעיות של חיי היומיום: בחיפזון או בהרהור. המבחן של שיין פרדריק, למרות שיש החולקים עליו, מתגלה כמראה מעניינת להתבוננות פנימית בתהליך החשיבה שלנו האינטליגנציה שלנו.

באותו נושא :  איך לבלות לילות שלווים עם החתול שלכם, 9 טיפים שכדאי לגלות

שדרגו את הפוטנציאל האינטלקטואלי שלכם

מה אם אתה רוצה לעבור 17% מצוינות? למרבה המזל, אינטליגנציה היא פלסטיק. פעילויות כגון שחמט, פאזלים, נגינה בכלי נגינה או אפילו מדיטציה יכולות לשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלך. הדבר החשוב הוא לשמור על המוח שלך ערני, כדי לשמור על סקרנות ולעולם לא להפסיק לחקור את עצמך.

חפשו את הגאונות הפנימית שלכם

לסיכום, מבחן זה מוביל אותנו לשקול מחדש מה זה אומר להיות חכם. לא משנה מה התשובות שלך, הדבר החשוב הוא להבין את המכניקה של החשיבה שלך ולחפש כל הזמן לרומם אותה. אז העזו למדוד את עצמכם מול שלוש השאלות של פרידריך ולצאת למסע הנצחי הזה אחר חוכמה וכושר המצאה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.