על פי המדע, אלה 8 טכניקות הם הטובים ביותר עבור פלירטוט עם בחורה

האם אתה רוצה לדעת את הסודות כדי למשוך את תשומת הלב של בחורה עם ביטחון ואלגנטיות? מדע הפיתוי עבר דרך ארוכה, והוא מציע לנו היום 8 טכניקות חסינות בפני טעויות לפלירטוט בחורה מצליחה. ממיניות במינון טוב ועד לטענה של ביטחון עצמי שאי אפשר לעמוד בפניו, גלו כיצד להפוך אינטראקציות להזדמנויות רומנטיות.

אמנות המיניות בפיתוי

אחד מ- טכניקות עיקריות לפלרטט עם בחורה זה לדעת איך למיניות את האינטראקציה בצורה עדינה. זה הכל על הזרקת מתח מיני קל לתוך השיחה מבלי להיות כבד או לא הולם. ניתן לעשות זאת באמצעות רמיזות, שפת גוף אסרטיבית או אמנות הפלירטוט. זכור כי אטרקטיביות פיזית היא מרכיב בלתי נמנע של משיכה רומנטית.

שפת גוף: תקשורת לא מילולית חיונית

ה שפת גוף משחק תפקיד מרכזי בפיתוי. יציבה פתוחה, קשר עין מתמשך וחיוך אותנטי הם כולם סימנים שמעבירים את העניין שלך. זכרו, תקשורת לא מילולית יכולה להעביר הרבה יותר ממילים בלבד והיא חלק חשוב מהרושם שאתם משאירים אחריכם.

מחמאות חשובות: פרסונליזציה

מתן מחמאות הוא אסטרטגיה מנצחת, כל עוד הן כנה ואישית. להחמיא לבחורה על משהו ספציפי לעצמה, כמו הסגנון או הצחוק שלה, יכול לעזור לה להרגיש ייחודית ומוערכת מהסיבות הנכונות.

בין הקנטות לכבוד: למצוא את האיזון

להיות מתגרה בצורה מסוימת מכבד היא אמנות אשר, כאשר שולט, יכול להוסיף דינמיקה מהנה ומפתה לאינטראקציה. זה לזרוק אתגרים קטנים או לעשות הומור קליל, תוך להיות קשוב לגבולות של האחר.

מאסטרינג אמנות הזמינות

לשמור על רמה מסוימת מרחק יכול להועיל. אל תהיה זמין מדי, כמו נדיר ומסתורין יכול להגביר את העניין של הילדה. עם זאת, היזהרו למצוא איזון כדי שלא תיראו חסרי עניין.

באותו נושא :  סימנים אלה מוכיחים מדעית כי החברות שלך נשברה

ביטחון עצמי וביטחון עצמי: המפתחות לכריזמה

הביטוח וביטחון עצמי מדבק ומושך אנשים באופן טבעי. להיות בטוח מראה שאתה מרגיש בנוח עם העור שלך, וזה יכול להיות מאוד מושך.

לייפות את עצמך: לקראת הגרסה הטובה ביותר של עצמך

החשיבות של לעבוד על עצמך כדי להפוך ל הגרסה הטובה ביותר אי אפשר לזלזל. ככל שאתם משתפרים, בין אם פיזית, אינטלקטואלית או רגשית, אתם הופכים למושכים ומעניינים יותר.

החשיבות של תקשורת פנים אל פנים

לבסוף, אחד ההיבטים המכריעים של הפיתוי הוא תקשורת פנים אל פנים. יצירת הזדמנויות לראות אחד את השני אחד על אחד היא חיונית לבניית קשר חזק יותר וחקירת כימיה פוטנציאלית.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.