על פי האסטרולוגיה הסינית, 4 המזלות הללו יתחברו מחדש לאושר החל מה-11 במאי

האסטרולוגיה הסינית מגלה תקופה זוהרת למזלות מסוימים. עם 11 במאי כנקודת התחלה, בואו נגלה יחד את ארבעת הסימנים שיתחברו מחדש לאושר וכיצד הם יכולים לאמץ את הגל החדש הזה של חיוביות.

תחיית העכברוש

הכוכבים אומרים לנו, עבור הילידים של סימן של חולדההתקופה שתחל ב-11 במאי תסמן את תחילתו של עידן של שגשוג ושגשוג., אושר. תחת חסותו של כוכב המזל, היכולת שלהם לנצל הזדמנויות שיצוצו תוגבר מאוד. זהו הזמן המושלם עבור החולדות לצאת להרפתקאות חדשות או להגשים פרויקטים הקרובים לליבן. במהלך תקופה משמחת זו, האנרגיה הקוסמית תתמוך בהם במאמציהם, תעניק להם תחושה חדה של עסקים ותחזק את הכריזמה הטבעית שלהם.

על מנת שילידי החולדות יוכלו לנצל את מלוא הגל הזה של אנרגיה חיובית, רצוי להישאר פתוחים לרעיונות חדשים ולמפגשים מקריים. תעוזה ויוזמה יהיו בעלי בריתם הטובים ביותר. שימו עין על מטרות ארוכות טווח, אבל אל תהססו לאלתר ולהשתמש בהשראה של הרגע כדי להתקדם.

פריחת הדרקון

עבור אנשים שנולדו תחת הסימן של דרקוןתקופה זו מבטיחה להיות נקודת מפנה של ממש., עם יופיטר בברית, הדרקונים יוכלו לטעום הגשמה רגשית חסרת תקדים והעשרה רוחנית. נראה שחסימות העבר מתפוגגות, מפנות את מקומן לביטחון עצמי חדש ולחיוניות עולה על גדותיה. סוגריים אלה של אושר מגיעים גם כתקופה של הצלחה ברמה המקצועית. הדרקונים יוכלו להראות את כוח האופי והיצירתיות שלהם.

חיוני שהדרקונים יישארו מחוברים לאינטואיציה שלהם ולא יתעלמו מהסימנים שהיקום שולח להם. גשו לתקופה זו בביטחון שכל צעד שנעשה הוא צעד לקראת משהו גדול. היו נועזים בשיתוף הרעיונות שלכם, ואל תחששו לקחת סיכונים מחושבים כדי להגיע לפסגות שלכם.

קציר הקופים

הסימן של קוף ייהנה מצמידות אסטרלית חיובית במיוחד לאחר ה-11 במאי. תקופה זו פירושה זריקת אנרגיה, שבה פרויקטים יצירתיים וקשרים חברתיים יהיו במרכז חייהם של הקופים. יישור כוכבי הלכת מבטיח להם מזל גדל גם בתחום הפיננסי, עם הזדמנויות להשקעות או רווחים בלתי צפויים שעלולים לצוץ. מוחם החריף והזריז יהיה נכס משמעותי בניווט זרם המזל הטוב הזה.

באותו נושא :  איזה מזל כוכבים הוא בעל הסיכוי הגבוה ביותר להפוך לפסיכופת?

כדי למקסם את תקופת המזל הזו, הקופים יצטרכו להישאר ערניים לסביבתם ומוכנים לקפוץ על הזדמנויות. טיפוח רשת חברתית דינמית ושמירה על תקשורת יכולים לפתוח דלתות לא חשודות. זה גם זמן טוב ללמוד מיומנויות חדשות שיכולות להיות שימושיות מאוד לעתיד.

המהפך של החזיר

באשר לסימן של חזירהתקופה שלאחר ה-11 במאי מצביעה על שינוי עמוק., השפעות כוכביות יכוונו את החזירים להתבוננות פנימית מיטיבה, שממנה יכולה לפרוח התחדשות פנימית. התפתחות אישית זו מבשרת גם על שינוי באופן שבו הם ניגשים למערכות היחסים שלהם ולרווחתם הרגשית. החזירים יתחילו דרך לעבר שלווה רבה יותר וסיפוק אותנטי יותר.

יהיה זה נבון עבור חזירים לנצל את ההתחדשות הזו על ידי התחברות מחדש לתשוקותיהם האמיתיות ולקחת את הזמן לטפל בגופם ובנפשם. מעבר אסטרולוגי זה הוא קריאה להתבוננות אך גם לפעולה קונקרטית לקראת חיים התואמים יותר את ערכיהם העמוקים. אמצו את השינויים בחן ובאופטימיות, שכן הם תחילתם של ימים שמחים ומספקים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.