על פי האסטרולוגיה הסינית, ישנם שלושה מזלות שיכולים לצפות חדשות שיחממו את הלב.

בקהילה העצומה והמרתקת שלגלגל המזלות הסינילכל סימן מאפיינים, זיקות ותכונות אישיות משלו., לצורך מחקר אסטרולוגי זה, נשפוך אור על שלושה סימנים סיניים אנשים בעלי סבירות גבוהה לקבל חדשות שיחממו את הלב. בואו נסתכל על סימנים אלה ומדוע הם יכולים להפיק תועלת מהזדמנות כזו.

השור: רציני וחרוץ

קודם כל, יש לנו בקרידוע גם בשם Bufale באזורים מסוימים., סימן זה משויך ל התמדהרצינות ומוסר עבודה גבוה., השור נוטה להיות שותף אמין בכל המצבים ותמיד ניתן לסמוך עליו שיספק תמיכה מוצקה לסובבים אותו. הודות לתכונות יקרות ערך אלה הוא יכול לצפות קבלת חדשות מנחמות בחייך.

מחוזקים על ידי קווי חשמל לשנת 2022

נראה שהמחזור האסטרולוגי הסיני השנה מעדיף את השור, מביא לו אנרגיות חיוביות ומגביר את סיכויי ההצלחה שלו במאמציו האישיים והמקצועיים. השנה יכול גם לראות הרבה שור למצוא אתבאהבה או לגבש מערכת יחסים קיימת, באמצעות תאימות אהבה עם כמה אנשי מפתח.

הנמר: מנהיג כריזמטי

הסימן הסיני השני שיכול לצפות לחדשות טובות הוא הנמר. סימן זה מתואר לעתים קרובות כאמיץ, נועז וכריזמטי, בעל אינסטינקט מנהיגותי חזק. הנמר מושך אחרים באופיו הנלהב ובהתלהבותו חסרת הגבולות, מה שהופך את השפעתו למדבקת ומאפשר לו לעתים קרובות להשפיע באופן משמעותי על אלה שחוצים את דרכה.

פוטנציאל להישגים גדולים

התקופה הנוכחית מיטיבה עם הנמר בכל הנוגע להישגים מקצועיים ואישיים משמעותיים. אנשים שנולדו תחת סימן זה עשויים להיתקל בהזדמנויות מיוחדות להפגין את כישרונותיהם ומומחיותם, ובכך לבדל את עצמם כמובילים בתחומם. בנוסף חיי הרגש של הנמרים יכול לקבל תפנית מאושרת, כפי שהם מוצאים קשר רגשי ורוחני עמוק עם מישהו מיוחד.

הארנב: עדינות ודיפלומטיה

סוף סוף הארנבהידוע גם בשם ארנבת, הוא הסימן הסיני השלישי שיכול לצפות חדשות טובות נוגעות., מזל זה קשור בדרך כלל לטוב לב, עדינות ואמפתיה, מה שהופך את הילידים שלו למגנטים אמיתיים עבור אלה המחפשים שלווה ונחמה בחיי היומיום שלהם. יש להם גם דיפלומטיה רבה, יכולת המאפשרת להם לנווט בקלות גם במצבים המסובכים ביותר.

באותו נושא :  מדוע הוא המזל האסטרולוגי הזה הכי פחות אהוב בגלגל המזלות?

הזדמנויות ביחסי אנוש

לאנשים שנולדו תחת סימן הארנב יש סיכוי גדול להקים בריתות ועמותות חדשות בחודשים הקרובים. בין אם מבחינה מקצועית או אישית, כישורי התקשורת שלהם ואופיים הצנוע ימצבו אותם כשותפים מוערכים ביותר. הגלגל המזלות הסיני גם חוזה כי מעגלים חברתיים חדשים יכול לספק ארנבים עם הזדמנויות מרגשות כדי לשפר את איכות החיים שלהם ואת האושר הכללי.

משולשי ההתאמה בין שלושת הסימנים הללו

מעניין לציין כי השור, הנמר והארנב מהווים את אחד המפורסמים " משולשים " של תורת הזיקה של האסטרולוגיה הסינית. תפיסה מתקדמת זו מבוססת על הרעיון ששילובים מסוימים של שלושה מזלות הם הרמוניים במיוחד הן מבחינה רגשית והן מבחינה רוחנית, ובכך מקדמים שיתופי פעולה פוריים ותומכים בתחומי חיים שונים. הנה כמה דוגמאות למשולשים אחרים:

  • החולדה, הדרקון והקוף
  • העז, החזיר והארנב
  • הנחש, התרנגול והשור
  • הסוס, הכלב והנמר

השור, הנמר והארנב הם אפוא שלושת המזלות הסיניים שיכולים לצפות לחדשות טובות על פי תחזיות האסטהיסטוריה סינית. ילידי סימנים אלה יוכלו להסתמך על נקודות החוזק שלהם כדי להשיג את מטרותיהם ולנצל את ההזדמנויות שיוצעו להם בתקופה זו. העובדה שהם גם יוצרים משולש תאימות מגבירה עוד יותר את סיכויי ההצלחה שלהם ביחסים הבין-אישיים שלהם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.