עייפות עצומה תשפיע על 2 המזלות הללו בימים האחרונים של השנה, על פי האסטרולוגיה הסינית

השנה רק הגיעה לסיומה ויחד איתה, נראה שעייפות מסוימת נכנסה לרבים מאיתנו. אבל האם זה באמת מפתיע? אחרי הכל, סוף השנה הוא לעתים קרובות שם נרדף ללחץ ולשגרה תזזיתית בין הכנות לחגים לבין חשבון נפש על מה שהשגנו, או לא, בשנים-עשר החודשים האחרונים. מה אם עייפות זו הייתה קשורה גם למזל האסטרולוגי שלנו? על פי האסטרולוגיה הסינית, שני מזלות במיוחד מושפעים יותר מהאחרים ממצב זה של עייפות. ה חולדה ו כלב נראה שהם הקורבנות העיקריים של עייפות עצומה זו בימים האחרונים של השנה.

הייחודיות של החולדה והכלב באסטרולוגיה הסינית

כדי להבין טוב יותר את השפעת האסטרולוגיה על מצבנו הפיזי והנפשי, חשוב להכיר כמה הבדלים בין כל אחד מהמזלות. האסטרולוגיה הסינית מבוססת על מחזור של שתים עשרה שנים, וכל שנה מקבילה לחיה אחרת. המאפיינים של בעלי חיים אלה עוזרים לקבוע את אישיותנו, חוזקותינו וחולשותינו.

העכברוש: שאפתן וערמומי

החולדה היא הסימן הראשון של גלגל המזלות הסיני. היא קשורה לאינטליגנציה, ערמומיות ושאפתנות. אנשים שנולדו תחת סימן זה הם בדרך כלל חרוצים מאוד ויכולים לפעמים נוטים להיות חומרניים. הם אוהבים לצבור רכוש ולחיות בנוחות. החולדה ידועה גם כמתקשרת טובה ונהנית מאוד מחברתם של אחרים.

הכלב: נאמן ומגן

הכלב הוא המזל האחד עשר של גלגל המזלות הסיני. הוא מסמל נאמנות, כנות ואמפתיה. אנשים שנולדו תחת סימן זה יש אישיות חזקה לעשות את זה נקודה של כבוד כדי להגן על יקיריהם. הם לוחמים אמיתיים והם לא נרתעים משום קושי. ישרים וצודקים, כלבים תמיד מוכנים לעזור ולשנוא עוול.

מדוע החולדה והכלב עייפים במיוחד בסוף השנה?

מצב העייפות אצל החולדה והכלב מוסבר בעיקר על ידי אופיים השאפתני ותמיד מחפשים לרצות אחרים במהלך עונת החגים. הנה כמה סיבות מדוע שני סימנים אלה עשויים להיות עייפים יותר:

  1. צורך תמידי להצליח ופחד מכישלון: הן עבור החולדה והן עבור הכלב, החיפוש התמידי הזה אחר הצלחה יכול להפעיל לחץ ניכר על כתפיהם, במיוחד כשמדובר בארגון חגיגות סוף השנה. הרצון שלהם לספק את האורחים שלהם ואת האובססיה שלהם לפרטים יכול בסופו של דבר להתיש אותם הן נפשית והן פיזית.
  2. דאגות פיננסיות: עבור שני סימנים אלה, סוף השנה מסומן לעתים קרובות על ידי שאלות פיננסיות, שכן החולדה היא מאוד חומרנית מקרן, בעוד הכלב נוטה להיות נדיב במיוחד עם יקיריו.
  3. הצורך לעשות טוב: למרות האנרגיה חסרת הגבולות שלהם, החולדה והכלב צריכים לראות תוצאות קונקרטיות במעשיהם. כתוצאה מכך, הם יכולים בקלות ליפול קורבן ללחץ מוגבר כאשר מתמודדים עם המנדטים השונים הקשורים לתקופה זו של השנה, כולל הצורך למצוא את המתנות האידיאליות עבור קורקינטים, חברים, גיבורים ובני משפחתם במהלך האפשרי בסופו של דבר.
באותו נושא :  חודש חדש, אהבות חדשות (יום שישי, 1 בדצמבר), לגלות את המזלות שימצאו את הנפש התאומה שלהם

כיצד לנהל עייפות זו?

כדי לעבור את התקופה הקשה הזו ולהימנע מלהיכנע לתשישות, חשוב להיות מודעים לרגשות שלך. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לחולדה ולכלב להתמודד טוב יותר עם העייפות העצומה הזו:

  • הפגיןחמלה עצמית ולקבל את העובדה שאתה לא תמיד יכול להיות מושלם. חשוב לדעת לתעדף ולא לרצות לשלוט בהכל.
  • הפחתת הקצב על ידי התאוששות שעות שינה והימנעות מחריגות בתקופה זו כדי לא להתיש עוד יותר את הגוף.
  • תרגול א פעילות גופנית סדירהאשר יכול לעזור להקל על מתח ולעזור להחזיר את האיזון בגוף ובנפש.,
  • לתת לעצמך רגעים של רגיעהכגון אמבטיה חמה, קריאת ספר טוב או התמקדות מחדש בנשימה שלך, על מנת להתנתק מהלחץ היומיומי ולנהל טוב יותר את הרגשות שלך.,

ביחסי ציבורעל ידי מודעות לחולשות הללו הקשורות למזל האסטרולוגי שלהם, החולדה והכלב יוכלו לתפוס את סוף השנה בשלווה רבה יותר ולנצל את השיעורים שהאסטרולוגיה הסינית מביאה להם. זכרו שאין שום דבר מביש בלהיות עייפים – חשוב להקיף את עצמכם באנשים שתומכים ומבינים שאתם יכולים לנסות להשלים את הקיבולת של עומס העבודה שלכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.