עידן חדש מתחיל ב -23 בינואר עבור שני המזלות הללו

בעוד שנת 2022 עדיין חדשה לגמרי, כמה סימנים אסטרולוגיים עומדים לחוות מהפכה אמיתית בחייהם החל מה-23 בינואר. אכן, שניים מהם בולטים ונהנים מאנרגיה חדשה זו כדי לנוע קדימה יחד ולראות את גורלם מתהפך בדרך חיובית. גלה איזה צמד מנצח לוקח את ההובלה תחת חסות אסטרלית חדשה זו.

הזוג המוצג: גדי ודלי

זה לא פחות מאשר זוג שנוצר על ידי גדי ודלי. שני מזלות אסטרולוגיים אלה חולקים מאפיינים משותפים כאשר כל אחד מביא מגע ייחודי ומשלים משלו. בכך הם יפיקו את המרב מההזדמנויות שמציעה תקופה זו, וינפצו את הפלופ הפוטנציאלי שניתן היה לראות בסימנים אחרים.

בצד של מזל גדי

עבור ילידי מזל גדי, הקפדה וארגון הם צו השעה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. אבל זה לא הכל: ההתמדה והשאפתנות שלהם גם מאפשרות להם להיות עמידים מול מכשולים. כל הנכסים הללו יועצמו החל מה-23 בינואר, ויעודדו את בני מזל גדי ללכת רחוק יותר במימוש הפרויקטים והחלומות שלהם.

כשמזל דלי לוקח את ההובלה

למזל דלי יש גם איכויות שיובלטו בתקופה משגשגת זו: הצד היצירתי והיצירתי שלהם יתעצם, כמו גם היכולת שלהם לנקוט יוזמות נועזות. ילידי מזל זה יוכלו לנצל אנרגיות אלה כדי לדחוף את גבולותיהם ולהמציא את עצמם מחדש ללא הרף ללא חשש מהאתגרים המתעוררים.

הטנדם האסטרולוגי של 23 בינואר בחזית

כעת, השילוב גדי-דלי נמצא באור הזרקורים, ותופס מקום בולט בתהפוכות הגדולות של שנת 2022. טנדם זה מוכיח את עצמו כראוי עוד יותר לעניין כאשר הוא מתערב ב הקשר אסטרלי מוזר למדימסומן במיוחד על ידי מעברים פלנטריים התורמים לשינויים משמעותיים בתחומים רבים.,

תמיכה בלתי צפויה מכוכבי הלכת

בתחילת השנה, מספר כוכבי לכת מצהירים על נוכחותם ומציעים את תמיכתם לצמד האסטרולוגי. לפיכך, מרס מציע את כוחו ונחישותו כדי לאפשר לשני המזלות לנוע קדימה בביטחון ובאומץ, בעוד יופיטר מוסיף קורטוב של מזל ואופטימיות כדי להתמודד טוב יותר עם מצבים חדשים.

באותו נושא :  בסוף ינואר תתדפק הזדמנות כלכלית על דלתם של שני המזלות הללו

פרק מקצועי ואישי חדש

  • מקצועית הזדמנויות הקריירה מתרבות עבור שני האלופים שלנו, שנהנים מדחיפה מהכוכבים כדי לקבל החלטות מפתח, לנצל הזדמנויות ולטפס בסולם. שיתוף פעולה מוצלח, קידום או הסבה: הכל אפשרי בזמנים נוחים אלה.
  • ברמה האישית צמד זה יכול גם לסמוך על רטטים אסטרליים שיחשבו מחדש על חיי הסנטימנטליות והידידות שלהם, ויובילו למפגשים בלתי נשכחים, רגעים חזקים וחזון מחודש של אהבה וידידות.

מה לגבי שאר המזלות האסטרולוגיים?

שני בני לווינו אינם היחידים הנתונים להשפעות אסטרליות, רחוק מכך. בעוד שחלקם עשויים להרגיש השפעה דומה, אם כי פחות אינטנסיבית, אחרים צריכים להתכונן לצלוח את הסערה. גם השנה, כל אחד יצטרך לאלף את גורלו בהתאם לתצורות האסטרליות הספציפיות לאישיותו ולמפת הלידה שלו.

מאזניים ועקרבים: זמנכם יגיע

אין להתעלות על מאזניים ועקרב, גם אם הייתה להם התחלה סוערת ומורכבת יותר של השנה. יש גם אתגרים לפניהם, שחלקם יהיו תלויים ביוזמות של צמד הכוכבים שלנו. אל דאגה, המאמצים שלכם יתוגמלו ורגע התהילה שלכם יגיע מתישהו בשנת 2022.

לסימנים האחרים: פנורמה מנוגדת

  • בני מזל טלה ושור יכולים לצפות לתהפוכות בתחומים מסוימים של חייהם, עם עליות ומורדות פוטנציאליים להתמודד איתם במהלך השנה.
  • באשר למזל תאומים ולסרטן, הם יצטרכו להיות בעלי הבחנה כדי לא להיות מוסחים על ידי אירועים חיצוניים שעלולים להסיח את דעתם מהמטרות האישיות שלהם.

בקיצור, שנת 2022 מבטיחה להיות עשירה בהתפתחויות ותהיה אבן דרך לשינויים הרבים שהיא תחל ב-23 בינואר. קפריקוRNES ודלי נמצאים בעמדה קוטבית כדי להפיק תועלת מההתלהבות האסטרלית הזו, אבל גם למזלות האחרים של גלגל המזלות יהיו חלק מההפתעות והאתגרים שלהם להתגבר עליהם. מילת המפתח: לדעת להסתגל ולסמוך על הכוכבים המכוונים את גורלנו.

באותו נושא :  האושר סוף סוף מגיע מיום ראשון, 18 בפברואר עבור 3 המזלות האסטרולוגיים האלה
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.