סנאפצ’ט רוצה לגרום לך לשלם כדי לתקן את הטעויות שלך

אפליקציית ההודעות המיידיות, המתפתחת ללא הרף, מתפתחת ללא הרף סנאפצ’ט מפתיע שוב עם כניסתה של תכונה אטרקטיבית: תיקון הודעות לאחר שנשלחו. עם זאת, לכלי החדש הזה יש מחיר, מכיוון שהוא מכוון ספציפית למנויים סנאפצ’ט+. תכונה חדשה זו משמשת כאבן הפינה של העדכון האחרון של האפליקציה, ומציעה אסטרטגיה שבה תכונות מסוימות הופכות להרשאות בתשלום. בואו נסתכל על האופן שבו סנאפצ’ט מתכוונת להגדיר מחדש את חוויית התקשורת המקוונת באמצעות עדכון בלעדי זה.

תיקון בקצות אצבעותיך… למנויים

התכונה החדשה של סנאפצ’ט+ מאפשר למנויים לחזור על צעדיהם ולתקן הודעות שנשלחו. יותר מסתם עריכה, זהו צעד גדול קדימה באינטראקציה מקוונת, המאפשר לשנות תוכן לאחר שליחתו. אבל תיזהרו, חופש התיקון הזה שמור אך ורק לחברים של סנאפצ’ט+משאיר משתמשים סטנדרטיים עם המערכת הישנה.,

כמה לתקן הודעה?

למותרות של היכולת לתקן את ההודעות שלך יש מחיר: NIS 17.96 לחודשאו למי שמעדיף התחייבות שנתית, בקירוב 180 ₪. סכום זה לא רק פותח את תכונת התיקון, אלא גם מתמצת מגוון שלם של כלים והרשאות המעשירים את חוויית סנאפצ’ט.

יותר מסתם תיקון הודעות

מנוי סנאפצ’ט+ אינו מוגבל לתכונת התיקון בלבד. למנויים יש אפשרות אטרקטיבית לשחזר הלהבה אבדה פעם בחודשתכונה שתשמח את אוהבי הפסים., מלבד להבה ותיקון, בונוסים אחרים כגון תגים בלעדיים ומסננים מותאמים אישית כלולים עבור המשתמשים הנאמנים ביותר.

העתיד הלא ברור של הבלעדיות

אם אתה מתקן הודעות ב- סנאפצ’ט היא עכשיו פריבילגיה של מנויים סנאפצ’ט+קיימת אי ודאות לגבי זמינותו העתידית., הפלטפורמה יכולה, כמו התכונות הקודמות שלה, לפתוח את הכלי הזה לכל המשתמשים. זו נותרה השערה שיש לעקוב אחריה, מכיוון שהיא יכולה להגדיר מחדש את כללי התקשורת הדיגיטלית שלנו.

באותו נושא :  הטריקים המדהימים האלה לתיקון גרביונים מסובבים
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.