סמל חדש מופיע בוואטסאפ, הנה מה שעומד מאחוריו

התכוננו להוסיף מגע של חיבה לשיחות WhatsApp שלכם עם תכונה חדשה שמבטיחה לשפר את הנגישות בתוך האפליקציה. סמל לב חדש בקרוב יהיה זמין בכרטיסייה “שיחות”, המאפשר למשתמשים לבחור סנטימנטליזציה אנשי הקשר הפופולריים ביותר שלהם להתקשר אליהם בקלות. קראש על המועדפים שלכם שמבשר על עידן מהיר ונוח של מועדפים, ודוחף עוד יותר את הארגונומיה אליה התרגלנו עם WhatsApp.

לבבות בלשונית “שיחות” בוואטסאפ

בעולם הדינמי של אפליקציות המסרים, וואטסאפ מחפשת כל הזמן דרכים להקל על המשתמשים שלה באינטראקציה. הנה הם, מציגים סמל לב חדש בכרטיסייה “שיחות”. התוספת הקטנה הזו היא לא רק דקורטיבית; הוא נועד לאפשר למשתמשים לסמן את אנשי הקשר המועדפים עליהם כמועדפים. בדרך זו, אתה כבר לא צריך לחפש דרך ההיסטוריה כדי למצוא את אלה שאיתם אתה מתקשר הכי הרבה; הם יהיו ממש בהישג יד, פשוטו כמשמעו.

זה אינטואיטיבי: הקש על הלב לצד איש קשר ברשימה כדי להדגיש אותו. לאחר סיומם, אלה אנשי קשר מורשים ישבו בראש רשימת השיחות לגישה מיידית ולא תבזבזו עוד זמן בחיפוש אחריהם. מדובר בחיסכון משמעותי בזמן והוכחה לכך שוואטסאפ יודעת להקשיב לצרכי המשתמשים שלה.

הד לקיבעון חתולים

אם אתם כבר מעריצים של WhatsApp, ייתכן שאתם מכירים את התכונה המאפשרת לכם לצרף צ’אטים לראש רשימת השיחות שלכם. ניתן להצמיד עד שלושה חתולים, הודות ל באג. סמל הלב החדש הוא חלק מקו זה של התאמה אישית וארגון מעשי. אבל במקום אצבע, בלב שלם תוכלו להביע את העדפתכם לאנשי קשר מסוימים בשיחות שלכם, ולהוסיף נופך רגשי למחווה הזו.

תאריך השקה: נדרשת סבלנות

אז מתי תוכלו להתחיל לחלק לבבות לאנשי הקשר האהובים עליכם? התשובה עדיין לא ברורה. התכונה נצפתה ב אנדרואיד בטא של וואטסאפ, מה שמעיד על כך שהבדיקות בעיצומן. עם זאת, לוח הזמנים להכללה בגרסה הרגילה עדיין אינו ברור. תקופת הבדיקה עשויה להשתנות, ו-WhatsApp נשארת מעודכנת בפרטים. עם זאת, הישארו מעודכנים: אם גרסת הבטא תצליח, בוודאי לא יעבור זמן רב עד שהלבבות יתחילו לפעום על מסך הסמארטפון שלכם.

באותו נושא :  כפתור חדש בסטטוס WhatsApp מופיע. הנה הוא
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.