סכסוך משפחתי שתוכנן בסביבות ה-15 במרץ נוגע ל-3 סימנים אסטרולוגיים

בחיים, זה נפוץ להיתקל במצבים שקשה להתמודד איתם, במיוחד כשמדובר בקונפליקטים משפחתיים. בסביבות 15 במרץ, סכסוך כזה יכול להתעורר, במיוחד להשפיע על כמה אנשים בהתאם לסימן האסטרולוגי שלהם. שלושה סימנים יושפעו בעיקר מאירוע קשה זה. מהם אותם סימנים ומדוע צפוי עימות זה? בואו נפענח יחד את הרמזים האסטרולוגיים הקיימים לתקופה מורכבת זו.

מה מעורר את הסכסוך המשפחתי הזה? רמזים אסטרולוגיים

כרגע נראה שהכוכבים מיושרים בצורה כזו שתגרום למצב עדין ברמה המשפחתית. זה לא רק בגלל שאנחנו מתקרבים לירח המלא או בגלל שחלק מכוכבי הלכת נמצאים בנסיגה. האשם האמיתי כאן יהיה מאדיםכוכב העשייה, האנרגיה והקנאה, המתנגש עם סימני ההתנגדות ובכך יוצר מתחים פוטנציאליים בתוך המשפחה.,

מאדים, במצב שלילי, נוטה להחריף את הרגשות שלנו ואת האימפולסיביות, מה שהופך את זה סביר יותר כי קונפליקטים יתעוררו. יתר על כן, ההיבט שלו עם כוכבי לכת אחרים כמו אורנוס ופלוטו כנראה מחזק את ההשפעה המטרידה הזו.

השפעת שבתאי ונפטון

בין שאר השחקנים בשמיים, יש לקחת בחשבון גם את שבתאי ונפטון, אשר, באמצעות האינטראקציה שלהם עם מאדים, מדגישים עוד יותר את האפשרות של סכסוך במשפחות.

שבתאי, סמל להגבלה וקפדנות, במערכת יחסים מושכת עם מאדים יגביל את יכולתנו לנהל נכון את רגשותינו ולמתן את האימפולסיביות שלנו, ובכך יהפוך את המצב למורכב ובלתי יציב יותר. נפטון, כוכב החלומות והאשליות, יוצר אקלים של בלבול על ידי טשטוש הקווים לתפוס דברים בבהירות כאשר הוא ממוקם בצורה גרועה.

התמהיל של ההשפעות האסטרולוגיות השונות הללו מוביל אותנו אפוא לתקופה מתוחה פוטנציאלית ברמה המשפחתית סביב ה-15 במרץבמיוחד עבור שלושה מזלות אסטרולוגיים.,

שלושה סימנים בלב המתיחות

שלושת הסימנים הללו הם: תאומים, בתולה וקשת. לא רק שהם קשורים ישירות למאדים בתקופה זו, אלא שהם גם חווים כמה היבטים משבשים אחרים מכוכבי לכת אחרים שרק מגבירים את רגישותם לקונפליקט. הנה הסיבה שכל אחד מהסימנים הללו יכול להיות מושפע מהאירוע הקשה הזה שממחיש את הקשר המורכב בין הכוכבים לחיינו האישיים.

באותו נושא :  חופשת הקיץ מביאה כמה הפתעות נחמדות עבור 4 המזלות האסטרולוגיים האלה

1. תאומים

עבור ילידי מזל תאומים, תקופה זו תהיה מסומנת על ידי עצבנות מוגברת. אכן, האקלים האסטרלי הנוכחי נוטה לגרום לכם להיות יותר עצבניים וחסרי סבלנות. האימפולסיביות שלך יכולה להיות מקור לקונפליקט, במיוחד עם בני משפחה.

2.מזל בתולה

גם ילידי מזל בתולה אינם חסינים מפני תקופה מורכבת זו. מושפעים ממאדים ושבתאי בהיבט רע, הם יכולים להראות את עצמם לא גמישים ונוקשים במערכות היחסים המשפחתיות שלהםובכך ליצור מתחים עם המעגל הקרוב שלהם., אי הבנה הדדית בין הצדדים השונים יכולה גם להפוך את התקופה הזו למאתגרת מבחינה רגשית.

3.מזל קשת

מזל קשת מושפע מאוד גם מהיבטים אסטרולוגיים מתוחים אלה. ואכן, האחרון יכול להוביל לעלייה ברגישות אצל בני מזל קשת, אשר בקלות ירגישו פגועים או נעלבים על ידי מילים מסוימות של יקיריהם. זה יועצם עוד יותר על ידי ההיבט המרושע של אורנוס במזל קשת, מה שיוביל לחוסר דיפלומטיה ונגיעה של הבלתי צפוי במהלך דיונים שעלולים להוביל לסכסוך משפחתי.

איך לצאת מהקונפליקט הזה: עצות לכל סימן הנוגע בדבר

הכוכבים לא רק מביאים חדשות רעות. הם גם מספקים מפתחות לשיפור המצבים האישיים שלנו וניהול המתחים שהם מייצרים. הנה כמה טיפים ספציפיים לילידי תאומים, בתולה וקשת.

למזל תאומים

    • למד כיצד למתן את התגובות שלך: כדי להימנע מלעורר קונפליקט משפחתי, נסו לקחת את זה על עצמכם ולשלוט באימפולסיביות שלכם. במצבים מסוימים, עדיף לקחת צעד אחורה מאשר לתת לרגשות שלנו לדבר בלי לחשוב על ההשלכות.
    • תקשורת ברורה: בשביל הימנעו מאי הבנות ואי הבנות, היו קשובים יותר לאופן שבו אתם מתקשרים עם הסובבים אתכם. זה יהיה המפתח לשמירה על ההרמוניה המוכרת.

לילידי מזל בתולה

    • שחררו: מציאת איזון בין תקיפות וגמישות ביחסים משפחתיים חיונית כדי למנוע מתחים מיותרים.
    • היו אמפתיים: נסו להבין את נקודת המבט של כל אחד מבני המשפחה המעורבים בסכסוך. היו אדיבים לרגשות של אנשים אחרים.
באותו נושא :  יום שבת הראשון בחודש מרץ מביא תחזית פיננסית חדשה עבור 3 מזלות אסטרולוגיים

לבני מזל קשת

  • שימו את הגאווה בצד: התנהגות גאה ורגישה, רק תתדלק מתחים בתוך המשפחה. במקום זאת, נסו להיות צנועים וביקורתיים כלפי עצמכם.
  • אל תשכחו ערכי משפחה: קחו קצת זמן להתמקד מחדש באהבה, בתמיכה ובטוב הלב שנפוצים בתוך המשפחה. זה יעזור לך להגיב טוב יותר למצבים מתוחים.

למרות שתקופה זו סביב 15 במרץ עשויה להיות מסובכת עבור שלושת המזלות האסטרולוגיים הללו, אל לנו לאבד תקווה בפתרון סכסוכים משפחתיים. על ידי ביצוע טיפים אלה ולהישאר קשובים לתנועות השמימיות המשפיעות על חיי היומיום שלנו, יהיה קל יותר למצוא אווירה שלווה והרמונית בבתינו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.