סימנים סיניים שימצאו הרמוניה באהבה (10 בינואר), גילויי הורוסקופ

יש קשר חזק בין סימנים סיניים לאהבה. בכל שנה, 10 בינואראנו חוגגים את יום האוהבים הסינים, זמן טוב לנתח את מערכות היחסים שלנו ולגלות מהם השילובים האסטרולוגיים הטובים ביותר למציאת הרמוניה באהבה., במאמר זה נחקור את גילויי ההורוסקופ הסיני במספר תחומים, כולל זה של גפרורהידידותהבאהבהכמה נאמנות ו השותף.

איך להבין סימנים סיניים ואהבה?

האסטרולוגיה הסינית מבוססת על מחזור של 12 שנים, המיוצג על ידי 12 בעלי חיים: חולדה, שור או שור, נמר, ארנב או ארנבת, דרקון, נחש, סוס, עז או כבש, קוף, תרנגול, כלב וחזיר. לכל אחד מהסימנים הללו יש מאפיינים ספציפיים מאוד המשפיעים על האישיות והיחסים שלנו.

החולדה ואהבתה

החולדה היא סימן מאוד אינטליגנטי וערמומי, שיכול להקשות על חלק להבין. אף על פי כן, הוא כורת בריתות מצוינות עם הדרקון והקוף, שני סימנים חכמים ויוזמים כמוהו. העכברוש, הדרקון והקוף יוצרים שלישייה הרמונית מאוהבתמסוגל להתמודד עם אתגרים יומיומיים עם כושר המצאה.,

השור או השור וזיקותיו האהובות

השור הוא סימן סיני חרוץ ורציני מאוד, מופנם למדי ולא מאוד מופגן באהבה. לכן הוא מסתדר טוב במיוחד עם ילידי התרנגול והנחש, שיודעים להעריך את קביעותו ונאמנותו. השור, התרנגול והנחש חולקים מערכת יחסים יציבה ויציבהעם דגש על בטיחות ופיתוח מקצועי.,

הנמר ובריתות האהבה הטובות ביותר שלו

נועז ומקסים, הנמר אוהב להיות במרכז תשומת הלב ולעורר הערצה. ב"הכלב והסוס" הוא מוצא חברים חברותיים והרפתקנים כמוהו, המסוגלים לעמוד בקצב התזזיתי שלו. ביחד הנמר, הכלב והסוס מטפחים תשוקה משותפת לספורט ולפעילויות מהנות.

אהבה והרמוניה על פי האלמנטים

לכל אחד מ-12 בעלי החיים יש גם יסוד: עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. למזלות הסיניים יש אפוא ממד כפול המשפיע על התאמת האהבה שלהם. הנה כמה דוגמאות ליחסים הרמוניים בהתאם לאלמנטים:

  • עץ סרטן (חולדה, נמר או דרקון) ואדמה גדי (שור, נחש או תרנגול), בעלי ברית משלימים
  • אש שור (נחש, סוס או קוף) ומי עקרב (חולדה, שור או חזיר), צמד נלהב וחושני
  • אריה המתכת (כבש, כלב או ארנב) ואוויר הדלי (נמר, קוף או תרנגול), איחוד מגרה וכריזמטי
באותו נושא :  בחודש אפריל, 4 המזלות הללו יחוו עושר שאין שני לו

להבין טוב יותר את הסימן שלך כדי לקדם הרמוניה באהבה

חקר הזיקות בין מזלות סיניים מאפשר לנו להבין טוב יותר את הצרכים הספציפיים שלהם ולזהות אנשים שעשויים להתאים לנו רגשית. עם זאת, חשוב לא לצמצם את פוטנציאל האהבה שלנו לרשת קריאה זו בלבד. אמנות החיים המשותפים תלויה גם בערכים שלנו, בהיסטוריה האישית שלנו וביכולת שלנו להסתגל זה לשוני של זה.

הסודות הגדולים של האהבה על פי ההורוסקופ הסיני

ההורוסקופ הסיני עשיר בשיעורים לחיות את חיי האהבה שלנו במלואם ולנצל את ההזדמנויות שצצות שנה אחר שנה. בואו נסתכל על כמה מהסודות האלה:

חשיבות הנישואין ביחס למחזורי הירח

הירח מייצג נשיות ואהבה באסטרולוגיה הסינית. נישואין שנחגגו בזמן מולד הירח ימוקמו אפוא תחת סימן של שגשוג, פוריות ואושר.

השפעת עונות השנה על השלבים המרכזיים בחיי האהבה שלנו

מעבר לזיקות בין הסינים הסינים, יש גם קשר אינטימי בין מערכות היחסים שלנו לבין מחזורים עונתיים. נערת עצי הליים, למשל, מסמלת את ראשיתה של ניצני האהבה; ואילו ארוסי השנה בפניני האהבה מייצגים את המעבר מתשוקה למחויבות. זהו מידע בעל ערך עבור כל זוג המחפש צמיחה.

ידידות ושותפות לדבר עבירה כבסיס למערכת יחסים רומנטית הרמונית

בעוד תשוקה ורגש חשובים במערכת יחסים, חשוב לזכור כיידידות ושותפות לדבר עבירה לשחק תפקיד מכריע במשך ואיכות הקשרים הרגשיים שלנו. הם עמוד איתן להישען עליו בזמנים של מערבולת רגשית או קונפליקט.

ללמוד לטפח תכונות אלה חיוני כדי לחיות את אהבתנו במלואה, ללא קשר למזל הכוכבים שלנו. אכן, הבנה טובה עם בן זוגך מאפשרת לנו ליצור תקשורת כנה ופתוחה, לחלוק את הערכים והרצונות שלנו, ולקבל את ההבדלים המעשירים זה את זה.

נאמנות כבסיס למערכת יחסים מאוזנת

היו נאמנים לעצמכם ולאחריםזה לכבד את המחויבות שלנו לאהבה ולקחת באופן מלא את חלקנו באחריות הזוגית. זה כרוך להיות קשוב לצרכים ולציפיות של בן הזוג שלנו, לתמוך בהתפתחות האישית שלהם ולטפח את התפתחות הקשר הרגשי שלנו.

באותו נושא :  החל מה-22 בינואר, עידן של שמחה נפתח עבור שלושת המזלות הללו

נאמנות היא לא רק בלעדיות מינית: היא גם קשורה לנאמנות, כנות ומסירות שלנו לאדם שאנחנו אוהבים. על ידי טיפוח סגולה חיונית זו, אנו משתתפים באופן פעיל בפריחה של סיפור האהבה שלנו וחיינו המשותפים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.