סימנים אלה מוכיחים מדעית כי החברות שלך נשברה

חברויות אורגות את מרקם הרווחה הרגשית שלנו, אבל מה קורה כשהקשרים האלה מתפרקים? לזהות הכתובת על הקיר של ידידות מקרטעת ולדעת איך לשים לה קץ יכולה להיות מורכבת וכואבת. מאמר זה מדריך אתכם בסמנים של חברות שבורה ומציע לכם דרכים לסגור פרק קשה בחיים, כל זאת במטרה לשמור על האיזון הרגשי שלכם.

הסימפטומים של ידידות באבדון

כאשרשיווי משקל חילופי הדברים כבר לא שם, ואתה כל הזמן מוצא את עצמך בקצה השני של המטוטלת, הגיע הזמן להטיל ספק בהדדיות של החברות שלך. אחד מערכת יחסים חד צדדית אולי הסימן הראשון לכך שקשר החברות מתפורר. עם זאת, א בגידה באמון יכול להרוס את הבסיס שעליו נבנתה מערכת יחסים כזו. בין אם מדובר בסוד שדלף ובין אם לא נתמך ברגע המכריע, מעשים אלה מערערים את מערכת היחסים מבפנים.

בנוסף, אי עמידה במגבלות וה- פגיעה בפרטיות הם עדות נוספת להידרדרות היחסים. בנוסף, יש שליליות מוגזמתפעם אחת להפוך מקור של שמחה לבאר של אנרגיות רעילות., ומה עם האינטרסים השונים? ה חוסר מכנה משותף יכול ליצור פער שקשה לגשר עליו. ה טרגדיות בלתי פוסקות וה-חוסר הקשבה לגבש את תחושת הבידוד בתוך הדיאדה הידידותית עצמה. שיא מצוקת החברות מגיע כאשר אדם מרגיש לא טוב בנוכחות החבר, אינדיקטור שאין להכחישו כי רווחה רגשית נפגעת.

בנייה מחדש לאחר ידידות אבודה

לנוכח התבוננות כזו, כיצד עלינו להגיב? לפעמים, לוקח מרחקים הוא הכרחי, תהליך שעשוי לכלול הפסקת תקשורת והשהיית פרויקטים משותפים. צעד זה, למרות שהוא כואב, הוא לעתים קרובות חיוני כדי להתחיל בעבודת ריפוי אישית. עבור אחרים, הפתרון הטוב ביותר יהיה לקבל את זה שיחה עדינהבטקט ובכנות, אך מבלי ליפול למלכודת של האשמת האחר., ביטוי רגשותיכם ותיאום ציפיות יכולים לעזור לכם להמשיך הלאה בכבוד ובכבוד.

באותו נושא :  מה המשמעות של חץ כפול ב-WhatsApp?

במהלך השתקפות רגשית ורציונלית זו, להיות מלווה על ידי מטפל מקצועי יכולה להיות תמיכה יקרת ערך. בעוד פלטפורמות כמו Psychologue.net יכולות לשמש קרש קפיצה למציאת התמיכה הנכונה, היפתחות למומחיות של פסיכולוג היא צעד אמיץ לקראת בנייה מחדש של עצמך רגשי.

סופה של ידידות הוא אף פעם לא עניין קל, אבל הבנה ופעולה על פי סימנים אלה יכולה להתגלות כצעד לקראת עתיד שליו ומאוזן יותר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.