סוף סוף אנו חושפים את הסימנים האסטרולוגיים התואמים ביותר, לחברות מתמשכת.

חברות היא חוליה יקרת ערך המאפשרת לנו לחלוק את שמחתנו, הצער שלנו ולהתפתח יחד. אבל איך יודעים אם ידידות תהיה מתמשכת ומוצקה? התשובה יכולה להיות בכוכבים!

גלה את הסימנים האסטרולוגיים התואמים ביותר לחברות חזקה והרמונית.

קווי המתאר של אסטרולוגיה וידידות

לפני שצולל לפרטים הספציפיים של כל סימן, כדאי להיזכר בכמה מושגי מפתח של אסטרולוגיה. ואכן, 12 המזלות של גלגל המזלות מחולקים לארבעה יסודות: אש (טלה, אריה, קשת), כדור הארץ (שור, בתולה, מזל גדי), אוויר (תאומים, מאזניים, דלי) ומים (סרטן, עקרב, דגים).

אלמנטים אלו משפיעים על אישיות, רגשות ומערכות יחסים.

בכללי, סימנים של אותו אלמנט מסתדרים היטב אחד עם השניכי הם חולקים תכונות משותפות והשקפה דומה על החיים.

עם זאת, שילובים מסוימים של שלטים מציעים תאימות ידידותית חזקה במיוחד. להלן הבריתות העיקריות להעדפה לידידות מתמשכת.

הכי תואם, לחברות מתמשכת

השילובים הידידותיים הטובים ביותר עבור כל אלמנט

אש: טלה, אריה וקשת

 1. טלה ואריה: שני השלטים הלוהטים האלה חולקים אנרגיה ללא גבול והם תמיד מוכנים להרפתקאות חדשות. הם מסתדרים נפלא ותומכים אחד בשני בפרויקטים שלהם.
 2. אריה וקשת: ליאו מעריץ את החופשיות והאופטימיות של מזל קשת, שבתורו מעריך את הקסם והנדיבות של ליאו. ידידות זו מבוססת על אמון ונאמנות.
 3. קשת וטלה: שני הסימנים מונעים על ידי צורך מתמיד בתנועה ובפעולה. הם אוהבים לחלוק חוויות אינטנסיביות ויודעים איך להניע אחד את השני.

כדור הארץ: מזל שור, בתולה וגדי

 1. מזל שור ובתולה: הסבלנות וההתמדה של מזל שור מוערכים מאוד על ידי בתולה, שבתמורה מביאה את תחושת הניתוח והקפדנות שלה. יחד, הם יוצרים צמד סולידי ומציאותי.
 2. מזל בתולה וגדי: הידידות בין שני הסימנים הללו מבוססת על כבוד הדדי והערצה. תחושת האחריות והפרגמטיות שלהם הופכים אותם מאוד משלימים.
 3. מזל גדי ומזל שור: שני מזלות האדמה חולקים השקפה קונקרטית וחומרית על החיים. ידידותם מבוססת על אמון, יציבות ותמיכה הדדית.
באותו נושא :  יום רביעי, 3 בינואר, טומן בחובו הפתעות רבות לשלטים הללו בחזית הפיננסית...

אוויר: מזל תאומים, מאזניים ודלי

 1. מזל תאומים ומאזניים: שני שלטי אוויר אלו מונעים על ידי צורך לתקשר ולהחליף. שותפותם ניזונה מהתגליות האינטלקטואליות והתרבותיות שהם חולקים.
 2. מאזניים ודלי: היצירתיות והמקוריות של מזל דלי מרתקות את מזל מאזניים, שבתורם מביאים את תחושת האיזון וההרמוניה שלהם. ידידות זו פורחת בפרויקטים חדשניים ורעיונות חדשניים.
 3. מזל דלי ותאומים: שני השלטים מעריכים חילופי דברים מעוררים וויכוחים אינסופיים. הם יודעים לאתגר אחד את השני ולהעשיר אחד את השני בזכות השונות ביניהם.

מים: סרטן, עקרב ודגים

 1. סרטן ועקרב: האמפתיה והרגישות של הסרטן מהדהדות עם מזל עקרב, אשר נלהב באותה מידה וקשור עמוקות לקרובים אליו. ידידות זו מבוססת על אינטימיות רגשית והבנה הדדית.
 2. עקרב ודגים: שני סימני המים מונעים על ידי אינטואיציה רבה ויכולת לחוש את רגשותיהם של אחרים. הם תומכים זה בזה בזמנים קשים ומשגשגים יחד.
 3. מזל דגים וסרטן: הרוך והחמלה של מזל דגים מוערכים מאוד על ידי סרטן, שבתמורה מציע את נאמנותם ומסירותם. ידידות זו חדורת מתיקות ואותנטיות.

אסור להתעלם משילובים בין אלמנטים

אם יש בדרך כלל הבנה טובה של הסימנים של אותו יסוד, בריתות מסוימות בין אלמנטים שונים יכולים גם להוליד חברויות יפהפיות. הנה כמה דוגמאות לשילובים מוצלחים בין אלמנטים:

 • אש ואוויר: אנרגיית האש מזינה את האינטלקט של האוויר, ואילו האוויר מעורר את הדמיון וההתלהבות של האש.
 • אדמה ומים: היציבות של כדור הארץ מביאה עיגון מרגיע למים, בעוד המים מזינים את הרגישות והאמפתיה של כדור הארץ.

לסיכום, אם אסטרולוגיה יכולה לתת לנו לידים כדי להבין טוב יותר את הזיקה שלנו עם אחרים, חשוב לא להגביל את עצמנו לאינדיקציות הללו.

כל אדם הוא ייחודי ויכול לפתח חברויות עמוקות ומתמשכות עם אנשים מכל תחומי החיים. אז, חקור, תכיר אנשים חדשים ותן לאינטואיציה שלך להדריך אותך!

באותו נושא :  בתחילת מרץ, אירוע בלתי צפוי יהפוך את חייהם של 3 מזלות על פיהם
mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.