סוף השבוע של 22 ו -23 ביוני מבטיח מזל ומזל עבור 2 מזלות אסטרולוגיים אלה

לכוכבים צפויות כמה הפתעות בסוף השבוע הקרוב של ה-22 וה-23 ביוני. בעוד שמזלות מסוימים נתקלים ברטטים מסוימים, שור וסרטן נבדלים על ידי השפעה אסטרלית המכריזה מזל ו מזל. בואו נגלה יחד את המסע הקוסמי המבטיח שלהם.

הכוכבים הסתדרו לשגשוג

בבלט השמימי, הימים של 22 ו -23 ביוני מציינים תצורה מסוימת שבה כמה מעברים פלנטריים מציירים בד התורם למזל ולמזל. לחובבי האסטרולוגיה ולחובבי המיסטיקה של הכוכבים, מעניין לציין כי יופיטר, כוכב ההתפשטות והמזל, משחק תפקיד מפתח במהלך סוף השבוע הזה. ההיערכות החיובית שלו עם נפטון מהדהדת יצירתיות והשראה, בעוד שמערכת היחסים ההרמונית עם השמש מעצימה את אנרגיות ההצלחה.

התנועה הנוצצת הזו בשמיים היא כמו דיוקן כוכבי שכולם יכולים להתפעל ממנו, אבל חלקם יתרגשו במיוחד מההשפעות האלה. הרגע האסטרולוגי הרוסי הזה יכול להיות הזדמנות לנקוט יוזמות נועזות או לנצל הזדמנויות פיננסיים בלתי צפוי. נראה שהשפע מרחף באוויר, מוכן להתיישב במקום שבו האנרגיה פתוחה ופתוחה. אז דעו כיצד להקשיב ללחישות היקום!

שור: שטוף באור המזל

עבור מזל שור, הקרקע הפורייה של האפשרויות הופכת למבטיחה עוד יותר במהלך סוף השבוע המיוחס הזה. מזל מעוגן זה ולעתים קרובות קשור לעבודה קשה יראה את פירות מאמציו מוגדלים פוטנציאלית תחת השפעתה של נוגה, כוכב הלכת השליט שלה. מזל שור יכול לשמוח בהיערכות חיובית המציעה פתח לרווחים חומריים או הצלחות מתגמלות.

מזל שור היקר, ראה בכך את הזמן המושלם לקדם את פרויקטי החיים שלך או לקצור את היתרונות של ההשקעות שלך. בין אם מדובר בסגירת חוזה, השקעה בנדל"ן או פשוט משחק בלוטו, נראה שהיקום קורץ לכיוונכם. טפחו סבלנות והתמדה שמאפיינת אתכם, אבל אל תשכחו לפתוח את הדלת לחדש ולבלתי צפוי שבסוף השבוע הזה יכול לחייך אליכם במיוחד.

באותו נושא :  איזה כישרון חבוי יש לכם על פי המזל האסטרולוגי שלכם?

סרטן: גל של מזל בגאות

מזל סרטן נהנה גם מצמידות שמימית מעוררת קנאה. עם הירח כמדריך, המזל האינטואיטיבי הזה שבדרך כלל שומר על המיקוד והרגשות יוכל לתת לעצמו להיסחף על ידי זרמים של מזל המשפיעים הן על המישור האישי והן על המישור המקצועי. בני מזל סרטן ייהנו מהרמוניה יפה בין הירח לנפטון, מה שיחזק את האינטואיציה שלהם וידחוף אותם לעקוב אחר התחושות המוקדמות שלהם, מה שעשוי להוביל אותם לאופקים עוקבים.

אם אתם חולי סרטן, סוף השבוע הזה הוא הזמן לקחת סיכונים מדודים ולחקור נתיבים חדשים. עם זאת, היזהרו לא לתת לרגש להציף את ההיגיון. איזון יהיה בעל הברית הטוב ביותר שלך. בין אם זה להשיק פרויקט יצירתי, להחליף מקומות עבודה או לקבל החלטות פיננסיות מועילות, סמכו על רגשותיכם ועל הסימנים שנראה שהיקום שולח כדי להדריך אתכם לעבר שפע.

איך סימנים אחרים יכולים להפיק תועלת מסוף השבוע

גם אם שור וסרטן הם הכוכבים האסטרליים של סוף השבוע בר המזל הזה, זה לא אומר ששאר המזלות צריכים להישאר עם הידיים בכיס ולהרהר בשמיים. כל מזל, בדרכו שלו, יכול להפיק תועלת מהאנרגיה הקולקטיבית של השפע שמגיעה. הדבר החשוב הוא להישאר קשובים ל אותות ו הזדמנויות שעשויים להתעורר באופן בלתי צפוי או בנסיבות יוצאות דופן.

אז קחו רגע לחשוב על השאיפות, התוכניות והרצונות שלכם. עשו מדיטציה על מטרות חייכם, והשתמשו באנרגיה אוניברסלית זו כדי לנקוט פעולות קונקרטיות. בין אם זה להתחבר מחדש עם חברים ותיקים, לבחון מחדש תוכניות קריירה, או לחקור דרכים חדשות של צמיחה אישית, לכל סימן יש מפתחות ייחודיים לפתיחת הדלתות לעתיד. היו פתוחים, היו נועזים ומי יודע, רוח המזל עשויה לנשוב גם בדרככם!

באותו נושא :  ב -10 במרץ, זהירות מומלצת עם גלגל המזלות ספציפי, על פי אסטרולוגים
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.