סוף השבוע הזה מבטיח להיות בלתי נשכח עבור 3 המזלות האלה של גלגל המזלות! גלה מדוע

כל שבוע מביא איתו הפתעות וחוויות חדשות לכל אחד משנים עשר המזלות. עבור חלקם, סוף השבוע הזה יכול להיות בלתי נשכח במיוחד הודות להיערכות אסטרולוגית שמעוררת שפע של רגשות חזקים. בין אם מדובר באהבה, עבודה או הגשמה אישית, בואו נראה מהם שלושת הסימנים שצריכים להתכונן לחיות רגעים בלתי נשכחים בימים הקרובים.

I – הירח המלא משפיע על הרגשות של מזלות אלו

הגעתו של הירח המלא לעתים קרובות יש השפעה גדולה על הרגשות של אנשים ואנרגיה, וזה משתנה בעוצמתו בהתאם לסימנים של גלגל המזלות. עבור שלושת המזלות הללו במיוחד, להשפעה הירחית הזו צפויות הפתעות רבות לסוף השבוע הקרוב.

א) סרטן, רגיש תמיד למחזורי הירח

מזל סרטן נשלט על ידי הירח, מה שהופך את הילידים של מזל זה רגישים מאוד לשינויי פאזה של גוף שמימי זה. בני מזל סרטן, שהם די רגשיים מטבעם, יפגעו קשות בירח המלא הזה ויחושו גל של רגשות שיכולים להשפיע על מערכות היחסים שלהם, על עבודתם או אפילו על חיי החברה שלהם. זהו אפוא סוף שבוע עשיר בהרהורים והתבוננות פנימית שמחכה למזל סרטן, אך גם פוטנציאלית למפגשים חדשים. .

ב) שור, בחיפוש אחר תשוקה

מזל שור הוא מזל המבקש מעל לכל יציבות ונוחות. אף על פי כן, הוא אינו חסר רגישות להשפעת הירח המלא שיכול לעורר בו תשוקות לתשוקה ולהרפתקה. סוף השבוע הזה יכול אפוא להיות עבור ילידי מזל שור תקופה שתורמת לאהבה חדשה או לפרויקטים מקצועיים.

ג) עליונות עדינה: מזל דגים

בני מזל דגים ידועים באינטואיציה וברגישות שלהם, תכונות שיחמירו על ידי הירח המלא הזה. ילידי המזל הזה צריכים לצפות לחוות רגשות עזים במהלך סוף השבוע הזה ולהיות קשובים יותר מתמיד לכוונותיהם ולרצונותיהם לשינוי.

באותו נושא :  האם אתה חכם יותר מגאון לזהות את כלב הרועים תוך 07 שניות?

II – זמן לקבל החלטות משמעותיות

גלגל המזלות סוף שבוע בלתי נשכח ספטמבר

ההשפעה של הירח המלא הזה משפיעה גם על הבחירות הקשות שאנו עושים בחיים.

א) טיפול במכשולים ומציאת פתרונות

לא חסרים אתגרים בחיי היומיום וזה נכון עוד יותר כאשר ירח מלא נוכח. לנוכח מלכודות רבות אלה, סרטן, שור ודגים ינצלו את כוחם הרגשי הרב כדי לנתח בקפדנות מצבים ולבנות אסטרטגיות מתאימות כדי להתגבר על אילוצים אלה.

ב) הרשו לעצמכם לחלום ותנו לרצונות שלכם לדבר

אפילו לפרגמטיים ביותר בינינו יכולים להיות חלומות גדולים ורצונות לשינוי, וזה נכון במיוחד עבור שלושת המזלות הללו. הירח המלא ידגיש את שאיפותיהם, ידחוף אותם להיות מודעים לתשוקותיהם הסודיות ולהעז להתקדם במימושן, גם אם הדבר כרוך בתהפוכות מסוימות.

III – סוף שבוע התורם למפגשים בלתי צפויים

לבסוף, חשוב לציין כי ירח מלא זה יכול גם לקדם מפגשים מקריים וחברויות חדשות.

א) אנרגיה מדבקת מושכת אחרים

ילידי סרטן, שור ודגים יפריקו אנרגיה כזו במהלך סוף השבוע הזה שהם ימשכו אנשים עם אותם תחומי עניין או שעברו חוויות דומות. רגעים עשירים בשיתוף וקשרים אותנטיים נמצאים אפוא בתוכנית למזלות אלה.

ב) התעוררות רגשות חדשים של אהבה

ההילה המגנטית הזו יכולה גם להוליד סיפורי אהבה מלאי תשוקה ואינטנסיביים. רווקים השייכים לאחד משלושת המזלות הללו יכלו אפוא לפגוש את האדם שיגרום לליבם לפעום, בעוד זוגות שכבר נוצרו יכלו לראות את מערכת היחסים שלהם מתחזקת תחת השפעת הירח המלא הזה.

בקיצור, סוף השבוע הזה מבטיח להיות אינטנסיבי וטעון רגשית במיוחד עבור ילידי מזל סרטן, שור ודגים. בין אם זה לחשוב על שאיפותיהם, לקבל החלטות חשובות או לחיות מפגשים בלתי צפויים, שלושת המזלות הללו עומדים לחיות חוויות בלתי נשכחות שללא ספק ישפיעו על עתידם.

באותו נושא :  מהם המזלות האסטרולוגיים המאוהבים ביותר במהלך ספטמבר?
mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.