סוף השבוע הולך להיות קשה רגשית עבור 2 המזלות הללו, על פי האסטרולוגיה הסינית

לכוכבים יש השפעה על השיבושים שאנו חווים על בסיס יומי, וכמה סימנים אסטרולוגיים רגישים יותר לתנודות אנרגיה קוסמית. על פי תחזיות האסטרולוגיה הסינית, סוף השבוע הזה מבטיח להיות קשה במיוחד מבחינה רגשית עבור שני מזלות במיוחד. גלה אילו שתי קבוצות כוכבים יצטרכו להיות ערניים במיוחד כדי לעבור את התקופה הקשה הזו.

גורמים אסטרולוגיים המשפיעים על חיינו

גם אם כל אדם מגיב אחרת לאירועים, אין להכחיש כי אסטרולוגיה משחקת תפקיד חיוני בהבנת תנודות רגשיות. ואכן, המחזורים הטבעיים הקשורים לתנועות הכוכבים מעמידים כל אחד מהם תחת השפעות שונות בהתאם למפת הלידה שלו ולמעברי כוכבי הלכת שלו. לכן חלק מהמזלות פגיעים לשיבושים האנרגטיים הנגרמים על ידי שלבים שמימיים אלה.

שלב ירח מטריד למספר מזלות

בהקשר של האסטרולוגיה הסינית, שלב הירח הנוכחי מחריף מתחים רגשיים פוטנציאליים במזלות מסוימים. סופו של מחזור ותחילתו של מחזור חדש משבשים את זרם הירח, ותורמים ל ליצור חוסר יציבות רגשית שיכול להחמיר בקונסטלציות שונות, שיש להן השפעה עצומה על מערכות היחסים שלהם ועל המצב הנפשי הכללי שלהם.

שני הסימנים האלה שעוברים תקופה קשה

השור (בקר)

המזל הראשון שהושפע מסוף השבוע המטריד הזה הוא השור, או השור, באסטרולוגיה הסינית. ילידי מזל זה יתקשו להתמודד עם הסערה הרגשית הנגרמת על ידי שלב ירח זה. רגשותיהם יכולים להיות מועצמים, מה שהופך אותם לחרדים ושבריריים יותר ויותר.

לכן אנשים שנולדו תחת סימן השור צריכים להיות מוכנים להרגיש את הרגשות המשתנים האלה, מבלי להיות מוצפים. זה חיוני לקחת את הזמן כדי להבין את הסיבה מאחורי שיבושים אלה על מנת לנהל טוב יותר להתגבר עליהם. הנה כמה טיפים לסוף השבוע הזה:

  • היו סבלניים לא לפעול באופן אימפולסיבי או לקבל החלטות דרסטיות כאשר נמצאים במצב רגשי סוער.:
  • לתקשר פתחו דיאלוג עם יקיריכם כדי להביע את רגשותיכם וליהנות מתמיכתם והבנתם.:
  • מיקוד מחדש תרגלו פעילויות מרגיעות כגון מדיטציה, יוגה או הרפיה מודרכת כדי למצוא את הרוגע הפנימי שלכם.:
באותו נושא :  בתחילת השבוע, 3 מזלות יפגשו אהבה בצורה מפתיעה.

הארנב (ארנבת)

המזל השני שהושפע מהשלב הרגשי המורכב הזה הוא הארנב, המכונה לעתים קרובות הארנבת באסטרולוגיה הסינית. ילידי מזל זה יחוו גם תנודות פנימיות שיכולות לערער את יציבותם, עד כדי כך שהם עשויים להרגיש מוצפים על ידי גל של רגשות סותרים וכאוטיים.

כדי להתמודד עם התהפוכות הפנימיות הללו, הנה כמה המלצות להפגת המתחים הרגשיים הללו אצל אנשים שנולדו במזל הארנב:

  1. לחבק את הרגשות שלך במקום לרצות להדחיק אותם, עדיף לקבל ולחיות כל רגש במלואו על מנת להיות מסוגל לתעל ולשלוט בהם יותר.
  2. דה-דרמטיזציה קח צעד אחורה ושים את עוצמת הרגשות האלה בפרספקטיבה על ידי כך שתזכור שהם זמניים וזמניים.:
  3. התמקדו ביצירתיות רתימת תנודות רגשיות אלה לטיפוח פרויקט אמנותי או אישי שהופך אנרגיה זו למשהו בונה.:

לכן, סוף השבוע הזה הולך להיות מס רגשית עבור ילידי השור והארנב. עם זאת, חיוני למתן רגשות לא יציבים אלה על ידי תשומת לב לעצות שניתנו עבור כל אחד מהסימנים הללו. הבנה ותמיכה הן מילות המפתח לעבור את המערבולת הזו צריכת אנרגיה תוך שמירה על עצמה בצורה הטובה ביותר האפשרית.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.